Юрий Касьянов: Хочеш миру – готуйся до війни

Юрий Касьянов: Хочеш миру – готуйся до війни

Держава і суспільство повинні бути готові до війни, мобілізовані. Для цього потрібно почати реформувати армію – реально реформувати


Президент Джеймстаунського фонду у Вашингтоні Глен Ховард:

Я вважаю, що ситуація – дуже серйозна. Україна вже втратила Крим і зараз ризикує повністю втратити контроль над Азовським морем – я маю на увазі не військові, а комерційні втрати. Якщо Україна залишиться без торгівлі сталлю з Маріуполя, це стане "землетрусом" для економічної системи Донбасу. Це дуже серйозно.

...Навіть десятирічний хлопчик, який грає в шахи, міг передбачити, що, побудувавши Керченський міст, Росія спробує закрити протоку. І що далі буде з українськими кораблями, торгівлею через Азовське море?! Я називаю це "стратегією удава". Україна в ситуації з Азовським морем і Керченською протокою виявилася в положенні жертви, яку повільно вбивають.

...Україна втратила Крим, Керченську протоку, втратить Азовське море. А що далі? Частина Чорного моря. Після Азовського моря Росія зможе дуже легко заблокувати Одесу. І що тоді робитиме Україна? Подзвонить президенту Трампу і скаже: "Допоможіть нам!"? А Трамп запитає: "А що ви робили? Як ви готувалися до оборони?".

Порошенко повинен припинити стримувати військових і дозволити їм воювати. Чим більше російських військових загине на Донбасі, тим імовірніше, що Путін колись звідти піде. Це дуже проста стратегія: вб'єте достатньо росіян – вони підуть. Але зараз президент стримує Україну від загострення ситуації. Тому що Україна насправді не має військової стратегії. У неї є лише стратегія догоди Ангелі Меркель і Сполученим Штатам.

Якщо росіяни обстрілюють українських солдат, ви маєте право стріляти у відповідь і навіть просуватися вперед. Бо чим далі ви просуваєтеся, тим більше це показує Заходу і Америці, що ви готові боротися. Водночас суспільство має перемкнутися на військовий спосіб мислення – це називається концепцією "збройного народу".

Держава і суспільство повинні бути готові до війни, мобілізовані. Хочеш миру – готуйся до війни. Для цього вам потрібно почати реформувати армію. Я маю на увазі – реальні реформи.

Юрий Касьянов

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- Шоу Порошенко, атака Саакашвили, Клитина интригует
- Анатолий Шарий: Ни при одном президенте на улицы не выпускали боевиков для охоты на оппозиционных активистов. А сейчас такое происходит. ВИДЕО
- Нагадил на последок! «Ушел как негодяй»: Яша Смолий перед отставкой нанес удар по финансовой сфере - Игорь Уманский
- «Полетят головы». Михаил Саакашвили анонсировал скорые и кардинальные перемены в Украине
- Зеленский и Порошенко стоят друг друга: они будут бодаться, пока не появится новый президент — Deutsche Welle
- Коронавирус! Больницы Западной Украины переполнены
- Правила для туристов из Украины: на границе и в самолете
- Что спасает Украину от большой резни
- Тема минимальных зарплат - мыльный пузырь от ЗЕ-власти. Это никак не влияет на повышение уровня доходов людей
- "Бассейн безопаснее маршрутки или автобуса". Доктор Комаровский раскритиковал ужесточение карантина в Киеве
00:10Август, 28 2018 1335

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца