Вимкніть вже свої л@йномети! НЕ ДОПОМОЖЕ!

Вимкніть вже свої л@йномети! НЕ ДОПОМОЖЕ!

Одній людині достатньо зганьбитися один раз, інші танцюють на граблях, як на батуті


Попри розгромну поразку Петра Порошенка у президентських виборах, “бібліотека фейків” його імені продовжує свою чорну справу. Так, протягом останніх кількох днів, людьми з оточення Петра Порошенка було сфабриковано одразу кілька відверто брехливих новин, які, тим не менше, розійшлися у ЗМІ. У тому числі, російських. Це наштовхує на висновок про тісну співпрацю близького кола Порошенка з російськими медіа з метою дискредитації новообраного президента України.

Зокрема, нардеп від БПП Володимир Ар’єв, який раніше назвав Зеленського наркоманом на своїх сторінках у соціальних мережах, і який, до речі, особисто стикався з європейськими правоохоронними органами щодо контрабанди наркотиків, тепер повідомив про те, що на відпочинку в Туреччині поряд із Володимиром Зеленським під час приготування шашлику був помічений німецький політик Грегор Гізі (йдеться про лідера “лівих” сил у німецькому Бундестазі, який лобіює інтереси Росії в ПАРЄ в питаннях санкцій проти РФ). Потім з’ясувалося, що поруч із Зеленським був працівник турецького ресторану, кухар Фірат. Фейкотворець Ар’єв оновив свій Facebook-пост и навіть вибачився, але його брехливе повідомлення набуло розповсюдження у ЗМІ.

Наступним кроком стала хвиля дезінформації щодо нібито відпочинку Зеленського на 40-метровій яхті Коломойського та його зустрічей і переговорів із представниками Суркова, Медведчука. Першоджерелом цього став російський Telegram-канал “Незигарь”. І знову ця брехня набула розголосу серед відданих прихильників ще діючого гаранта Конституції, а також у засобах масової інформації.

Під час короткострокового відпочинку Володимира Зеленського на закриту територію готелю пробралися журналісти телеканалу “Росія”, які представилися гостями готелю, відверто збрехавши, і навіть сфотографувалися із Володимиром Зеленським, а потім намагалися організувати провокацію. Питання — кому це вигідно? Відповідь очевидна.

Дехто не готовий з гідністю прийняти свою поразку, його оточення каламутить прозору воду, намагаючись приховати власні недобросовісні дії, у тому числі, використовуючи у своїх маніпулятивних інформ-атаках представників медіа.

Але відповідальність неминуча. І вона вже незабаром. Адже короткостроковий та досить неспокійний відпочинок Зеленського вже завершився. Він повертається до справ. Для декого вони можуть стати кримінальними.

Нет описания фото.

На данном изображении может находиться: 4 человека

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Команда Зеленського у Києві

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- "Коломойский приглашает потанцевать". Почему Рада провалила сроки рассмотрения бюджета на 2021 год
- Республиканцы не выращивают у нас своих агентов влияния
- Украина переживает полный распад государственного управления
- Почему Европа готовится к смертоносной зиме, а Юго-Восточная Азия и АТР возрождаются? — The Times
- В Харькове уже разворачивается итальянский сценарий по коронавирусу - сообщил глава ОГА Алексей Кучер
- Чем олигарх отличается от промышленника. ВИДЕО
- ВО Свобода. Нападая на девушек. ВИДЕО
- Константин Гринчук: «Украину обдурили», а может это ты «продал её, за три копейки» и «хатынку в Швейцарии»?
- Вчера был с железкой, сегодня наложил в штаны. ВИДЕО
- Нардеп Лерос опубликовал инструкции «Украэроруха», которые «готовили по операции с «вагнеровцами»
16:17Апрель, 29 2019 1439

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца