За два года эта Рада резко ухудшила жизнь украинцев — «Батькивщина»

За два года эта Рада резко ухудшила жизнь украинцев — «Батькивщина»

На этой неделе можно подвести итоги двух лет работы нынешнего парламента. К сожалению, они неутешительны — обещанных гражданам изменений и улучшений не произошло

На этой неделе можно подвести итоги двух лет работы нынешнего парламента. К сожалению, они неутешительны — обещанных гражданам изменений и улучшений не произошло.

Об этом сегодня с трибуны Верховной Рады заявил заместитель председателя партии «Батькивщина» Сергей Соболев, передает пресс-служба партии.

За його словами, обираючи цей парламент, громадяни сподівалися, що будуть створені сприятливі умови для ведення бізнесу, в аграрній сфері припиниться рейдерство, буде наведено лад з тарифами та пенсійними виплатами.

«І що отримав за ці два роки малий бізнес?

Підвищення податків, відсутність прозорості та черговий податок від 5 до 15% через так зване «добровільне» декларування доходів.

Аграрний бізнес сподівався, що припиниться рейдерство, буде узаконена земля, яку обробляє селянин, фермер, одноосібник або навіть великий господар.

Але це все закінчилось розпродажем земель сільгосппризначення, а рейдерство процвітає,  як ніколи», – обурився Сергій Соболєв.

Він нагадав, що монобільшість і президент обіцяли громадянам навести лад у тарифній політиці й створити ринковий механізм формування тарифів в Україні.

«Але це закінчилось черговим адмініструванням, процвітанням фірм-одноденок або монополістів, які реально керують країною.

Замість проведення пенсійної реформи, пенсіонери отримали тотальне зубожіння та спробу підвищити мінімальну пенсію, яка абсолютно не відповідає мінімальному прожитковому рівню й потребам громадян», – наголосив народний депутат.

Водночас, як зауважив парламентар, фракція «Батьківщина» намагається всіма законними методами протидіяти антисоціальним ініціативам монобільшості та вносить до парламенту дійсно важливі для громадян законопроєкти.

«Ті питання, які ми внесли до порядку денного Верховної Ради цього тижня, могли б докорінно змінити ситуацію.

На жаль, опозицію не чують.

Однак ми будемо робити все можливе для того, щоб змінити ситуацію та покращити життя наших громадян», – запевнив Сергій Соболєв.

Поделитесь с друзьями:

- При Бене такой х@#ни не было! Приватбанк ввел ограничения на переводы по картам, как их обойти
- ЗЕ-режим: обратного пути у них уже нет — политолог
- Путин насмехается над Западом почти в каждом своем выступлении
- Главком ВСУ рассказал, как вернуть суверенитет
- Закрытая (реальная) социология по рейтингам ЗЕ-власти
- Украина идет к ситуации, когда спасение вашей жизни будет вашей проблемой — экс-глава Минздрава Мусий
- Ермак и его команда: именно они наплодили Зеленскому врагов, с которыми приходится теперь медийно бороться
16:52Июль, 13 2021 676

Читайте БезЦензор в GoogleNews - нажмите Подписаться

ТОП Новости 
неделя
месяц