Уже можно утверждать, что контора Amnesty International - это филиал Кремля в гибридной войне против Украины

Уже можно утверждать, что контора Amnesty International - это филиал Кремля в гибридной войне против Украины

Необходимо большое международное расследование, которое позволит вывести эту пророссийскую контору Amnesty International на чистую воду

Смотрите, можно определенно говорить, что Amnesty International является международным филиалом Кремля в гибридной войне против Украины.

За несколько дней до скандального доклада по Украине, AI начала разгонять в Канаде  (уверен, что не только там) вот такие месседжи. Фактически, они обвиняют страны, которые поддерживают Украину и беженцев из Украины в расизме делая акцент, что нужно относиться к беженцам в мире точно также, как к украинским.

То есть AI делает особый акцент на украинцах, противопоставляя их другим беженцам. Учитывая, что Россия активно работает со странами Африки, Азии, чтобы обеспечить их поддержку в ООН и других структурах, нет сомнений, что AI работает в качестве рупора Кремля создавая нужные нарративы.

Таким образом, AI выступает в качестве инструмента России. Отсюда вытекает логика действий Украины.

Во-первых, необходимо приостановить ее деятельность в Украине до того момента, пока AI не прояснит свою позицию, почему она занимается системной деятельностью против Украины.

Во-вторых, перед донорами AI нужно поставить вопрос о проведении аудита деятельности организации, как и кто формирует подобные нарративы, какова роль России.

Необходимо большое международное расследование, которое позволит вывести AI на чистую воду.

Юрий Романенко

P.S. И еще один важный акцент по АI 

Евгений Федченко написал интересный пост в свете скандала с AI, который не могу не опубликовать:

Поки ви висловлювали своє занепококєння черговим звітом Amnesty(і цілком заслужено), телеканал CBS випустив сюжет про постачання західної зброї в Україну, точніше про те, як вона зникає в невідомому напрмяку.  І цей сюжет вам також не сподобається - так само як він не сподобався і мені. 
Але це все симптоми одного процесу, про який я попереджав багато разів. Ми входимо в другу фазу інофрмаційної війни, набагато небезпечнішу і складнішу, ніж першу, в якій Україна перемогла. 

Нагадаю, що моя теорія була про те, що друга фаза російської інформвійни проти нас буде присвячена вже не поясненням того, чому Росія воює проти нас - цю фазу Росія якраз програла - бо вона була фактологічна і тому з нею легше було боротися. Друга фаза  - про закладення в західний інформаційний простір сумнівів про те, чому Україні потрібно чи непотрібно допомагати і підтримувати, в тому числі і зброєю. І матеріалів, що просуватимуть цей наратив, ставатиме з кожним днем все більше. Їх буде настільки багато, що ви навіть не будете навіть встигати ними обурюватися. 

Трішки про сам сюжет на CBS. Він триває аж 26 хвилин - цілком достатньо, щоб вкласти в глову аудиторії "правильний" месседж. В ньому  багато в чому повторються ті ж самі самі тези, що були в статті Financial Times на самому початку цього другого етапу. Але цей сюжет матиме ще більший вплив -  в першу чергу на американську аудиторію. Бо він використовує візуальні засоби для розовідання цієї "історії", і всі ці речі про те, як західна зброя зникає на кордоні України, розказуються вже не самими журналістами, а різними людьми, які начебто були самі свідками цього. 

А це вже викликає набагато більше довіри. Особливо якщо про це розповідають аудиторії колишні американські військові, які начебто все це бачать своїми власними очима.

Сюжет  збудований як таке собі журналістське розслідування, а значить - буде викликати довіру. Короткий опис самого телекананалу до відео одразу задає "правильний" вектор для розуміння того, про що цей фільм: 'Flooding a country with advanced weapons can have grave consequences, even when done with the best of intentions. This CBS Reports documentary goes inside Ukraine to get a firsthand look at how military aid gets from the border to frontline soldiers'.

 Цікавим є і підбір експерта, що коментує - серед всього розмаїття експертів ним чомусь став саме Чарльз Купчан, який ніколи не приховував своїх проросійських поглядів, які часом добре замасковані під удавану нейтральність.

Коментарі на YouTube також є достатньо красномовними. Осm лише деякі з них: 'we have sent them billions in arms & have zero accountability of them'  або ось такий  'Now this is what we were talking about about 4 months before the invasion. If we send help how do we know its going to be any good'.
А найцікавішим є те, що одна із експерток, яка розповідає про те, як зникає ця зброя, і ніхто не знає що з нею відбувається після перетину кордону, є представницею... ніколи не повірите - Amnesty International


- Курс валют: сколько стоит доллар в банках, обменниках и на межбанке
- Подоляк объяснил слова Арестовича о "скором контрнаступлении" ВСУ
- Арестованные корпоративные права OceanPlaza переданы в АРМА
- В Геническом районе взорван склад армии рф: ВСУ достают уже и туда
- Германия впервые купила нефть у США, вместо российской - Reuters
- Власть РФ грозится уничтожить завод Bayraktar в Украине
- РФ нужна оперативная пауза, а не переговоры - ОП
16:02Август, 05 2022 559

ТОП Новости 
неделя
месяц