Схоже у авторки той самий синдром - ВІДЕО

Схоже у авторки той самий синдром - ВІДЕО

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко звернулася до кандидата в президенти Володимиру Зеленського з вимогою протягом 24 годин вибачитися перед людьми з синдромом Дауна


Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко звернулася до кандидата в президенти Володимиру Зеленського з вимогою протягом 24 годин вибачитися перед людьми з синдромом Дауна та людьми з особливими потребами.

"Ми багато працювали над впровадженням інклюзивної освіти, а також боролися за права дітей з особливими потребами на працевлаштування та на самореалізацію. Європа — це в першу чергу повага до прав людини, повага до інших людей", — сказала вона у своєму відеозверненні, опублікованому у Facebook.

Геращенко зазначила, що у своєму серіалі "Слуга народу" Зеленський принижує більшу частину українців, називає людей даунами в образливому і неприпустимому для політика тоні.

"Не може політик, який претендує на найвищу посаду в державі, принижувати у своїх кварталах і куплетах людей з особливими потребами, з фізичними вадами, людей іншої сексуальної орієнтації, запускати сексистські жарти, знущатися з інших", — сказала Геращенко.

"Визнати помилку і вибачитися — це не страшно. Це правильно. Я висловлюю свою солідарність всім батькам дітей з аутизмом, з синдромом Дауна, людям з особливими потребами, з проблемами дикції, людям іншої сексуальної орієнтації, різним громадянам України, бо ми всі — рівні, хоча і різні", — заявила політик.

Вона припустила, що у Зеленського вистачить мужності і такту вирізати образливі слова з серіалу і реприз на своїх концертах і вибачитися перед усіма людьми з проблемами, з яких він знущався всі ці роки.

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Скандал! Китайскую вакцину через фирму-прокладку Богатыревой заказала именно ЗЕ-власть — нардеп
- Зеленский сошел с ума и шьют Шарию 110 статью. ВИДЕО
- "Він мій друг" икнется: на какие отношения с Байденом надеется Зеленский, имея у себя Татарова и Дубинского?
- Главный принцип украинской модели экономики: "с мира по нитке - олигарху "рубашка бриони", - экономист
- "Зрада зрадная"! Нас послали на три буквы все страны! Вы там, во власти, ч@кнулись все? - Спивак. ВИДЕО
- Многие задаются вопросом: зачем ехать на майдан?
- Омбудсмен Денисова рассказала о подпольных домах престарелых
- Константин Гринчук: Только вчера сказал: "Горели, горим и будем ещё сильнее гореть", пока страной будут править д#раки, взяточники и враги! Сегодня Харьков - 15 трупов!
- Харьков. «Люди неходячие и буквально задохнулись»: страшные подробности пожара в доме престарелых
- Доктор Комаровский: Я разочаровался в Зеленском. Видео
18:28Апрель, 05 2019 1409

неделя
месяц