ЦЕ, ШАНОВНІ МОЇ, НАЗИВАЄТЬСЯ ГЕНОЦИДОМ!!!

ЦЕ, ШАНОВНІ МОЇ, НАЗИВАЄТЬСЯ ГЕНОЦИДОМ!!!

"За січень 2019 року чисельність українського населення зменшилася на 30,5 тис. осіб. на 100 померлих – 45 народжених


"За січень 2019 року чисельність українського населення зменшилася на 30,5 тис. осіб. Про це повідомляє Державна служба статистики України, передає УНН.
За даними Держстату, залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю народжених: на 100 померлих – 45 народжених.
Дані щодо розрахунку (оцінки) чисельності населення охоплюють усі регіони України, крім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.
Як повідомляв УНН, демографи прогнозують подальше
скорочення населення України...
"

*********************************

Ось такі справи, малята. Звісно, коли ніхто з вашого близького оточення не помер за цей місяць ( І ЦЕ СЛАВА БОГУ), то навряд чи ця новина приверне вашу увагу - так, сумна статистика, так, неприємно і гнітюче... Чекайте! Спробуйте перечитати це ще раз.... 30 000 (!!!!)! ЗА МІСЯЦЬ (!!!!)! Хлоп - і немає людей! Уявляєте маштаб? ЗА ОДИН ЛИШЕ МІСЯЦЬ В НАС ПОМЕРЛО ТРИДЦЯТЬ ТИСЯЧ ГРОМАДЯН!!! МІСТО! ЦІЛЕ МІСТО ВИМЕРЛО ЗА ОДИН ЛИШЕ МІСЯЦЬ! А СКІЛЬКИ МІСТЕЧОК? А СІЛ? РРРРАЗ - І НЕМА!!! Фффуууххх.... Якщо чесно, в мене в голові це не вкладається. 21 століття. Вчені будують екзоскелети, відновлюють клітини, друкують на три-де-принтерах органи і кістки, лікують онкології, повертають з того світу померлих, а у центрі Європи існує країна, в якій населення вимирає темпами, які нагадують центр Європи, коли в ній гуляла Чума і косила цілі міста! В центрі Європи, у 21 столітті, існує держава, в якій населення вимирає швидше, ніж в Уганді, чи Анголі! Про що нам говорять??? Про яке "зростання, добробут, злагоду і розвиток" вони нам заливають? Про що говорять експерти, аналітики, спеціалісти? Де вони бачать "створенні бази для подальших перемог"?! ОСЬ! Ось кращий показник всіх цих "реформ" і "покращень"! Ось куди ми йдемо "СВОЇМ ШЛЯХОМ"! Сліпа і убога, задурена і обікрадена, залякана і знедолена, крокує ціла нація до неминучої прірви, навіть не помічая, як щомісяця втрачає цілі міста своїх людей! І це не статистика! ЦЕ, ШАНОВНІ МОЇ, НАЗИВАЄТЬСЯ ГЕНОЦИДОМ!!!

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- "5 вопросов от президента". У Зеленского показали, как завтра будут выглядеть волонтеры проводящие опрос
- В Украине уже на 61% заняты койки для больных коронавирусом
- Зеленовирусное: Предъюбилейное "слуганародное"...
- "Тупые ботинки" Владимира Зеленского
- Политическая реклама и агитация на улицах Украины: кто и в каких местах нарушает день тишины перед выборами
- ЗЕ-опрос проведет частная компания, которая не участвует в экзитполах
- Константин Гринчук: гори страна (во всех смыслах). Шоу и тусня президента с его холуятником и горе для людей
- Нельзя было отказываться от природных рынков сбыта, не получив достойной замены, - Лазарєв. ВИДЕО
- Кто идет в мэры Киева и горсовет. Список кандидатов и партий в бюллетенях на местных выборах 25 октября
- Украина переходит на зимнее время. Что важно знать
08:59Март, 20 2019 1174

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца