ЦЕ, ШАНОВНІ МОЇ, НАЗИВАЄТЬСЯ ГЕНОЦИДОМ!!!

ЦЕ, ШАНОВНІ МОЇ, НАЗИВАЄТЬСЯ ГЕНОЦИДОМ!!!

"За січень 2019 року чисельність українського населення зменшилася на 30,5 тис. осіб. на 100 померлих – 45 народжених


"За січень 2019 року чисельність українського населення зменшилася на 30,5 тис. осіб. Про це повідомляє Державна служба статистики України, передає УНН.
За даними Держстату, залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю народжених: на 100 померлих – 45 народжених.
Дані щодо розрахунку (оцінки) чисельності населення охоплюють усі регіони України, крім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.
Як повідомляв УНН, демографи прогнозують подальше
скорочення населення України...
"

*********************************

Ось такі справи, малята. Звісно, коли ніхто з вашого близького оточення не помер за цей місяць ( І ЦЕ СЛАВА БОГУ), то навряд чи ця новина приверне вашу увагу - так, сумна статистика, так, неприємно і гнітюче... Чекайте! Спробуйте перечитати це ще раз.... 30 000 (!!!!)! ЗА МІСЯЦЬ (!!!!)! Хлоп - і немає людей! Уявляєте маштаб? ЗА ОДИН ЛИШЕ МІСЯЦЬ В НАС ПОМЕРЛО ТРИДЦЯТЬ ТИСЯЧ ГРОМАДЯН!!! МІСТО! ЦІЛЕ МІСТО ВИМЕРЛО ЗА ОДИН ЛИШЕ МІСЯЦЬ! А СКІЛЬКИ МІСТЕЧОК? А СІЛ? РРРРАЗ - І НЕМА!!! Фффуууххх.... Якщо чесно, в мене в голові це не вкладається. 21 століття. Вчені будують екзоскелети, відновлюють клітини, друкують на три-де-принтерах органи і кістки, лікують онкології, повертають з того світу померлих, а у центрі Європи існує країна, в якій населення вимирає темпами, які нагадують центр Європи, коли в ній гуляла Чума і косила цілі міста! В центрі Європи, у 21 столітті, існує держава, в якій населення вимирає швидше, ніж в Уганді, чи Анголі! Про що нам говорять??? Про яке "зростання, добробут, злагоду і розвиток" вони нам заливають? Про що говорять експерти, аналітики, спеціалісти? Де вони бачать "створенні бази для подальших перемог"?! ОСЬ! Ось кращий показник всіх цих "реформ" і "покращень"! Ось куди ми йдемо "СВОЇМ ШЛЯХОМ"! Сліпа і убога, задурена і обікрадена, залякана і знедолена, крокує ціла нація до неминучої прірви, навіть не помічая, як щомісяця втрачає цілі міста своїх людей! І це не статистика! ЦЕ, ШАНОВНІ МОЇ, НАЗИВАЄТЬСЯ ГЕНОЦИДОМ!!!

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Чудо национального лидера. Что нас ждет завтра?
- Украинцы смогут отказаться от накопительной пенсии
- Когда мы вернем Крым и Донбас. Злое
- Хроника коронавируса в Украине и мире на 26 января
- Зеленского не поздравили с днем рождения Байден, Меркель и Макрон. Зато поздравил Си Цзиньпин
- Зеленскому в день рождения принесли под ОП рояль: «Занимайтесь тем, что у вас выходит». ФОТОРЕПОРТАЖ
- Премьер Шмыгаль рассказал о штрафах за "коммуналку"
- Вы кого за д@раков держите? О чем мы тут говорим? Тимошенко погнала Шмыгаля грязной тряпкой. ВИДЕО
- Пора лизать у Байдена: Зеленский предложил нардепу Дубинскому покинуть фракцию "Слуг...". Тот отказался
- Зеленский записал обращение к украинцам и пообещал целый миллион ковид-вакцин в феврале. ЗЕ-ВИДОСИК
08:59Март, 20 2019 1224

неделя
месяц