Влада знову надурила людей. ПОПу потрібні рейтинги

Влада знову надурила людей. ПОПу потрібні рейтинги

ПОП, коли мова зайшла про гроші, провів розкішний "разводняк", піднявши свій рейтинг серед неграмотних, злиденних і обікрадених стариків. Людей знову розіграли, показавши їм чималу дулю!


Сідайте, друзі, я розкажу вам, як влада знову надурила людей. Отже, ПОПу потрібні рейтинги. Він вже проявив своє чуйне ставлення до діток, зробивши селфі з хлопчиком. Подробиці ви знаєте. Це "диво" нічого йому не коштувало, тому з цим піарчиком він справився легко. Але то піар, він суттєво не вплине на рейтинг. Для цього потрібно щось дійсно забійне, хайпове, таке, щоб люди це відчули. І от якраз під вибори, влада анонсує "величний" і "турботливий" жест - монетизація субсидій! А ще збільшення пенсій! ВАУ!!! МАТІР БОЖА, ЦАРИЦЯ НЕБЕСНА! Пенсіонери і малоімущщі (більшість населення) у захваті - ОТ ЖЕ Ж, БЛАГОДЄТЄЛЬ! Та почекайте... Зазвичай, коли влада вголос анонсує щось приємне, то в нею за спиною неодмінно сховане щось таке, від чого ця "приємність" в горлянці застрягає. Тож давайте заглянемо їм за спину і подивимось на те, про що ПОП ні словом не промовився. А там для пенсіонерів і малозабезпечених схована велика панська дуля! От прямо вам під ніс! Спитаєте, це ж чому? А я відповім. Ви ж чули, що тепер за борг у більш ніж 340 грн. родину, людину будуть позбавляти субсидій? Звісно, чули. А тепер подумайте, чи багато в нас залишилось таких, в яких боргів немає? Ні, вони звісно є, але відсоток тих, у кого "заборгованність" висить, значно перевищує тих, хто віддає останнє, але сплачує все. Та й коммунальники зараз шлють людям такі платіжки, з такими сумами, що люди просто відмовляються ( і це правильно) платити незрозуміло за що. Так, людям кажуть, що платіжки переглянуть, але поки суть та діло, заборгованість у вас буде. І це факт! Тож ніяких виплат очікувати не варто! Та й смішні ці виплати - близько 1500 грн. При сумах у 3000-5000 грн. у платіжках. Та й ті ще спробуй отримати. Тож ПОП, коли мова зайшла про гроші, провів розкішний "разводняк", піднявши свій рейтинг серед неграмотних, злиденних і обікрадених стариків. Людей знову розіграли, показавши їм чималу дулю! І щось мені підказує, що наступна схема торкнеться житла українців- боржників, яких дедалі стає все більше і більше. Тож спостерігаємо далі! 

 

Гримм Пэйн

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Семён Глузман: как быть с откровенным проявлением зла со стороны цивилизованного Запада, поддерживающего разрушительные действия Ульяны Супрун? Кто ответит?
- "Карусели и голоса по 400 гривен". Полиция тормозит автобусы с бригадами профессиональных избирателей
- Нечестная игра: готовится масштабная фальсификация с избирательными бюллетенями — партия «Батькивщина»
- Волонтеры за «опрос Зеленского» получат по 1200 гривен
- Арахамия вдруг резко обоср@лся — источники
- Киев накрыла волна грабежей: на женщин нападают даже утром, а мужчин пытаются «нейтрализовать»... по голове
- Зеленский стал вторым Порошенко — экс-нардеп
- Олигархи впихивают д@рьмо, типа "новых" и вы опять надейтесь, а "новые" назначают старых и круг замкнулся!
- Разумков отказался участвовать во всеукраинском опросе: позиция председателя Верховной Рады
- Активистка Femen обнажилась перед Зеленским: видео
10:00Февраль, 15 2019 1146

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца