Вступ до НАТО за ядерну зброю! Герой України Степан Хмара зробив приголомшливу заяву!

Вступ до НАТО за ядерну зброю! Герой України Степан Хмара зробив приголомшливу заяву!

Під час переговорів щодо ядерного арсеналу, Україна могла б «виторгувати» членство у Північноатлантичному альянсі

Про це заявив дисидент, Герой України Степан Хмара.

На його думку, Україна могла вести великі політичні торги перед тим, як віддати ядерну зброю, яка була розміщена на її території.

Він пригадав, як під час виступу на нараді з питань європейської безпеки у Києві, де брали участь іноземні політики та генерали НАТО, наголошував, що Україні ядерна зброя потрібна тимчасово, для захисту від Росії, яка є ворогом для України. 

Серед іншого, Степан Хмара порушував і питання щодо подвійних підходів, адже позбутися зброї вимагали від України, а від Росії – ні.

«І я кажу: а чому б не зробити так – Україну ви приймаєте в НАТО, і після того НАТО спільно вирішує, що робити з ядерною зброєю, розташованою на території України. Тоді – будь ласка, в нас претензій немає. Здавати – то здавати, але ми – члени НАТО, бо нам це потрібно не для стратегічного наступу, хоч вони є наступальними. Нам це потрібно для стратегічного захисту від єдиного агресора, який є потенційно і назавжди – це Росія. Така була мова», – пригадав Степан Хмара.

Він продовжив, що присутні на нараді погодилися з ним, проте зауважили, що таке рішення мало б ухвалювати вище керівництво держави.

Степан Хмара додав, що під час «ядерних» перемовин можна було б «виторгувати», щоб хоча б залишити пускові шахти. 

Ткож, дисидент впевнений, що відмовляючись від ядерного статусу та здаючи зброю, тогочасні керівники держави зрадили Україну.

«Кравчук завжди плазував перед Москвою, він не міг стояти на рівних ногах. Ми говоримо про те, хто причетний до державної зради – Кравчук і Кучма, які на той час були вищими посадовими особами. Спочатку Кравчук як президент, а Кучма – як прем’єр, а потім Кучма як президент, який і підписав Будапештський меморандум», – зауважив пан Хмара.

Також він нагадав, що тоді ж здали і стратегічні бомбардувальники ТУ-160, і ТУ-195, які були тільки на території України.

«Тодішня преса, яка підбріхувала владі, казала, що ця техніка є брухтом, залякувала людей, наголошуючи на тому, що може бути катастрофа – другий Чорнобиль. Тоді як ядерні боєголовки постійно перевірялися, і коли з’являлися бодай якісь дефекти, одразу ж знімалися із ракет», – пояснив Степан Хмара.

 

Поделиться​​ новостью:


- Как избежать аварии, если на вас несется автомобиль со «встречки»
- Составлен рейтинг 10 самых вредных алкогольных напитков
- ЧП в Борисполе: 50 пассажиров обратились к медикам
- ЧП в Борисполе: аэропорт приостановил свою работу
- Похоже у нас за спиной поет уже совсем другой хор, который мы стараемся не слышать...
- Невменяшка, д@бил и подонок. Коломойский разошелся. Главные ругательства бизнесмена
- Я вам ничего не должен - несмотря на запрос общества на перемены, перемен не предвидится и не надейтесь
- При крушении вертолета погиб экс-министр Кутовой
- Политический 95-й квартал - сорвет "куш" на выходе
- Михаил Чаплыга: ЗЕ - ты ДОСТАЛ!
00:19Февраль, 25 2019 1215

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю