В уряді розповіли, коли середня зарплата в Україні сягне 15 тисяч

В уряді розповіли, коли середня зарплата в Україні сягне 15 тисяч

Така сума зменшить потік трудової міграції за кордон


Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що для зменшення трудової міграції середня зарплата в Україні має бути щонайменше 15 тисяч гривень, і на цей показник уряд може вийти протягом 3-4 років, - інформують "Українські реалії" з посиланням на tsn.ua.

 

Про це він розповів журналістам, передає прес-служба Мінсоцполітики.

 

"На сьогоднішній день, в перерахунку на гривні, українські заробітчани в Польщі у середньому отримують 19200 гривень на місяць. Для зменшення рівня трудової міграції, як я вже неодноразово казав, середня зарплата в Україні має бути не меншою за 15000 гривень. Ми плануємо, що в цьому році середня зарплата в грудні вийде на розмір 10000 гривень, і нам потрібно три-чотири роки щоби наша середня зарплата вийшла на потрібні показники", - заявив він.

 

Він також зазначив, що зростанню доходів сприяє і ситуація на ринку праці, оскільки рівень безробіття почав знижуватися, конкуренція зменшується і це змушує роботодавців підвищувати зарплати.

 

"За даними Держкомстату рівень безробіття (за методикою розрахунку Міжнародної організації праці) почав знижуватись, а це вказує на те, що конкуренція на ринку праці знижується, і роботодавці, для того щоб утримати людей, піднімають їм зарплати - але біда в тому, що це потрібно було робити ще десять років назад, тоді би ми не отримали сьогоднішню ситуацію з відтоком кадрів. Тому уряд робить усе можливе зі свого боку, щоби стимулювати процес зростання доходів людей. Я вважаю, що без зростання доходів людей, без надання людям можливості споживати більше і без створення попиту відсутня можливість розвитку економіки, тому доходи людей повинні рости випереджальними темпами", - підкреслив Рева.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко пообіцяв від початку 2018 року підвищити мінімальну заробітну платню до 4200 гривень.

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- В Україні немає національної кібербезпеки. Ніякої - експерт
- Но мы... Но я... Евроинтеграция на сегодня закончена. Сбацайте что-нибудь на рояле! Народу это нравится!
- Шоу с зонтиком от "слуги..." Верещук - это цветочки, А вот это уже ягодки... в предвыборную корзину Кличко. ВИДЕО
- ЗЕ-власть «накаркала»
- Возможен ли в Украине жесткий локдаун: ответ Ляшко
- $4 млн от Бурисмы, жена Лужкова и проститутки. Что в отчете Сената США о коррупции Байдена в Украине
- На авто какого возраста ездят украинцы
- Азаров: Зеленский не понимает, что дальше делать. Видео
- "Слуги народа" хотят резко упростить доступ налоговиков к банковской тайне. Что это значит для украинцев?
- Зимнее время в 2020 году: когда переводим часы
14:03Сентябрь, 29 2018 905

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца