З землею буде так, як з приватизацією промислових підприємств в 90-ті – обіцяли народу розквіт, а отримали, наразі,  монополії і олігархат, - Касьянов

З землею буде так, як з приватизацією промислових підприємств в 90-ті – обіцяли народу розквіт, а отримали, наразі, монополії і олігархат, - Касьянов

Популярний український блогер і волонтер Юрій Касьянов в своєму блозі пише про те, що він особисто виступає проти продажу землі, але тільки не в принципі проти, а проти – сьогодні і тут. Тому що сьогодні, тут, всі роки незалежності все робиться через одне місце. І немає ніяких підстав вважати, що в цей раз буде інакше.

Касьянов відзначає, продаж землі призведе до ще більшої монополізації сільського господарства, де і так майже немає фермерів – середнього класу села. Навряд чи номінальні власники землі озолотяться, хоча, ймовірно, отримають одноразово більше, ніж мішок картоплі з гектара в рік, але й ціни на продукти на внутрішньому ринку обов'язково виростуть – за скупку землі латифундистами заплатить кінцевий споживач. Буде як з приватизацією підприємств в дев'яності – обіцяли народу розквіт підприємництва, ринкове регулювання, конкуренцію, а отримали монополії, олігархат, і лідерство з кінця в рейтингу країн з вільною ринковою економікою.

Блогер зазначає, замість класу ефективних власників отримали купку бариг, які не в змозі не тільки керувати вкраденими підприємствами, але навіть порахувати їх не можуть, тому сидять на потоках, дерибанять бюджет, годуються з корупції, і монопольних цін. Продаж землі завершить формування, образно кажучи, декількох величезних «колгоспів», в яких, як і за радянської влади, земля належить не тим, хто на ній працює, а вартість праці ніяк не залежить від кінцевого результату. Те ж саме кріпосне рабство, тільки по-новому. 

Поделиться​​ новостью:


 

 

 

- Порошенко оставил нам целое минное поле. По причине своей трусости, жадности и фанаберии
- Сто дней правительства Гончарука: И что мы имеем?
- «А вы ждали, что Путин превратится в Дюймовочку?»: Аваков сделал громкое заявление в Париже
- Аваков рассказал о компромиссе по вопросу границы
- Тет-а-тет с Путиным: Президент Украины обнародовал интересные подробности встречи
- Зрада или перемога? Стало известно, о чем вчера договорились лидеры «нормандской четверки»
- Президент Зеленский отказался по требованию РФ начать переговоры с боевиками ОРДЛО
- Зеленский: 72 человека могут вернуться домой
- Зеленский рассказал об отношении к протестам
- Зеленский раскрыл детали газовых переговоров
00:57Ноябрь, 15 2019 2264

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю