Влада знову надурила людей. ПОПу потрібні рейтинги

Влада знову надурила людей. ПОПу потрібні рейтинги

ПОП, коли мова зайшла про гроші, провів розкішний "разводняк", піднявши свій рейтинг серед неграмотних, злиденних і обікрадених стариків. Людей знову розіграли, показавши їм чималу дулю!


Сідайте, друзі, я розкажу вам, як влада знову надурила людей. Отже, ПОПу потрібні рейтинги. Він вже проявив своє чуйне ставлення до діток, зробивши селфі з хлопчиком. Подробиці ви знаєте. Це "диво" нічого йому не коштувало, тому з цим піарчиком він справився легко. Але то піар, він суттєво не вплине на рейтинг. Для цього потрібно щось дійсно забійне, хайпове, таке, щоб люди це відчули. І от якраз під вибори, влада анонсує "величний" і "турботливий" жест - монетизація субсидій! А ще збільшення пенсій! ВАУ!!! МАТІР БОЖА, ЦАРИЦЯ НЕБЕСНА! Пенсіонери і малоімущщі (більшість населення) у захваті - ОТ ЖЕ Ж, БЛАГОДЄТЄЛЬ! Та почекайте... Зазвичай, коли влада вголос анонсує щось приємне, то в нею за спиною неодмінно сховане щось таке, від чого ця "приємність" в горлянці застрягає. Тож давайте заглянемо їм за спину і подивимось на те, про що ПОП ні словом не промовився. А там для пенсіонерів і малозабезпечених схована велика панська дуля! От прямо вам під ніс! Спитаєте, це ж чому? А я відповім. Ви ж чули, що тепер за борг у більш ніж 340 грн. родину, людину будуть позбавляти субсидій? Звісно, чули. А тепер подумайте, чи багато в нас залишилось таких, в яких боргів немає? Ні, вони звісно є, але відсоток тих, у кого "заборгованність" висить, значно перевищує тих, хто віддає останнє, але сплачує все. Та й коммунальники зараз шлють людям такі платіжки, з такими сумами, що люди просто відмовляються ( і це правильно) платити незрозуміло за що. Так, людям кажуть, що платіжки переглянуть, але поки суть та діло, заборгованість у вас буде. І це факт! Тож ніяких виплат очікувати не варто! Та й смішні ці виплати - близько 1500 грн. При сумах у 3000-5000 грн. у платіжках. Та й ті ще спробуй отримати. Тож ПОП, коли мова зайшла про гроші, провів розкішний "разводняк", піднявши свій рейтинг серед неграмотних, злиденних і обікрадених стариків. Людей знову розіграли, показавши їм чималу дулю! І щось мені підказує, що наступна схема торкнеться житла українців- боржників, яких дедалі стає все більше і більше. Тож спостерігаємо далі! 

 

Гримм Пэйн

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- СБУ: доказательства причастности Нескоромного к организации подготовки убийства коллеги. Фото. Видео
- Пусть еще первый срок усидит! Зеленский на свой день рождения сказал, что пойдет на второй срок — нардеп
- Лидер "Батькивщины" Юлия Тимошенко: улучшить ситуацию в стране можно уже через две недели. Видео
- Ведут уже 40 лет. Вышла книга о связи Трампа с КГБ
- Украинский тарифный тупик. Какими будут цены на газ в феврале 2021 и перепишут ли платежки за отопление
- Почему Украина до сих пор не имеет вообще никакой вакцины?
- Государство с армией, мовой и верой выглядело достойной целью 100-150 лет назад. Но сейчас это - дикий анахронизм, тормозящий развитие
- "Сотрудничество" с МВФ все больше становится антигосударственным
- 85 нищих стран, включая Украину, не получат широкого доступа к covid-вакцинам до 2023 года — The Economist
- Газ. Как и на чем вас поимел Зеленский. ВИДЕО
10:00Февраль, 15 2019 1194

неделя
месяц