АБИНЕЮЛЬКА! Знаєте хто буде наступним головним претендентом на пост президента? Кіт у чоботях

АБИНЕЮЛЬКА! Знаєте хто буде наступним головним претендентом на пост президента? Кіт у чоботях

І багато хто з вас проголосують за нього

Більшість оцінюють діяльність Зеленського негативно. Але що мене здивувало, дуже багато людей приділили увагу не президенту, а Тимошенко, хоч я і згадав про неї мимоходом. Тому я і вирішив наступний пост присвятити іменно їй, але змінивши підходи в оцінці її діяльності. Ці оцінки виходять з мого особистого життя.
 

В травні 1999р знову виник черговий кризис. В три рази подорожчало паливо для автомобілів, енергоресурси і пішло, поїхало. Так як я працював на СТО, це призвело до різкого падіння об”єму роботи і пів року я практично був без роботи. Прийшлось шукати друге місце.

Настав 2000р. Кучма зі своєю бандою розікрав всі кредити і ми були на грані дефолту. На вимогу міжнародних банків був сформований новий кабмін, який би зміг так організувати економіку, щоб від її діяльності ми змогли розрахуватися за кредити. Цей кабмін очолив Ющенко. Його замісником по топливно- енергетичному комплексу стала Тимошенко. Ющенко в основному займався стабілізацією нової нашої валюти- гривні, Тимошенко топливно- енергетичним комплексом.

Ліквідувавши бартер при розрахунках з підприємствами вона навела порядок в фінансовій сфері. Це дало можливість розрахуватись за борги по пенсіям і бюджетникам. Держава також розрахувалася по зовнішнім боргам, були вирішені проблеми по платежам за газ перед Росією. Почався ріст економіки. Повисились доходи людей в тому числі і в мене. Для нас це було як чудо. 10-ть років падіння. Ми вже й надію втратили, що коли-небуть виберемся з цього кошмару. За такі трудові подвиги Кучма попер Тимошенко з Кабміну. В своїй діяльності вона дуже мішала нашим олігархам, на яких покладався Кучма. Але все таки імпульс в економіці, який задала Тимошенко зберігся і хоч вона розвивалася не бурними темпами, але добробут людей все таки виріс.
Потім були президенти Янукович, Порошенко. Про них не буду говорити. Це було не так давно і ви всі знаєте про їх “подвиги”.
Настав час нових президентських виборів 2019р. Здавалось би, що навчені гірким досвідом, ми нарешті виберем президентом достойну людину, досвідченого політика, який показав себе в роботі. Так ні! Ми вибрали артиста. Мало того що він не має ніякого досвіду, так він з самого початку своєї діяльності опирається тільки на олігархів і ненавидить патріотів. А нам все дає обіцянки про мир і про те, що колись ми будемо прекрасно жити в обіймах нашої старшої сестри Росії.

 

Знаєте хто буде наступним головним претендентом на пост президента? Кіт у чоботях. Хто небуть з олігархів надіне на свого кота чоботи ( а ви ж знаєте з однієї казочки, що кіт в чоботях умів говорити і навіть думати) і повідомить всіх що кращого президента не може бути, тому що він не замішаний в корупції, дома переловив всіх мишей, мало їсть, йому не потрібно багато грошей і т.д. і т.п.

Потім дадуть потужну рекламу в ЗМІ: “Я переловив у себе всіх мишей, а тепер переловлю всіх олігархів! Голосуйте за мене!” І багато хто з вас проголосують за нього. Кого небуть вибрати, АБИНЕЮЛЬКУ!

Василий Бурлака

 

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Гражданка Украины Ирина Чуйко прямо из того самого китайского города Ухань. Эвакуация - как это было
- Часть персонала санатория под Полтавой, куда едут эвакуированные из Уханя украинцы, уволилась
- Бедные просто вымрут: медреформа ЗЕ-власти — неприкрытый геноцид украинского народа
- Команда Зеленского-Гончарука нагло и цинично врет народу насчет приватизации госмонополий
- Збірний образ х@хлів, які застряли між спаленням відьом і обмазанням хати гімном з соломою. ВІДЕО
- Под Тернополем рогули поют молебны с просьбой не допустить к ним эвакуированных из Уханя. ВИДЕО
- ЛЮДИ, "АСТАНАВИТЕСЬ"!
- Продается в аптеках: китайцы признали разработанное в СССР лекарство эффективным при короновирусе
- Владимир Александрович! Кабинет министров Гончарука, это не ваш Кабмин - это ваш приговор!
- Самолет с эвакуированными прилетел в Харьков
11:24Январь, 24 2020 2122

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю