Злочині схеми операційного директора УЗ Єрьоміна!!!

Злочині схеми операційного директора УЗ Єрьоміна!!!

Розвинувши швидкість біля 400 тис. дол. на добу, корупційний потяг «УЗ» під управлінням її операційного директора В’ячеслава Єрьоміна продовжує генерувати гігантськи тіньові надприбутки своїм керманичам


Не зважаючи на безліч заяв нового Міністра інфраструктури Владислава Криклія про наведення ладу на «Укрзалізниці», корупційні схеми пов’язані з отриманням від бізнесу хабаря за виділення вантажних вагонів від «Укрзалізниці» продовжують успішно діяти під безпосереднім керівництвом В.Єрьоміна.

Тільки на піввагонах та зерновозах, робочий парк яких становить близько 28,3 тис. та 10 тис. відповідно, злочинний синдикат В.Єрьоміна, з урахуванням оборотності вагонів 12-15 днів та стандартної «подяки» бізнеса у розмірі 4 тис. грн. за одиницю, заробляє кешем у місяць біля 300 млн. грн.!!!

Штучно створюючи дефіцит вагонів, підлеглі В.Єрьоміна продовжують успішно шантажувати компанії та підприємства, ставлячи їх у позицію «плати, або виходь з ринку». Готівка береться за виділення кожного вагона! Після вдалого «обналу» вантажоперевізника, інформація про це потрапляє особисто В.Єрьоміну на стіл, який готує для затвердження відповідний список «правильних» комерційних структур. Інші відкладаються в сторону. Схему він налагодив особисто за вказівкою своїх тіньових кураторів (мова про них піде трошки нижче), одразу ж після свого приходу на посаду операційного директора залізниці на яку він несподівано для всіх був призначений з посади керівника Одеської філії. При цьому, на той час незрозумілим для всіх в УЗ було зняття з цієї посади професійного та принципового Жураковського В.О.. Але згодом все прояснилось… вочевидь, - не змогли домовитись …

Доречи, у пресі В.Єрьоміна вже давно охрестили «людиною сина Януковича». Та й не даремно ...

Як кажуть, все може бути у цьому житті, особливо що стосується кадрових питань, тому починаємо дивитися глибше. Почнемо з того, що існує така собі ТОВ «Вертикаль Груп» (ЄДРПОУ 37673007) що нібито належить громадянину Левицькому К.О., але фактичним власником якої є громадянин РФ Волобуєв Альберт Віталійович (давній друг та бізнес-партнер Януковича Олександра Вікторовича).

Разом із сином екс-президента України він володіє ПрАТ «МАКО Холдинг» (ЄДРПОУ 34436105). Окрім цих двох фірм, що проходять за кримінальним провадженням № 42017000000001079 за ознаками ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191 КК України, яке розслідує ГПУ, є ще ТОВ «Укрремвагон» (ЄДРПОУ 38652831) та ТОВ «Трансдон» (ЄДРПОУ 35570568), які у протизаконний спосіб одержували через філію «Центр транспортної логістики ПАТ «Укрзалізниця» у першочерговому порядку залізничні вагони, а також послуги з прийому та відправлення вантажів. Саме через ці структури, а також ТОВ "Транснаціональна транспортна компанія" (ЄДРПОУ 38211337) В.Єрьомін також отримує додатковий до своєї офіційної зарплатні в УЗ прибуток.

Зокрема, у ТОВ «Вертикаль Груп» за сумісництвом працює його дружина - Єрьоміна Вікторія Вікторівна, яка є одночасно фізичною особою-підприємцем, зареєстрованим за адресом: м. Одеса, вул. Транспортна, 7-е, що здійснює свою діяльність у сфері супроводжувальних послуг при транспортних перевезеннях.

Одночасно, рідна сестра Єрьоміна В.В. - Волошко Тетяна Володимирівна просто якимось дивним випадком є колишнім засновником вже зазначеного вище ТОВ «Трансдон», але до цього часу продовжує мати у ньому прямі фінансові інтереси.

Всі ці підприємства («Вертикаль Груп», «Укрремвагон», «Трансдон» та "Транснаціональна транспортна компанія") фактично належать однієї людині -  Волобуєву Альберту Віталійовичу. І саме останній є тією особою, яка на численних т.зв. «сходняках» кураторів тіньових схем на «Укрзалізниці» лобіювала та просувала В.Єрьоміна на посаду керівника Одеської залізниці, а в подальшому, - на посаду операційного директора «Укрзалізниці».

Але окрім загально відомої інформації про А.Волобуєва (до речі, вона дуже професійно підчищена у мережі інтернет) ми трохи додамо інформації, яка стала нам відома з правоохоронних органів.

Так, при реалізації слідчих дій в рамках кримінального провадження № 42017000000000861 за ознаками ч.3. ст.258-3 (створення терористичної організації) та ч.3.ст.285-5 (фінансування тероризму) слідчими були отримані окремі дані, що свідчили про причетність низки фірм к яким має пряме відношення А.Волобуєв до схем легалізацій коштів з метою їх наступної передачі представникам незаконних озброєних формувань, що діють на території Донецької та Луганської областях.

Зокрема, у поле зору правоохоронців у ході проведених негласних оперативно-розшукових дій потрапили ТОВ "Фін Актив" (ЄДРПОУ 38144219, Полтава), ТОВ "Мако-Трейдінг" (ЄДРПОУ 37967910, Донецьк) та дві Швейцарськи фірми: Leman Commodіtіes S.F. JSC і Компанія "Совфрахт УУТ СА", як структури, що можуть бути причетні до фінансових схем з фінансування терористичної діяльності на сході України, а також сам А.Волобуєв, який на той час користувався телефоном +380631862324 та їздив на авто «ТОЙОТА ПРАДО» н.зн. АА0600РМ.

У мережи інтернет ми знайшли тільки, напевно, пов’язану зі швейцарською компанією "Совфрахт УУТ СА", українську - ООО "Украинский Универсальный Терминал", яка саме про себе пише наступне: «Дочерние предприятия в ближнем зарубежье, партнерство с российским «Совмортрансом» и широкая сеть агентов по всему миру позволяет «Совфрахту УУТ» стирать геополитические границы для клиента». За окремими ознаками, як на наш погляд, дуже зручна компанія …

Але як це часто буває, далі ґрунтовних підозр щодо А.Волобуєва справа у нашої контррозвідки не пішла …, тому повертаємось до його успішного протеже В.Єрьоміна.

За період роботи на посаді керівника Одеській залізниці В.Єрьомін організував чітку корупційну схему пріоритетного надання рухомого складу фірмам з російським капіталом, а також створення штучних перешкод іншим операторам руху.

Хибне керівництво В.Єрьоміним Одеською залізницею також призвело до системного поступового зменшення кількості станцій цієї філії УЗ. Окремі з них, як пункти постачання військових вантажив мали велике значення для розгортання наших оперативно-тактичних угрупувань на придністровському напряму. Але завдяки зусиллям В.Єрьоміна військові вже переробили свої плани та задуми …

У подальшому, після отримання посади операційного директора АТ «Укрзалізниця», В.Єрьомін розвернувся на цьому напряму вже зі значно більшим масштабом. Наприклад, якщо у 2016 році закритих було 361 колія та 219 станцій, то тільки з серпня 2018 року завдяки особистим зусиллям В.Єрьоміна їх кількість вже зросла до 410 та 285 відповідно. Про 2019 рік даних поки ще немає, але вочевидь цифри будуть також вражаючи. Ліквідація низки з них без погодження з ГШ ВСУ також внесла потужний хаос у відповідні плани постачання вантажів в інтересах розгортання наших військ на сході.

Під керівництвом В.Єрьоміна не менше успішно ніж «сприяння» обороні, здійснювалось розкрадання майна Одеської філії УЗ, про що яскраво свідчать матеріали двох кримінальних проваджень за ознаками складів злочинів передбачених ч.3 ст.191 КК України, слідчі дії за якими тривають до цього часу.

  

Зокрема, у виробничому підрозділі «Пасажирське вагонне депо станції «Одеса-Головна» встановлено розкрадання на загальну суму 59 млн. грн. Так, під час закупівлі товарів та послуг протягом 2017-2018 років, були підписані акти прийому-передачі виконаних ремонтних робіт яких взагалі не було, чи вони були проведені не в повному обсязі. У підсумку, за керівництва В.Єрьоміна, були фіктивно відремонтовані електрокари, вантажні та пасажирські ліфти, фіктивно встановлено обладнання для екіпірування пасажирських вагонів тощо.

 В рамках іншого кримінального провадження розслідується факт фіктивного укладання угоди структурними підрозділами Одеської залізниці під керівництвом В.Єрьоміна на загальну суму 2,3 млн. грн. на ремонт автотранспорту з ТОВ «Абсолют-2016».

Після того як В.Єрьомін очолив посаду операційного директора «Укрзалізниці» відразу, у липні-вересні 2018 року, було практично повністю заблоковано процес перевезення вантажів в цілому по всій УЗ, що завдало суттєвих фінансових збитків вантажовідправникам та самої залізниці. Але дало змогу самому В.Єрьоміну розпочати необхідний йому «діалог» з бізнесом…

За період подальшого керівництва операційним рухом В.Єрьоміним практично повністю було нівельовано поняття графіка руху вантажних поїздів, звітність по цьому напряму була спотворена на 70%, що потягнуло за собою колосальні втрати на тягу поїздів, простій вагонів та інше.

Кількість т.зв. «кинутих потягів» по всій УЗ на даний час досягло вже більше кількох сотень залізничних составів !!! При цьому фактично відсутнє взагалі будь-яке планування відвантажень. Все відбувається хаотично, без урахування можливостей інфраструктури як навантажувальних станцій, так і розвантажувальних.

Керування В.Єрьоміним операційним рухом УЗ у штучно створеному ним, практично ручному режимі, дозволяє йому ще додатково отримувати з комерційних фірм по 5 тис. дол. США за безперебійну подачу одного складу вагонів чи доставку вантажу у необхідний замовнику термін. Все це для В.Єрьоміна безумовно як кажуть у плюс, але для УЗ вже існують реальні передумови до розбалансування всіє системи перевезень.

Створений В.Єрьоміним у власних корупційних інтересах хаос у руху вантажних поїздів та наданні вагонів призводить до неефективного використання рухомого складу, що у свою чергу тягне фінансові збитки для залізниці, яка намагається їх щорічно компенсувати за рахунок збільшення тарифів на перевезення. Останнє призводить до підвищення собівартості продукції та зменшення конкурентоспроможності українського бізнесу на світових ринках.

Спираючись на перелічені факти дуже хотілось би спитати: Чи усвідомлює новий керівник Мінінфраструктури Владислав Криклій, що кожен день роботи злочинного синдикату створеного В.Єрьоміним на «Укрзалізниці» завдає непомірної шкоди як нашій державі, так і іміджу нової команди, яка прийшла до влади та намагається щось змінити?

І, якщо, В.Єрьомін до цього часу продовжує залишатись на займаної посаді та керувати схемою т.зв. «обилечивания» кожного перевізника за кожний наданий йому «Укрзалізницею» вагон, то чи отримує вже і сам Міністр Криклій свою частку з зазначених вище тіньових надприбутків?

 

Ірина Тимошенко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Чаплыга: Зеленский клоун! Важное сообщение для наших колониальных владельцев из США и "большой семёрки"
- Зеленский все? Это политическая пощечина президенту страны, - Спивак об итогах местных выборов. Видео
- «Такого не было даже при Януковиче». КС отменил антикоррупционную реформу по просьбе коррупционеров
- Какие уже тут киевляне... - хуторяне
- Выборы: откуда берут недостающие голоса? ВИДЕО
- Почему у партии Зеленского больше не стоит? ВИДЕО 18+
- «Опрос Зеленского» создал неправомерное политическое преимущество для партии власти на выборах — ОБСЕ
- Вонь от политического ЗЕ-трупа - хроника разложения
- Местные выборы в Украине: реакция метрополии(США)
- Без "слуг" не продастся. Как Зе передал местным общинам землю, а в Раде придумали по ней схему
01:15Октябрь, 31 2019 5187

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца