Життя і смерть депутата Черкас від "Батьківщини" Сергія Гури, яке показували по всіх новинах олігархTV

Життя і смерть депутата Черкас від "Батьківщини" Сергія Гури, яке показували по всіх новинах олігархTV

Based on very-very true stories

Кидаю готовий детективний триллер для кіношників, або наступним поколінням розділ в підручник "Сучасна історія України для старших класів".♨️

Based on very-very true stories.

Жив собі такий Сергійко, починаючий бандіт. І праціював він водієм в найавторитетнішого бандіта міста Валєри. Якось в ресторані до авторитета цього підійшла 15-річна німфа Юля, яка дуже любила бандитів і всю цю романтику. Каже йому Юля: "я хачу, штоб ти бил маім пєрвим музсчінай". Додому вони поїхали чи в туалеті все сталось - невідомо, але почали вони собі щось типу зустрічатись.

Вже за кілька тижнів юна німфа Юля і водій Сергійко вчинили коїтус. Так як акти злягань мали регулярний характер, німфа і водій ризикували бути виявленими і прикопаними в одній з багатьох лісосмуг чарівної Черкащини. Юля і Сергійко прийшли до Валєри і в усьому зізнались: "прасті, маладіиє-гарячіє. Нє губі", - кажуть йому. І простив їх Валєра, але вигнав геть.

Якось Юля кинула на гроші магазин не тих людей. Сергійко трохи образився, бо тих людей не можна було кидати, і відпиздив Юлю. Потім Юля завагітніла, Сергій вирішив, що не зовсім від нього, прив'язав її до батареї і відпиздив знов. Ну і вигнав.

І пішла Юля по бандитам, яких так любила. Коли десь був "корпоратив", на сауні чи на дачі, Юлю привозили туди. Так, на єблє в сауні, вона знайшла чоловіка Сашу, який продавав піжжений ліс.

Саша починав офіціантом. Якось зміг промутитися з тим лісом і розбагатіти. Людина перспективна, вирішили в Києві. Так Саша отримав гарну посаду в столиці, куди приїхав зі своєю дружиною Юлєю. Як ми вже знаєм, в Юлі є свої таланти, такі в Києві теж потрібні. І вона стала суддею в якомусь високому суді, де була таким собі Хабом. По суті, її обов'язки зводились до того, щоб брати хабарі в судей, які попалися на хабарях, щоб роздавати їх іншим суддям, щоб ті чинили правосуддя щодо тих, хто попався.

Після зміни влади Юля чекала приходу русського міру в Київ, але не дочекалась і повернулась в Черкаси. Там вона вгамовує свою тугу так само, як і колись, в безрозбірних коїтусах.

Але повернемось до Сергійка. Вигнавши Юлю, його кар'єра пішла вгору. Він став авторитетним бандітом. Віджимав бізнеси в інших, вимагав гроші, вбивав, гвалтував, калічив - коротше, все як в підручнику. Одружився Сергійко згодом на росіянці. Жили вони добре і щасливо, і в 2003 Сергійко її вбив. Вбив і прикопав в одній з багатьох лісосмуг чарівної Черкащини. Міліції же заявив, що вона зникла. Міліція має давні традиції довіри до авторитетних людей. Зникла і зникла, нєту тєла - нету дєла.

Все було добре у Сергійка. Але справи зіпсував нєкто Микола. Колись цей Микола був водієм в Сергійка. Вони задружилі, стали кумами і Сергійко дав бізнеса трошки Миколі. Що пішло не так між Сергійком та Миколою - визначить слідство, але 24 травня Микола застрелив Сергія. Якось так сталося, що Микола ще й опинився свідком вбивства дружини Сергійка. І от міліція вже викопала її тіло в одній з тих чарівних лісосмуг, 15 років потому.

Таке от життя і смерть депутата Черкас від "Батьківщини" Сергія Гури, тушку якого нещодавно показували по всіх новинах.

Мораль: будьте обережні зі своїми водіям

Rodion Shovkoshytnyi

Поделиться​​ новостью:


- Это такое окончание эпохи бедности? Окончание того, из-за чего фактически выгнали предыдущую власть?
- Зеленский: свой среди чужих, чужой среди своих
- Дебил, б@ядь: минер киевского моста был пьян и требовал встречи со своей девушкой
- Ответ на вопрос, на кого работают Герусы?
- Экскурс в историю для новоявленных контролеров
- Стало известно, что будет с Институтом нацпамяти
- Завербованная ФСБ РФ украинка сдалась СБУ
- Санкционный фронт дал трещину - Пристайко
- Главное испытание для Президента Зеленского – не попасть под влияние кровопийц-олигархов
- Сергей Лямец: Два закона об оценке: чего боятся оценщики
09:02Май, 29 2018 1498

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю