Все таємне коли-небудь стає явним - Костянтин Ільченко

Все таємне коли-небудь стає явним - Костянтин Ільченко

Українські провідні ЗМІ, замість того, щоб провести журналістські розслідування, безхребетно транслюють божевільні заяви ахметівського ДТЕКу

Неадекватні й не чим не обґрунтувані відключення електроенергії тримають суспільство в стані постійної депресії, нервового зриву та занепаду. Погодьтесь важко пояснити, яким чином пару Шахедів, що долітають з росії вимикають світло по всій країні.

Як 60% трансформаторів з ранку можуть бути безповоротно пошкодженими, а у вечері вони дивним чином вже працюють і дають світло, а в ночі знову критично ушкоджені? Не кажу вже про відсутність в обленерго підписаних наказів і затверджених графіків відключень з відповідальними особами.

Разом з цим негативна атмосфера в країні все більше і більше нагнітається. Українські провідні ЗМІ, замість того, щоб провести журналістські розслідування, безхребетно транслюють божевільні заяви ахметівського ДТЕКу. Гендиректор Yasno Коваленко на днях видав чергову страшилку. Змін на краще не буде… Ну, не може мережа працювати, коли нема 60% трансформаторів, - каже він.

Від таких повідомлень багато хто вже почав вірити що світло в кінці цього тунелю не з’явиться ніколи. А де хто пішов шукати в сараї сокиру, щоб сходити у гості до Ахметова.

І раптом вчора, після майже тридобового сидіння без електрики, близько 10-ї ранку у нас з’являється світло і горить, аж по цей час. Звичайно, всі ми дуже цьому зраділи, але ж не припиняємо з недовірою дивитися на лампочку, звично очікуючи, що вона погасне. Насправді цього не треба робити, бо тепер, якщо вона і погасне, то на адекватий термін. Ви спитаєте чому? ...Просто з Америки прилетів чарівний пендель. Результат не змусив себе довго чекати.

Запрацював Антикризовий штаб, на якому Міністр енергетики Галущенко доповів про результати позапланових перевірок операторів системи розподілів у кожній області. Вони безпрецедентні й вражають кількістю проблем, які штучно створювані власниками обленерго.

Держенергонагляд зазначив, що за підсумками лише першого етапу перевірок зафіксовано 193 порушення вимог нормативно-правових актів у галузі електроенергетики! Найпоширеніші з них:

• порушення тривалості перерв між графіками відключення споживачів від електроенергії;

• застосування стабілізаційних графіків, непередбачених чинним законодавством;

• відсутність у графіках планових відключень об’єктів, що не входять до переліку критичної інфраструктури;

• недотримання тривалості відключення;

• відсутність погодженого з органами місцевого самоврядування списку підприємств, які входять до переліку критичної інфраструктури.

Лідерами порушень виявились:

• ПрАТ «Волиньобленерго» - не державне;

• ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» - Ахметов;

• АТ «Полтаваобленерго» - власник компанія на Кіпрі;

• ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» - Ахметов;

• ВАТ «Тернопільобленерго» - Міненерго;

• ВАТ «Чернігівобленерго» - не державне;

Неодноразово ставив собі питання: для чого обленерго припиняють постачання електроенергії, коли для цього нема причин? Зрозуміло ж, якщо вони не працюють, то не отримують плату за електроенергію, а це ж збитки. Виходить, що відповідь на це питання лежить не в економічній площинні. Її треба шукати серед тих, кому вигідно тримати населення України в темряві і холоді.

Це на руку лише однієї людині - путіну, який за ради цього гатить по нашим містам всіма видами ракет і дронів. Йому потрібно, що б ми зламалися і прийняли капітуляцію. Оскільки в нього це не виходить, то до справи приєдналися власники обленерго та зрадники, що працюють на державних підприємствах, таких як Тернопільоблнерго.

Заганяючи населення в дрімучу депресію, вони свідомо намагаються підштовхнути його до думки про капітуляцію. Дуже сподіваюсь, що американський пендель прилетів так же й до СБУ і ми побачимо невдовзі саботажників на чолі з Ахметовим у кайданках.

Особисто я, дії власників обленерго розцінюю, як ворожу диверсію на користь кремля. З огляду на це всі члени диверсійної групи повинні опинитися на лаві підсудних.

… Американці повільно, але ж таки потроху нагинають українські клани.

Костянтин Ільченко


- Наступление армии РФ в 200 тысяч... Но есть нюанс!
- Армия РФ готовится к максимальной эскалации. Данилов назвал сроки
- РФ переоценивает свои возможности в продвижении на Донбассе - ISW
- Где оккупанты несут наибольшие потери - утренняя сводка Генштаба
- Основные нововведения: что изменится для нас с 1 февраля
- Украинские дипломаты заговорили о ядерном статусе
- США передадут Украине дальнобойные ракеты - СМИ
10:01Декабрь, 25 2022 1950

ТОП Новости 
неделя
месяц