ЗІБРАЛИСЯ І ВИЙШЛИ!  ЩОБ ВИРІШИТИ ВСІ ПИТАННЯ!

ЗІБРАЛИСЯ І ВИЙШЛИ! ЩОБ ВИРІШИТИ ВСІ ПИТАННЯ!

Інакше країни не стане і в цьому потім кожен хай винить себе і дивиться в очі своїм нащадкам. Часу в нас немає


І піднялася хвиля кандидатів у президенти…
Які тільки туди не йдуть?!! Та нам не потрібні ні співаючі , ні танцюючі президенти . І навіть стріляючі, чи дзвіночки, чи багато балакаючі! Невже ви, горе-кандидати вважаєте, що достатньо просто виступити декілька разів зі сцени з Михайлом Саакашвілі, наприклад, і попрацювати асенізатором, вважаючи що в політиці можна діяти тими ж методами? Що треба мати в голові для таких гучних заяв?! 
Невже ви не розумієте, що країна на межі знищення з мапи планети?! Українська мафія за корупцією посідає перше місце в Європі !!! Про що ви думаєте, коли висуваєте свою кандидатуру?! Рішили попрацювати технічним кандидатом? А там і ВР попасти? Не встигнете! Країни не стане! Не соромно буде вам потім в очі людям дивитися ?А рано чи пізно прийдеться відповідати за свої дії....Ваших здібностей вистачає лише на піар, щоправда, у деяких грошей вистачить на те щоб гарно пристосуватися до існуючої системи...А народу це навіщо?! Тільки й чути -то "Новий курс", то "Жити по- новому", чи танцювати по іншому! Може хтось вважає, що серед брехливих кандидатів є хоч один, що зламає хребет системі?! НІ, таких нема! ДОСИТЬ! Ідіть розгрібайте те що ви накерували за 26 років! Жоден з тих хто був при владі у попередніх скликаннях, не має ніякого морального права балотуватися! Жоден з кухарок, співаків, танцюристів, дизайнерів чи ще якихось далеких від професійного розуміння справи! Чомусь, коли наймаємо на роботу людину, то вимагаємо від неї професіоналізму, а керувати державою дозволяємо всім кому не попадя? Досить з нас експериментів! Зрозуміли?! Тому єдиний кандидат, який втілить волю народу в життя Є і залишається їм- 
МИХАЇЛ СААКАШВІЛІ - неординарна людина що має ті якості, якими жоден інший кандидат не володіє:
7 ОСВІТ: 
• Інституту міжнародних відносин КНУ. 
• Колумбійський університет Нью-Йорка. США
• докторський ступінь в Університеті Дж.Вашингтона ,США
• Гаазька академія міжнародного права (1995) 
• Страсбургський університет ,Франція
• Академія європейського права, Італія
• університет Маямі ,США
МАЄ:
 Досвід проведення системних реформ в Грузії :
це і очищення правоохоронної системи, і дерегуляція бізнесу, і податкова реформа, і перезавантаження судової системи. Що зрештою привело до різкого зниження рівня корупції та ефективного оновлення держапарату. Отже, маючи практичний досвід, Саакашвілі вважається найкращим кандидатом на пост президента,. До речі, він підняв економіку Грузії на 8 місце в світі, Україна зараз на 149 місці!

 Незалежність – саме таким є Михаїл Саакашвілі. Адже він не пов'язаний ні з однією групою впливу, чи окремими олігархами. Тому рука не здригнеться відрубати голови українській корупційній гідрі.

 Відсутність обтяжуючих матеріальних цінностей робить його легким і швидким у прийнятті рішень. Йому нічого втрачати, на відміну від бариг.

 Ненависть російського карлика до себе! Тому він миттєво припинить війну і будь-які торгівельні діяльності з агресором-окупантом, на яких заробляє ПОП і його оточення

 Довіру з боку громадських активістів та активного середнього класу, що суттєво спростить йому початок роботи та допоможе в отриманні тієї чи іншої інформації в процесі роботи. Крім того, авторитет екс-президента Грузії .

 Великі досягнення за короткий час свого курування на посаді губернатора Одеської області.

 Велику повагу і підтримку на всесвітнього політичного ринку.

Успіх Саакашвілі помножується ще завдяки наявності таких рідких людських якостей, як чесність, порядність, відвертість, відповідальність. Так само й в людях цінить чесність, відкритість наполегливість, цілеспрямованість і відданість. Це дозволяє створити вірну команду однодумців. Така команда буде надійною опорю на шлагу відбудови країни!
САМЕ ТОМУ ТІЛЬКИ СААКАШВІЛІ МАЄ БУТИ НАШИМ ПРЕЗИДЕНТОМ!
Це ЗАЛЕЖИТЬ лише ВІД НАС! 
ЗІБРАЛИСЯ І ВИЙШЛИ! 
ЩОБ ВИРІШИТИ ВСІ БОЛЮЧІ ПИТАННЯ! Інакше країни не стане і в цьому потім кожен хай винить себе і дивиться в очі своїм нащадкам. Часу в нас немає.

 

 

 

Mila Kyiva 

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- От надежды к тупику. Публикуем подготовленные берлинские договоренности по Донбассу, которые затем были сорваны
- В Евросоюзе предупредили, как Украине сохранить безвиз
- Зеленского, как и Порошенко, погубит двуличие
- Кто на самом деле управляет Зеленским. ВИДЕО
- Кого Путин бросит против ЗЕ — Медведчука или Порошенко?
- Полеты по-новом. Как сейчас летать в самолетах
- Удерживаемых в воинской части абитуриентов отпустили. Они показали кадры ужасающих условий содержания там
- Семен Семенченко: Чому всi так швидко повірили плівкам Деркача, що запис переговорів Порошенка і Путіна - правда
- Вадим Карасёв: "С Шариём Зеленскому лучше не ссориться... Можно залететь. Для Порошенко это закончилось печально"
- Давно присмотрел. Новый домик короля Зеленского. ВИДЕО
00:04Июнь, 30 2018 1713

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца