Назар Приходько: Ти не загубився, ара?

Назар Приходько: Ти не загубився, ара?

Тут абхазький емісар, а за сумісництвом Народний депутат України від монобільшості Давід Арахамія припустив, що якщо дати росіянам воду в Крим, то це надасть переваги під час перемовин по Донбасу

Тут абхазький емісар, а за сумісництвом Народний депутат України від монобільшості Давід Арахамія припустив, що якщо дати росіянам воду в Крим, то це надасть переваги під час перемовин по Донбасу:

"Если дать воду в Крым, то будем иметь большое преимущество в переговорах по Донбассу – моя личная позиция, я буду считать это достаточным компромиссом. Я на такое бы пошел, потому что в Крыму водой будут пользоваться граждане Украины. Если это будет обмен, что они отходят в Ростов, мы устанавливаем контроль над границей, я бы на такое пошел", - заявив Арахамія.

 

Що тут сказати... Ти б краще працював над реінтеґрацією рідної Абхазії до Сакартвело, а не висував відверто капітулятивні ініціативи, які де-факто означатимуть "Крим в обмін на Донбас". Чому не запропонуєш росіянам відійти за річку Псоу в бік Новоросійська в обмін на знижку на чудові абхазькі мандарини, до прикладу?

Ти ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ в 2015-му році отримав, а вже розповідаєш як би ти розпорядився НАШОЮ землею домовившись з НАШИМ, а не твоїм споконівчним ворогом? Ти не загубився, ара? Може тебе назад в Абхазію відправити таки, аби ти там росіянам про свої мирні ініціативи розповідав, десь на руїнах сухумського вокзалу.

Семеро УНСОвців полягло у 1993-му році за територіальну цілісність Сакартвело. СЕМЕРО. Грузини й досі гинуть за територіальну цілісність України. Для чого? Щоб ти, десь з теплого кабінету розповідав про обмін однієї Української території на іншу? Аджмакуз.

 

Назар Приходько

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Давайте выгоним грантососов
- Через две недели в Украине будет до 50 тыс больных коронавирусом и 3 тыс смертей — украинские ученые
- Данные на утро 10 апреля. Количество зараженных коронавирусом в Украине выросло до 2 203 человек
- COVID в мире: озвучены последние данные
- Что происходит с легкими тех, кто перенес COVID-19 бессимптомно
- Аваков назвал сроки окончания карантина
- Давид Сакварелидзе: Так какой еще мотивации президенту Зеленскому не хватает?
- Владимир Зеленский перешел свой Рубикон
- НЕВЕЖЕСТВО НА УРОВНЕ ПРЕСТУПЛЕНИЯ
- Коронавирус показал всю бездонную глубину деградации государственных институтов в Украине
09:46Февраль, 12 2020 2858

► РЕЗОНАНС
недели
месяца