Це "кроляче" л@йно ніколи не потоне - Любительниця великих премій Корчак отримала нову посаду в НАЗК

Це "кроляче" л@йно ніколи не потоне - Любительниця великих премій Корчак отримала нову посаду в НАЗК

Її призначено координатором з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі в НАЗК

Колишня очільниця Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак отримала нову посаду - її визначено уповноваженою особою (координатором) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі в НАЗК.

Про це повідомляє прес-служба агентства. «Відповідно до закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», уповноважені особи (координатори), на яких покладено функції щодо забезпечення рівності прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі, у межах своїх повноважень організовують роботу відповідних органів виконавчої влади в напрямі урахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у відповідній сфері діяльності, проведення аналізу стану забезпечення ґендерної рівності, координації заходів у сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі та моніторингу їх реалізації, здійснення постійної інформаційно-пропагандистської діяльності щодо ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі, тощо», - йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що на національному рівні ґендерна рівність гарантована, передусім, Конституцією, Кодексом законів про працю України, а також окремим законом «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Державною соціальною програмою забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року. 

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Хитровыструганный Володя Зеленский: Гончарук продаст страну, а Тигипко «заметёт следы". ВИДЕО
- Вице-премьер у Януковича, главный бизнес-партнер Порошенко, легионер Франции. Чем известен Сергей Тигипко, которого сватают в украинские премьеры
- Ну что... каких вам еще Зеленских не хватает?)
- Коронавирус. Угроза человечеству или страшилка
- "Появилась очень опасная игра": Комаровский обратился к украинцам
- Хорватский сценарий для Донбасса. Что это значит
- Повышенная кислотность желудка и изжога: какие продукты выбрать
- Вакцины против коронавируса нет и в ближайшее время не будет — Институт Роберта Коха
- Экс-нардеп Рады 8-го созыва - казак Михаил Гаврилюк признался, что работает таксистом в Киеве и рад этому
- Рейтинг доверия к Зеленскому резко снизился
12:55Июль, 30 2018 1354

► РЕЗОНАНС
недели
месяца