Як правильно читати заяви американських республіканців

Як правильно читати заяви американських республіканців

Зберігайте спокій і не плутайте передвиборчу боротьбу з політикою США. Ці заяви є лише передвиборчою боротьбою. Республіканці ніколи не займуть слабшу позицію по відношенню до росії чи Китаю ніж демократи. І ось чому...

Кожна скептична заява представників республіканців викликає у нас серйозну істерику. Так вчора Десантіс, потенційний кандидат в Президенти замість Трампа, заявив, що війна в Україні це територіальний спір, і що допомога Україні не в інтересах США. 

Всі ці заяви є всього лише передвиборчою боротьбою. Республіканці ніколи не займуть слабшу позицію по відношенню до росії чи Китаю ніж демократи. І ось чому:

1. Республіканці переважно є яструбами. Серед них багато колишніх військових і правоохоронців. Сам Десантіс колишній військовий, який служив в Іраку.  Вони консервативні і вони завжди за агресивну безпекову політику. Більшість військових конфліктів з втручанням США відбувалось при республіканських президентах. 

2. Я додав цікавий графік - це фінансування демократів і республіканців американськими збройними компаніями. Як бачите, вони більшою мірою підтримують республіканців, при яких в них явно виростають продажі. 

3.  Передвиборча риторика має мало спільного з подальшим президентством. Доказом цього є Трамп. Ось кілька прикладів його заяв. 
12.07.2014 - треба визнати його (путіна) заслуги перед країною - на міжнародній арені в нього дуже потужний престиж
27.07.2016 - ми це розглянемо. Думаю так ( можливість визнання Криму)
01.08.2016 - ви хочете отримати третю світову, щоб вернути його (Крим) назад?
15.10.2018 - Я той, хто дав Україні наступальне озброєння і протитанкові системи. Обама цього не зробив. Знаєте, що він відправляв? Він відправляв подушки і ковдри.

Тому зберігайте спокій і не плутайте передвиборчу боротьбу з політикою США. Я на 100% впевнений, що при республіканцям ми отримаємо більше і швидче, чим при демократах. Така практика.

ТК Політика Андрусіва


 

Читайте также!

 

 

 

 

- Однажды в Америке: кризис демократов и глубинное государство
- Довыебывались: Венгрии и Словакии грозит топливный кризис
- Когда мы увидим мир без порабощенных народов?
- Тяжелое геополитическое наследство старика Байдена
- Россиянцы в Краснодаре протестуют из-за отключения
- "Царство мертвых": шансы на переворот снизу в России близки к нулю
- Российские ракеты с западными компонентами: почему это не сенсация
07:26Март, 16 2023 570

ТОП Новости 
неделя
месяц