Назар Приходько: Ти не загубився, ара?

Назар Приходько: Ти не загубився, ара?

Тут абхазький емісар, а за сумісництвом Народний депутат України від монобільшості Давід Арахамія припустив, що якщо дати росіянам воду в Крим, то це надасть переваги під час перемовин по Донбасу

Тут абхазький емісар, а за сумісництвом Народний депутат України від монобільшості Давід Арахамія припустив, що якщо дати росіянам воду в Крим, то це надасть переваги під час перемовин по Донбасу:

"Если дать воду в Крым, то будем иметь большое преимущество в переговорах по Донбассу – моя личная позиция, я буду считать это достаточным компромиссом. Я на такое бы пошел, потому что в Крыму водой будут пользоваться граждане Украины. Если это будет обмен, что они отходят в Ростов, мы устанавливаем контроль над границей, я бы на такое пошел", - заявив Арахамія.

 

Що тут сказати... Ти б краще працював над реінтеґрацією рідної Абхазії до Сакартвело, а не висував відверто капітулятивні ініціативи, які де-факто означатимуть "Крим в обмін на Донбас". Чому не запропонуєш росіянам відійти за річку Псоу в бік Новоросійська в обмін на знижку на чудові абхазькі мандарини, до прикладу?

Ти ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ в 2015-му році отримав, а вже розповідаєш як би ти розпорядився НАШОЮ землею домовившись з НАШИМ, а не твоїм споконівчним ворогом? Ти не загубився, ара? Може тебе назад в Абхазію відправити таки, аби ти там росіянам про свої мирні ініціативи розповідав, десь на руїнах сухумського вокзалу.

Семеро УНСОвців полягло у 1993-му році за територіальну цілісність Сакартвело. СЕМЕРО. Грузини й досі гинуть за територіальну цілісність України. Для чого? Щоб ти, десь з теплого кабінету розповідав про обмін однієї Української території на іншу? Аджмакуз.

 

Назар Приходько

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Еврейская община Киева предложила свою базу отдыха для эвакуированных из Уханя украинцев
- Блокировка каналов: украинцы придумали, как обойти запрет
- ИНТЕРЕСНЫЕ ФАКТЫ О КОРОНАВИРУСЕ, - КОЧЕТКОВ
- Сотрудники больницы под Львовом, узнав, что к ним не приедут эвакуированные из Уханя, запели гимн Украины. ВИДЕО
- Супермаркеты завалены фальсификатом: какие продукты в зоне риска
- Срочный призыв 1 апреля: кого заберут на службу в ВСУ
- "Пойдут до госпиталя пешком", - Глава Полтавской ОГА
- Майдан революцией считают менее 50% украинцев
- Озвучена "география" эвакуированных из Китая украинцев
- ДЕНЬ НАЦИОНАЛЬНОГО ПОЗОРИЩА! Вот сравните реакцию на эвакуированных из Китая в других странах
09:46Февраль, 12 2020 2562

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю