Юлія Тимошенко: Це – еміграція відчаю…

Юлія Тимошенко: Це – еміграція відчаю…

Влада намагається вирішити проблему відтоку робочої сили – залякуванням! А може не морочитися і відразу забирати у людей паспорти… Має спрацювати!

Читаю новину: "Голова Львівської державної адміністрації Олег Синютка доручив виготовити буклети для мешканців області про страхи та ризики роботи за кордоном"… У такий спосіб керівник Львівщини, очевидно, хоче вирішити проблему відтоку робочої сили – залякуванням! Я б порадила не морочитися і відразу забирати у людей паспорти… Має спрацювати!

А якщо серйозно, то проблема глобальна. Я про це вже казала. Понад мільйон наших громадян щороку виїжджають за кордон на роботу, за даними МЗС… Але виїжджають вони не тому, що Синютка досі не намалював їм буклетів про "жахи капіталістичного світу", а тому, що їм вдома, в Україні, лишатися немає жодного сенсу: ні роботи, ні заробітку, ні перспектив.

І якщо ми не хочемо, щоб наші громадяни втікали з країни, то радянськими методами залякування тут справі не зарадиш. Не допоможе ані "буклет", ані залізна завіса… Я пригадую, як нас лякали в СРСР, що в Америці "люди сплять в коробках з-під телевізора під мостом", і що воно дало? Де той СРСР?

Для того, щоб зупинити відтік робочої сили, треба тут, в Україні, нашим співвітчизникам давати бодай мінімальні пристойні умови життя і праці. Люди шукають надію і сподівання, вони не хочуть виїжджати, але в них просто немає іншого виходу. Це – еміграція відчаю…

Люди хочуть поваги і достойного життя для себе та своїх дітей. А діяльність (бездіяльність) та байдужість влади лякають їх сьогодні значно більше, ніж полуничні ділянки у Польщі…

Юлія Тимошенко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Почему на украинцев везде смотрят как на папуасов
- Александр Кочетков: О внеочередной сессии ВР
- Гончарук повторно написал заявление о своем увольнении. И.о. премьера может стать Шмыгаль
- Милованов против Маркаровой: Почему министры поругались в Фейсбуке, и на чьей стороне правда
- Макс Бужанский: Каких еще сигналов вам не хватает?
- Куди зникають прострочені товари
- Больше всего денег украинцы отправляют в РФ
- Почему мы говорим «Алло», разговаривая по телефону
- Вице-премьер объяснил, зачем украинцам префекты
- О Кабмине и его начальнике Леше, - Чаплыга
11:08Сентябрь, 11 2018 963

► РЕЗОНАНС
недели
месяца