Юлия Тимошенко: в первую очередь на всенаордный референдум будет вынесен вопрос защиты земли. Видео

Юлия Тимошенко: в первую очередь на всенаордный референдум будет вынесен вопрос защиты земли. Видео

«Батькивщина» объединилась с фермерами, крестьянами и землевладельцами

Команда «Батькивщины» объединилась с фермерами, крестьянами и землевладельцами, чтобы вместе инициировать референдум по народной инициативе, на который будет вынесен вопрос запрета распродажи сельскохозяйственной земли.

Об этом сообщила сегодня лидер партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко во время пресс-конференции, передает пресс-служба партии.

За її словами, влада взяла курс на повне обезземелення українських громадян. Насамперед планують внести зміни до Земельного кодексу, якими дозволяється знімати верхній шар чорноземів, продавати землю іноземцям, скасовується поняття «особливо цінні землі», а держава усувається від контрою за обігом сільськогосподарських земель.

До того ж «слуги народу» просувають урядовий законопроєкт про скасування права громадян на безкоштовні 2 гектари землі, вже внесли пропозиції про позбавлення українців права постійного користування земельними ділянками, зокрема й городами,  і вже позбавили селян права обирати шляхом голосування свої сільради і сільських голів – замість цього згори призначатимуть старост і «смотрящих» за тим, як в людей забиратимуть їхні землі.

«Під час локдауну вони вносять зміни до законодавства, які дають можливість нашу сільськогосподарську землю розпродати, в тому числі іноземцям, без будь-яких правил. В України силою зброї забрали 7% земель, Крим і тимчасово окупований Донбас.

Водночас зараз без війни вони намагаються здати 72% території України, перетворивши її у новітню колонію, а українців  – у батраків на власній землі», – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» визнала, що команда покладала сподівання на те, що Конституційний суд України  в найближчий час ухвалить рішення і визнає закон про продаж землі без референдуму неконституційним.

Однак щоб цього не сталося, влада просто заблокувала його роботу.

«Нам потрібно провести всеукраїнський референдум разом – народ України і «Батьківщина», яка стає пліч-о-пліч з українцями. Сьогодні це єдиний шлях, який дасть нам можливість захистити землю і наше майбутнє.

Ми вважаємо, що землю в Україні має купувати лише держава – щоб здавати її в оренду вітчизняним фермерам, середнім і малих сільгоспвиробникам. А якщо людина хоче продати пай, то тільки держава за ринковою вартістю може викупити його, як це робиться в США, Канаді, європейських країнах», – наголосила політик.

Як повідомила лідер «Батьківщини», силами команди вже сформована ініціативна група, яка налічує понад 12 тисяч людей, а на 22 травня вже заплановано велике зібрання ініціативної групи, щоб  розпочати процес проведення референдуму. Наразі очікується роз’яснення від ЦВК та профільного парламентського комітету, чи можна провести такі збори в режимі онлайн, щоб захистити здоров’я активістів під час епідемії.

«Ми також відкриваємо «гарячі лінії», щоб залучити всіх охочих до спільної роботи. Ми будемо працювати з усіма регіонами, з усіма ЗМІ, щоб люди зрозуміли, що сьогодні найбільша загроза для України після війни – це розпродаж сільськогосподарської землі.

Ми будемо висвітлювати кожен наш крок, щоб продемонструвати, чи дає президент можливість людям проводити волевиявлення чи перешкоджає цьому. Зараз життя країни в наших з вами руках. Будемо діяти!» – закликала Юлія Тимошенко.

20-минутное вмдео —

Поделитесь с друзьями:


- "Сигналы Блинкена" - саммит НАТО будет проведен без участия "стран-партнеров", в том числе и без Украины
- Не хочу мириться с палачами. Пролог Бабьего Яра
- О чем думает женщина во время измены? ВИДЕО
- Приватбанк будут продавать. В Нацбанке назвали сроки
- В ЕС перенесли согласование COVID-паспортов
- "Не на замену 9 мая". Президент Зеленский обратился к украинцам по случаю Дня памяти и примирения
- Бессмертный полк и националисты. Как будут праздновать День Победы в городах Украины
- Предпенсионное бл@ство. Схема. Брак. Развод. Хоровод. Дед с пенсией. Психология. Мужское движение. ВИДЕО
- Появились новые штаммы коронавируса, от которых вакцина не спасет – врач-иммунолог Андрей Волянский
- Внимание трудоголизм! Причины, последствия. Как помочь? Как избежать выгорания на работе? ВИДЕО
23:33Апрель, 22 2021 734

неделя
месяц