З землею буде так, як з приватизацією промислових підприємств в 90-ті – обіцяли народу розквіт, а отримали, наразі,  монополії і олігархат, - Касьянов

З землею буде так, як з приватизацією промислових підприємств в 90-ті – обіцяли народу розквіт, а отримали, наразі, монополії і олігархат, - Касьянов


Популярний український блогер і волонтер Юрій Касьянов в своєму блозі пише про те, що він особисто виступає проти продажу землі, але тільки не в принципі проти, а проти – сьогодні і тут. Тому що сьогодні, тут, всі роки незалежності все робиться через одне місце. І немає ніяких підстав вважати, що в цей раз буде інакше.

Касьянов відзначає, продаж землі призведе до ще більшої монополізації сільського господарства, де і так майже немає фермерів – середнього класу села. Навряд чи номінальні власники землі озолотяться, хоча, ймовірно, отримають одноразово більше, ніж мішок картоплі з гектара в рік, але й ціни на продукти на внутрішньому ринку обов'язково виростуть – за скупку землі латифундистами заплатить кінцевий споживач. Буде як з приватизацією підприємств в дев'яності – обіцяли народу розквіт підприємництва, ринкове регулювання, конкуренцію, а отримали монополії, олігархат, і лідерство з кінця в рейтингу країн з вільною ринковою економікою.

Блогер зазначає, замість класу ефективних власників отримали купку бариг, які не в змозі не тільки керувати вкраденими підприємствами, але навіть порахувати їх не можуть, тому сидять на потоках, дерибанять бюджет, годуються з корупції, і монопольних цін. Продаж землі завершить формування, образно кажучи, декількох величезних «колгоспів», в яких, як і за радянської влади, земля належить не тим, хто на ній працює, а вартість праці ніяк не залежить від кінцевого результату. Те ж саме кріпосне рабство, тільки по-новому. 

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- Сколько нам, тупеньким, еще держаться и терпеть?
- Это уже не Нацрада, а Укркомнадзор с прямой цензурой!
- Вместо Порошенко теперь Шарий
- Президент Зеленский не сумел справиться с Порошенко, а теперь не может справиться с Нацбанком им.Гонтаревой
- Юлия Тимошенко: Украина не должна позволять даже разговаривать с собой в пренебрежительном тоне. Видео
- Когда "ылита" (простите на слове) поняла, что можно все
- Коронавирус: новый антирекорд в Индии, в Украине и мире темпы заражаемости сохранились. Данные на 9 июля 2020
- "Онлайн-СМИ в ЕС не регулируются"
- В Украине власти нет. У президента только имя, лицо и... всё
- Константин Гринчук: Зеленский! Это фото, как нельзя лучше символизирует твое правление вместе с Арсеном Аваковым
00:57Ноябрь, 15 2019 2872

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца