Владислав Оленченко: Вечеря з прид@рком

Владислав Оленченко: Вечеря з прид@рком

Феєричні ідіоти, які пхаються в найми до олігархів, вдають з себе справжніх нових політиків і улесливо заглядають в очі своїх наймачів, поглядом собачки в притулку, яка сподівається, що цього разу її таки візьмуть до себе в дім ці "добрі" люди

У 1998 році Франсуа Вебер написав п‘єсу «Вечеря з придурком» і зняв у Франції одноіменний художній фільм. Фабула цього твору проста: 

щосереди компанія молодих аристократів влаштовує вечерю, на який кожен учасник повинен привести одного придурка. Той з аристократів, чий ідіот виявиться найпереконливішим, найбільш яскравим придурком, той і виграє приз...

Феєричні ідіоти, які пхаються в найми до олігархів, вдають з себе справжніх нових політиків і улесливо заглядають в очі своїх наймачів, поглядом собачки в притулку, яка сподівається, що цього разу її таки візьмуть до себе в дім ці добрі люди. 
Але в цей самий час, ці добрі люди просто самостверджуються у власних очах, переконуючи один одного і себе, що вони дійсно - вища каста, яка по-праву розпоряджається долями цих придуркуватих, але безпечних і незлих бездомних собачок.

Владислав Оленченко


- "Чушь". Москва опровергла заявления Лондона о создании "оккупационного правительства Украины"
- Коронавирус - Украина и мир: данные на 23 января
- "Спросить нужно у мистера Бина". Мураев прокомментировал обвинения британцев
- Официальный Лондон огласил список "оккупационного правительства" Украины после нападения России...
- США и ФРГ опровергли информацию об эвакуации дипломатов из Киева
- Геополитический "анонс" оси "Берлин-Москва", или "газовая фрекен Бок" - "домоправительница" Европы
- Почему мне никто не сказал, что будет так?
11:13Март, 08 2019 2168

ТОП Новости 
неделя
месяц