За отставкой Авакова последуют измена президента Зеленского и новый Майдан — экс-нардеп Игорь Луценко

За отставкой Авакова последуют измена президента Зеленского и новый Майдан — экс-нардеп Игорь Луценко

О причинах и цели отставки Авакова. И нашей судьбе

О причинах и цели отставки Авакова. И нашей судьбе. Определяющим является факт встречи Авакова с главным американским посланником в Украине Кентом (укр.).

Свою версию причины отставки Авакова и последующих экстраординарных событий в Украине изложил сегодня в Фейсбуке экс-парламентарий Игорь Луценко (был во фракции “Батькивщина”).

Утім, мало хто розуміє контекст. В пресі циркулюють смішні версії про те, що це Зеленський приревнував Авакова і запідозрив у самостійній грі з американцями, чи взагалі маразматичні, що, мовляв, Кент якось порекомендував Аракову піти через невдалу реформу поліції, або через неуспіх «справи Шеремета».

Насправді треба згадати ще один факт: візит Зеленського в Німеччину, де йому чітко сказали виконувати план Путіна по зміні конституційного устрою України, котрий міститься у Мінських угодах, і проводити вибори в ОРДЛО.

Я припускаю, що Кент прибув в Україну з цією ж програмою – організувати на місці і контролювати тут же здійснення цього плану по «перезавантаженню» відносин США-Росія, котрий передбачає і зміни державного устрою нашої держави так, як свого часу домовилися Порошенко з Путіним (Мінськ-2).

Так, над Україною зараз збираються хмари. Якщо наші «партнери» змусять Зеленського реалізовувати Мінськ, це означає вуличні протести, по масштабності найсильніші за весь останній період. Це означає, що зруйнується крихке перемир’я між режимом і патріотичними силами, котре приніс випадок із закриттям каналів Медведчука. .

Буде гаряче.

Тож чи цікаво Авакову організовувати силову протидію цим протестам? Очевидно, що тут поліція відгребе по повній і стане крайньою, а крайнім Арсенборисичу бути тут зовсім не хочеться.

І чи цікаво Авакову взагалі реалізація Мінську? Він у публічній сфері зовсім не адвокат цих домовленостей, радше навпаки.

Для нас це все означає нове коло боротьби за Україну. Боротьби, котра уже почалася з приїздом Кента і візитом Зе у Німеччину.

Треба зробити так, щоб Україна нав’язала своїм «друзям» та ворогам свою волю, а не навпаки, і тут слово буде за вулицею. Думаю, все у нас вийде.

Поделитесь с друзьями:

- При Бене такой х@#ни не было! Приватбанк ввел ограничения на переводы по картам, как их обойти
- ЗЕ-режим: обратного пути у них уже нет — политолог
- Путин насмехается над Западом почти в каждом своем выступлении
- Главком ВСУ рассказал, как вернуть суверенитет
- Закрытая (реальная) социология по рейтингам ЗЕ-власти
- Украина идет к ситуации, когда спасение вашей жизни будет вашей проблемой — экс-глава Минздрава Мусий
- Ермак и его команда: именно они наплодили Зеленскому врагов, с которыми приходится теперь медийно бороться
18:03Июль, 14 2021 863

Читайте БезЦензор в GoogleNews - нажмите Подписаться

ТОП Новости 
неделя
месяц