ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ ХВИЛЮЄТЬСЯ!) Анатолій Гриценко та Віктор Чумак заявили про об’єднання

ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ ХВИЛЮЄТЬСЯ!) Анатолій Гриценко та Віктор Чумак заявили про об’єднання

Гриценко та Чумак закликали до єднання інших однодумців


Під час спільної прес-конференції лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко та лідер громадянського руху «Хвиля» Віктор Чумак заявили про об’єднання сил напередодні виборів та підтримку Анатолія Гриценка як єдиного кандидата від об’єднаної демократичної опозиції на президентських виборах у березні 2019 року. 
Політики розповіли, що після президентських виборів докладуть всіх можливих зусиль для реалізації узгодженої політичної програми, яка базується на боротьбі з корупцією, руйнації олігархічних монополій, створенні рівних та чесних умов для підприємництва і збільшення добробуту всіх громадян.
«У нас є спільне усвідомлення відповідальності за шлях, який попереду. Це не тільки президентські вибори. Ми – партія «Громадянська позиція» та громадянський рух «Хвиля» – спільно підемо і на парламентські вибори, і на місцеві. Головне завдання – змінити мораль влади. Вивести людей зі стану безнадії і страху. Ми маємо спільне розуміння, як підняти економіку і протидіяти корупції. І саме це спільне бачення та спільна відповідальність є основою нашого об’єднання», – відзначив Анатолій Гриценко. 
Лідер «Громадянської позиції» та лідер «Хвилі» підкреслили, що організаційно об’єднують команди в один штаб і цей виборчий штаб очолить Віктор Чумак.
«Я давно давав слово, що якщо бачитиму, що моя діяльність може допомогти близькому мені за поглядами політику з більшим рейтингом обійняти посаду президента і змінити країну – я підтримаю цього політика на його шлях до президентської посади. Зараз виконую обіцянку. Ми з Анатолієм Гриценком вирішили об’єднати зусилля. Бо разом ми зможемо нарешті почати здійснювати серйозні системні зміни в країні», – зазначив Віктор Чумак. 
Окрім цього, Анатолій Гриценко та Віктор Чумак закликали до єднання інших партнерів та однодумців. Вони зазначили, що двері до об’єднання довкола єдиного кандидата від демократичної опозиції відкриті для Андрія Садового, Святослава Вакарчука, Романа Безсмертного, Миколи Томенка, Миколи Катеринчука та інших представників демократичної опозиції.

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Получившие наследство от умерших родственников-бизнесменов должны погасить их налоговые долги
- Спивак: Новый президент появится в 2021 году или у Зеленского сработает инстинкт самосохранения? ВИДЕО
- "Соросята" начали визжать! Активисты жируют! Борьба с коррупцией - самое прибыльное дело, - Лукаш. ВИДЕО
- Скандал с КС выгоден Медведчуку и Порошенко - Кочетков
- "Осталось на неделю". Почему антибиотики и витамины стали в Украине дефицитом и что будет с ценами
- Цинизм тыловых крыс: они презирают Революцию Достоинства и «играют членами на роялях» — Ярош
- "Это кость, которую бросили обществу для обсасывания". Литвин: скандал вокруг Конституционного суда - фикция
- Партия Саакашвили вновь проиграла выборы в Грузии - экзитполы
- В ковид-больницах Украины заняты 70% коек. В трех регионах загруженность более 85%. Данные на 31 октября
- На стороне Майдана) Ну не хотят "они" быть прозрачными
20:33Декабрь, 10 2018 1702

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца