Юлія Тимошенко: Нова стратегія миру. Нам потрібен реальний мир, а не його ілюзія - ВіДЕО. (З приводу 24-ї річниці підписання Будапештського меморандуму)

Юлія Тимошенко: Нова стратегія миру. Нам потрібен реальний мир, а не його ілюзія - ВіДЕО. (З приводу 24-ї річниці підписання Будапештського меморандуму)

Cьогодні – дата, про яку чітко мусять пам’ятати всі українські політики-патріоти. 24 роки тому, 5 грудня 1994-го було підписано Будапештський меморандум.

Офіційно він називається - Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Лідери США, Великої Британії та Росії підписалися під гарантіями суверенітету і безпеки України в обмін на нашу відмову від ядерної зброї.

Цей документ набув чинності відразу після підписання і не потребував окремих ратифікацій. Генеральна Асамблея ООН прийняла Меморандум як офіційний документ. Пізніше свої підписи під ним поставили Франція і Китай.

І саме на Будапештський меморандум ми мусимо спиратися нині на дипломатичному фронті, щоб приборкати агресора - Росію.

Зараз у Вашингтоні я порушую це питання під час усіх зустрічей. Наголошую на необхідності проведення переговорів у форматі «Будапешт плюс» з лідерами країн-підписантів із залученням Верховного комісара ЄС та керівництва Німеччини.

Наступ на дипломатичному фронті у форматі «Будапешт плюс» - це частина нашої Нової стратегії миру та безпеки. Інші складові для здобуття перемоги - це зміцнення української армії і посилення санкцій проти Росії, а також юридичні дії для стягнення компенсації з агресора. І ми вже розробляємо план реінтеграції та відбудови окупованих територій - Криму і Донбасу - які безумовно будуть повернуті.

У відео, яке я сьогодні пропоную переглянути, я пояснюю дипломатичний аспект Нової стратегії миру та безпеки від своєї команди.

Нам потрібен реальний мир, а не його ілюзія!

Юлія Тимошенко

Поделиться​​ новостью:


- В ЦИК рассказали, каким кандидатам вернут залог
- Дружба по расчету: детали тайного союза Порошенко и Гройсмана перед выборами
- Мюнхен показал, что на Западе уже считают Порошенко «хромой уткой» — политолог
- ГПУ наступает на прессу. У Луценко требует доступ к внутренним документам редакции «Нового времени»
- Против Супрун подали еще три иска
- Судьба страны с бедной экономикой
- Названы топ-20 лучших смартфонов в мире
- Минобороны назвало число пленных на Донбассе
- Возможно ли в 2019-м повторение 2004-го?
- Выборы-2019: Зафиксирована тысяча сообщений о подкупе избирателей
- Обыски в горсовете Николаева: появились подробности
- Как выгодно купить новую квартиру в Киеве
- Александр Гончаров: Какие реформы может посоветовать Украине американский миллиардер, сколотивший состояние на валютных спекуляциях?
- Геращенко рассказала о последних днях Майдана
- В ЕС назвали сроки принятия санкций за Азов
12:00Декабрь, 05 2018 452

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю