Українська "еліта" - ментальність шпани

Українська "еліта" - ментальність шпани

Робити "справи" за межею закону все ще залишається нормою.

 

 

Ще далекого 1998 року Іван Дзюба у своїй роботі «Інтернаціоналізм чи русифікація» написав: «Малограмотні «круті» діють сьогодні не тільки в торговельно-фінансових оборудках, рекеті та міських «товчках». Пробиваються вони і в делікатніші сфери – політичних тусовок та «інтелектуальних» новацій».

Нажаль протягом двадцяти років з того часу бандюки та бариги 90-х, давним-давно змінили свої малинові піджаки на дорогі та вишукані костюми, навчилися політично правильних «для тєкущєго момєнта» фраз та надійно закріпилися в цих делікатних сферах, потіснивши, а часом й витіснивши звідти людей які мали би там перебувати по праву. Не змінним у них залишилася лише та ментальність шпани у способі заробляння грошей яку життя привило їм у буремні 90-ті.

Була надія, що багато з них у намаганні набути, «європейського» у їхньому розумінні, престижу якось переросте цю ментальність та нажаль практика нашого буття показує, що цього, за рідким виключенням, майже не сталося. Для більшості з них робити справи за межею закону все ще залишається нормою.

Нажаль, навіть не дивлячись на дві наші Революції, вони й досі залишаються в нашому політичному полі. Електорат старшого віку який вигартований, ще старими радянськими мемами: «Не вкрадеш - не проживеш» та «Щоб ти жив на одну зарплату» та який на відміну від інших сегментів електорального пирога регулярно ходить на вибори, з циклу в цикл приводить кримінальців 90-х до депутатських крісел рад усього спектру.

Дію цих людей хоч і з натяжкою, але все ж таки можна правильно собі пояснити. Але як собі пояснити, що дуже велика кількість молодих людей з гарною освітою (часом і закордонною) та претензією на майбутнє входження до політичного поля, йде в услужіння до таких політиків? Чи розуміють вони кому збираються допомогати та яких стандартів вони хочуть навчитися у таких людей?

Питання звичайно риторичне…

джерело -Віктор МіщишинВіктор МіщишинВіктор Міщишин
 

Поделиться​​ новостью:


- Зеленский озвучил ожидания от главы Генштаба
- У Зеленского обвинили Кабмин в "работе" на Ахметова
- В ЕС призвали ограничить функции СБУ
- «Конфликт неизбежен». олигарх Коломойский кинул президента Зеленского: стали известны детали
- Ценные подарочки олигарху Ахметову от уходящего Премьера Гройсмана за счет украинского народа
- Указ о роспуске Рады обжаловали в Верховном Суде
- Новый начальник Генштаба назвал задачи ВСУ
- Почему попавшие в плен 8 военных были без оружия
- Я попал под закон о люстрации несправедливо. Мной была закрыта коррупционная схема, которая выводила два млрд. гривен в год при всех властях
- Указ Президента Зеленского о внеочередных выборах опубликован в "Урядовом курьере" и вступил в силу
- Евгений Середа: Вой понятен и предсказуем. Виноват он тем, что хочется им кушать..
- Портнов подготовил обвинение против Порошенко в отмывании средств и неуплате налогов
- Портнов во время допроса в ГПУ рассказал о роли Горбатюка и прокурорской "верхушки" в сокрытии массовых убийств на Майдане в 2014 году
- Мы с вами та «золотая акция», которая может стать трамплином в другую, новую и лучшую жизнь…
- Представитель Зеленского в Верховной Раде Стефанчук предложил сократить количество депутатов парламента
11:44Январь, 17 2018 908

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю