Валентин Бушанський:  «РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ»  БУДЕ В ПАРЛАМЕНТІ

Валентин Бушанський: «РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ» БУДЕ В ПАРЛАМЕНТІ

Хочу відповісти на два запитання, які виникають найчастіше і стосуються участі «РНС Михайла Саакашвілі» у виборах


1. Чи проходить РНС МС до Верховної Ради? 
Я абсолютно впевнений, що РНС МС буде у Верховній Раді. Про відсоток голосів, який набере партія, наразі говорити зарано. Але партія неодмінно подолає п’ятивідсотковий бар’єр. 
Причина, з якої я в цьому впевнений, та, що електоральна база РНС МС – виборці право-центристського спрямування. В одному електоральному полі з РНС МС – «Голос» Святослава Вакарчука та «Європейська солідарність» Петра Порошенка. 
Попри мої симпатії до групи «Океан Ельзи», мушу сказати, що політичний лідер із Вакарчука не найкращий. (І, погодьтесь, я висловлююсь доволі коректно.) 
А говорити про майбутнє Петра Порошенка доречно не в контексті великої політики, а великого судового процесу. Йдучи з посади президента, Порошенко мав близько п’яти відсотків підтримки. А 25%, які стали мемом, – це не рейтинґ підтримки Порошенка, а показник категоричного неприйняття Володимира Зеленського. 
Водночас за РНС МС проголосують ті виборці, які ситуативно підтримували Володимира Зеленського підчас президентських виборів, голосуючи проти Петра Порошенка. 
Виборці, яким не байдужа Україна і які не хочуть розігрувати країну в лотерею, мають у «Русі нових сил» і особі Михайла Саакашвілі реальну альтернативу.

2. Чому соціологічні служби не подають рейтинґ РНС МС?
Я хотів би, щоб на це питання відповів Володимир Паніотто – президент КМІС. Бо поширювати дані соціологічних опитувань про кількість респондентів, які підтримують відокремленням Галичини від України, то це, за словами пана професора, – чиста соціологія і жодної політики. А відповісти на питання про довіру до одного із провідних політиків на пострадянському просторі та про рейтинґ політичної партії, яку він очолює, то тут уже починаються театральні паузи. 
Одначе, звернімось до тієї-таки соціології від КМІС. Нам уже всі вуха просвердлили, розказуючи про рейтинґ «Слуги народу» в 48,5% (дані на початок червня). Утім, той-таки КМІС повідомляє, що зазначені 48,5% – це відсоток осіб, які вже визначилися зі своїм вибором. 
Однак, серед респондентів, які повідомили про намір взяти участь у голосуванні, тобто тих, котрі вже визначились, за яку партію голосувати, і тих, котрі ще не визначилися, рейтинґ «Слуги народу» становить 34,4%. 
А загалом серед респондентів показник «Слуги народу» становить 32,1%. 
Тож, пану Дмитру Разумкову не варто надувати щоки.

Впевнений, присутність Михайла Саакашвілі у Верховній Раді – це гарантія того, що парламент не зайде на манівці «русского мира» й не провалиться в трясовиння некомпетентності. Хто-хто, а Саакашвілі знайде управу на всіх медведчуків і не тільки.

Валентин Бушанський

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- Убийство Шеремета: отказ проходить детектор лжи
- Константин Гринчук: Прошел уже год руководства Зеленским Украиной. Пелена с глаз спала. Лучше, точно не стало нигде
- Чикаго 30-х годов под Киевом. Такого здесь не помнят даже в 90-е. Это же не пророссийские теppopисты. ВИДЕО
- Аваков о разборках в Броварах: Жаль молодых пацанов, они приехали заработать по 800 грн, но теперь все они сядут
- Меморандум с МВФ или Галочка, ты сейчас обалдеешь! Видео
- «Остаточне прощавай!» От Трускавецкого института будущего
- Олигарх Коломойский ушел из "Центрэнерго" или включил план "Б". Что значит смена руководства госкомпании
- В Броварах столкнулись местная власть, полиция и бандиты, крышующие разных перевозчиков, - Александр Кочетков
- Подписались на медреформу, дорогую коммуналку и закрытие школ. Изучаем полный текст меморандума с МВФ
- В Киеве с понедельника будут ограничивать вход в метро
08:43Июль, 11 2019 5916

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца