Дух часу - це бути цікавим, а не красивим, розумним чи правильним

Олексій Арестович - ви про нього постійно говорите, бо він цікавий, і чим більше цікавих речей він говорить - тим цікавіший він вам. Хтось його боїться, хтось захоплюється, але він вам цікавий!

Одне з питань, яке ви задавали - це Арестович. Сьогодні відбулась подія, яка дасть вам серйозне розуміння того, чому в Арестовича абсолютно реальні політичні перспективи - це новий президент Аргентини Хавьер Мілей.

Хто це такий? З одного боку, це дуже потужний розумний економіст. Він майже все своє життя присвятив вивченню економіки: професор з 15 річним стажем, працював консультантом різних державних структур та приватних організацій, останні роки працював керівником економічних програм державного think tank. В нього понад 50 наукових публікацій і 10 книг в співавторстві. З 2018 року він був найбільш популярним експертом на телебаченні. 

З іншого боку - це в значній мірі “довбанутий чувак”. Так у нього була собака Конан, яка померла і він заплатив 50 тисяч доларів, щоб її клонувати. З цією собакою він познайомився 2000 років назад в Колізеї, коли вона була левом, а він - гладіатором. Він на повному серйозі називав собаку своїм сином, і розповідав, що вона дає йому ідеї для його стратегій і книг.Він також стверджує, що собака не помер, і він продовжує з ним спілкуватись. Також він стверджує, що спілкується з економістом Мюрреєм Ротбардом (помер в 1995) та письменницею Айн Ренд (померла 1982). Один журналіст, який розслідував особисте життя Мілея, стверджує, що в чаті своєму другу він написав, що бачив тричі воскресіння Христа, але не може про це говорити, бо подумають, що він божевільний. А взагалі будучи католиком він називає Папу Римського Франциска комуністом. Будучи лібертаріанцем - він виступає проти абортів.

І ось ця людина - виграла вибори в немаленькій такій Аргентині.

До чого це я? Так ось друзі, особливо ті, хто так тривожно і трепетно регулярно питає мене, що я думаю про Арестовича. Не важливо, що я думаю. Ви про нього постійно говорите, бо він цікавий, і чим більше несподіваних речей він говорить - тим цікавіший він вам. Хтось його боїться, хтось захоплюється, але він вам цікавий. А раз так - то в нього дуже не малі шанси на політику. 

Бо дух часу сьогодні - це бути цікавим, а не красивим, розумним чи правильним.

Віктор Андрусів


 

Читайте также!

 

 

 

 

- Главное управление разведки: как изменились российские ИПСО
- Почему п!доров так интересует аэродром в Староконстантинове
- У диктатора Путина большие проблемы на фронте
- Воздушные силы: есть решение, как избежать долгих воздушных тревог
- Этот ублюдок не должен дожить до суда! СБУ задержан пидор, накануне Нового года наводивший ракеты по Киеву
- Оккупанты продвинулись в нескольких местах возле Авдеевки – ISW
- Минэнерго сообщило об отключениях в регионах
12:27Ноябрь, 20 2023 674

ТОП Новости 
неделя
месяц

Телеграм-канал БезЦензор