Юлия Тимошенко потребовала немедленно отменить 50% фашистско-геноцидное повышение цены на газ. Видео

Юлия Тимошенко потребовала немедленно отменить 50% фашистско-геноцидное повышение цены на газ. Видео

Убийственное отношение монобильшинства к людям

Сегодня НАК «Нафтогаз», в который недавно был назначен новый руководитель, сделал официальное сообщение о том, что с 1 июня газ для населения дорожает на 50%. Уже в этом месяце людям будут выставлять цену в платежках почти 12 гривен за кубометр газа. Это убийственное отношение монобильшинства к людям, и «Батькивщина» требует отменить это повышение.

Об этом заявила сегодня лидер «Батькивщины» Юлия Тимошенко во время брифинга, назвав такую ​​новость «шоковой», — передает пресс-служба партии…

«Це нищівне ставлення «слуг народу» до людей треба негайно припиняти!

Українці не в стані були платити і по 6 гривень, а підвищення цін на газ до 12 гривень за кубометр є практично геноцидом українців», – заявила вона.

Юлія Тимошенко пообіцяла, що на найближчій Годині запитань до уряду вона і фракція «Батьківщина» будуть вимагати негайно скасувати це рішення, тому що для такого різкого підвищення немає жодних обґрунтувань.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що вартість газу вітчизняного видобутку, за офіційними повідомленнями, складає 2 гривні 30 копійок.

«Навіщо продавати людям наш власний газ в 6 разів дорожче, по 12 гривень?» – обурилася Юлія Тимошенко.

«Ми безумовно будемо публічно примушувати їх повернути ціни на газ на той рівень, який співпадає з вартістю українського газу, а це 2 гривні 30 копійок.

Крім того, ми будемо вимагати звіту у Верховній Раді членів НКРЕКП, щоб запитати у них, звідки на кожному кубометрі взялося 10 гривень відкату», – наголосила Юлія Тимошенко.

На її переконання, одномоментне підвищення ціни на газ спровокує ріст цін на товари, відобразиться на роботі міського транспорту, на вартості електроенергії, адже ці галузі використовують у своїй роботі блакитне паливо.

«Мова йде про те, що зараз вчиняється злочин, велика корупція.

Хто має відкати з цієї корупції, ви прекрасно знаєте, і тому я прошу – припиніть знущатися над Україною і українцями, поверніть людям газ вітчизняного видобутку і не підвищуйте його вартість на 50%», – закликала лідер «Батьківщини».

Вона також нагадала, що у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт команди «Батьківщини», який встановлює справедливе нарахування за газ і пускає на потреби людей дешевий газ українського видобутку, а не дорогий імпортний.

3-минутное видео —

Поделитесь с друзьями:


- Зеленский указом "ампутировал" правую руку Баканова за то, что «не сходилась математика» — экс-замгенпрокурора
- Кто решался добровольно стать евнухом, и почему им завидовали. Какие цели могли оправдать такой шаг? 
- Неизбежна ли для Украины автократия? ВИДЕО
- Самый дешевый электромобиль в Европе
- Инфекционист дала советы, как уберечься от Дельты
13:25Июнь, 18 2021 929

ТОП Новости 
неделя
месяц