Ще п'ять років війни і остаточне виснаження народу: екс-міністр про наслідки переобрання Порошенка

Ще п'ять років війни і остаточне виснаження народу: екс-міністр про наслідки переобрання Порошенка

За словами Володимира Ланового, чинний президент вибудовує власну імперію і хоче задушити будь-які свободи і опір


Колишній міністр економіки України, доктор економічних наук, президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий назвав головні помилки Петра Порошенка на посаді президента та застеріг від його переобрання.

Про це він написав у своїй колонці на Главреді.

"Петро Порошенко править, виходячи з певних закономірностей – власне збагачення і використання державних важелів для цього. Порівнюю Порошенка з Путіним, який, прийшовши до влади, посадив Ходорковського, забрав активи у Березовського, Гусинського та інших, і передав їх своїм КДБістам, а фактично – самому собі", – вважає екс-міністр.

За його словами, те ж саме зробив і Порошенко – і буде робити далі.

"Він вибудовує власну імперію і хоче задушити будь-які свободи і опір завдяки захопленню телебачення. Зараз стало відомо, що Порошенко ще президенту Ющенко пропонував захопити банки і майно, яке стоїть за ними, шляхом процедури закриття цих банків, як це і було зроблено Гонтаревою (Валерією Гонтаревою – екс-главою НБУ – Ред.)", – додав Лановий.

Він також упевнений, що не можна пробачити нинішньому президенту загибель людей в Іловайську, Дебальцевому, в ДАП, оскільки справжній головнокомандувач думає про збереження життя своїх воїнів, а не об'єктів нерухомості.

"Порошенківский режим зруйнував ринкові відносини в країні, розколов суспільство на тих, хто отримує послуги безкоштовно, і на тих, хто платить повністю. Цей режим забрав гроші з інноваційних ринків на фінансування надприбутків "Нафтогазу". Надмірні ціни і тарифи руйнують малий і середній бізнес і роблять неможливим формування середнього класу", – зазначив екс-міністр.

За словами Ланового, ще одне – викидання на "смітник історії" наших пенсіонерів, "які не можуть ні лікуватися, ні грітися в своїх будинках, ні приймати вдома своїх дітей і гостей".  

Колишній міністр вважає, що ці "помилки" Порошенка перекривають будь-які штучні уявні досягнення.

"Перебування Порошенка при владі гарантує нам ще п'ять років війни і остаточне виснаження народу та виробничих потужностей. Не виключаю хаосу в наших містах і селах. І це абсолютно відповідає стратегіям Кремля", – підсумував він.

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Максим Гольдарб: пиар слуг на Донбассе, очередная глупость Шмыгаля, психопортрет Зеленского. ВИДЕО
- В Одессе шариевцы гоняют нацкорпус, как шавок! ВИДЕО
- В Украине спустя 15 лет возобновили добычу золота
- "Раскачивают рынок под новое подорожание". Почему украинские продавцы массово переписывают ценники
- Этот подонок из Донецка помочился на памятник погибшим героям Небесной сотни в Киеве
- Як українець корпорацію Tesla Inc. врятував
- Вернуть корыто! В сервисных центрах МВД Украины рассказали о возвращении обязательного техосмотра
- На самом деле, население Украины волнуют три простые вещи
- ЗЕ обвинил мэров городов в гибели людей от ковида
- Президент Украины Зеленский снова заявил о готовности уволить генпрокурора Венедиктову до нового года. Вопрос только до какого?
19:09Март, 04 2019 1133

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца