Й@бана клоунада! Сухочов став генералом! За що?

Й@бана клоунада! Сухочов став генералом! За що?

Коли я бачу, що генерала дають людині, що на початку війни «спетляла» в сторону Міста Лева на Land Cruiser 200, який придбали для ДБРівського спецназу, то постає питання – за що воюють пацани і дівчата? Нахіба це все?

Президент присвоїв директору ДБР Олексію Сухачову спецзвання генерал-майора.

Не буду апелювати до Гаранта Конституції, його обрано в законний спосіб і зараз це Верховний головнокомандувач. Війна. Йому немає часу розбиратись у деталях, особливо коли один із профільних заступників Єрмака готує подання на присвоєння спецзвання.

Та й щодо Сухачова, знаєте, немає нічого особистого. Колишній прокурорський, що не зміг пройти при нас атестацію, бо не склав тест на загальне знання законодавства. Потім Олег Татаров «пристроїв» Сухачова в ДБР. Зрежисували конкурс, де було аж 7 кандидатів. За 1.5 місяці до фіналу того відбору я вказав, що переможе саме Сухачов. Текст опубліковано на «Дзеркалі тижня», можна верифікувати.

А зараз – ще й звання генерала. Ні для кого не секрет, що спілкуюсь з надто широким колом правоохоронців і прокурорів. Всіх рівнів. Різне обговорюємо. І взаємодію між ними, і проблеми, і подальший розвиток.

Проте коли я бачу, що генерала дають людині, що на початку війни «спетляла» в сторону Міста Лева на Land Cruiser 200, який придбали для ДБРівського спецназу, то постає питання – за що ж воюють наші пацани і дівчата? Нахіба це все?

Олександр Лємєнов


 

Читайте также!

 

 

 

 

- Однажды в Америке: кризис демократов и глубинное государство
- Довыебывались: Венгрии и Словакии грозит топливный кризис
- Когда мы увидим мир без порабощенных народов?
- Тяжелое геополитическое наследство старика Байдена
- Россиянцы в Краснодаре протестуют из-за отключения
- "Царство мертвых": шансы на переворот снизу в России близки к нулю
- Российские ракеты с западными компонентами: почему это не сенсация
08:05Сентябрь, 05 2023 1817

ТОП Новости 
неделя
месяц