ЖУРНАЛІСТСЬКЕ РОЗСЛІДУВАННЯ! Держсекретар МінАПК Андронов -  теж «хороший парень» для влади

ЖУРНАЛІСТСЬКЕ РОЗСЛІДУВАННЯ! Держсекретар МінАПК Андронов - теж «хороший парень» для влади

Тупі рейдерські дії Владислава Андронова - черговий смачний плювок в обличча рейтингу Президента Порошенка

Нещодавно нами було проведено журналістське розслідування, яке виявило кричущі факти підготовки рейдерського захоплення державного підприємства  в угоду окремої фінансово-промисловій групі  та її  власників.

Але, вочевидь, апетити керівництва  Міністерства аграрної політики та продовольства України не мають меж і воно в особі його Державного секретаря Андронова В.Є., який до речі перший повинен радіти за розвиток підпорядкованої йому галузі, продовжило системне руйнування державного сектору економіки шляхом призначення на керівні посади осіб, які забезпечують економічні інтереси окремих олігархічно-кланових структур. Зокрема, мова зараз вже іде про другий найбільш прибутковий та стабільно працюючий у цьому Міністерстві Закупнянський кар’єр, що розташований у  селище міського типу Закупне Чемеровецького району Хмельницької області.

На підприємство 6 грудня цього року зайшла група невідомих осіб, які зробили офіційну заяву, що діють за особистим дорученням Державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства України Андронова В.Є.

Довідка: Державний секретар Міністерства аграрної політики і продовольства Владислав Андронов вказав в декларації за 2016 рік 1,5 млн грн, покупку квартири в Києві вартістю 1 млн грн і придбання автомобіля Volkswagen Jetta за 500  тис.  грн.

У доходах держсекретаря 1,1 млн грн склали страхові виплати, 43 тис. грн – відсотки на банківський вклад, 180 тис. грн – сума відшкодування банківського вкладу та 195 тис. грн – дохід від відчуження нерухомого майна. Його дружина і син за минулий рік задекларували по 186 тис. грн доходів.

Також у Андронова на рахунках в банках розміщено понад 930 тис. грн.

Крім того, він задекларував $ 27 тис., дружина – $ 120 тис., А також  55 тис.  дол. і 1,4 млн грн спільних готівкових коштів.

У держсекретаря три квартири в Києві, одну з яких він придбав за 1 млн грн, а також земельна ділянка в Києві площею 661 кв. м.

У власності дружини держсекретаря знаходиться недобудований житловий будинок в Обухівському районі Київської області площею 480 кв. м.

Андронов володіє двома автомобілями, один з яких він придбав у минулому році за 540 тис. грн. У дружини також два автомобілі: Mercedes-Benz і Porsche Cayenne вартістю 1,4 млн грн.

Ці похмурі особи з апломбом співробітників радянського КДБ, без будь яких пояснень, відсторонили від роботи діючого директора ДП «Закупнянський кар’єр» Рогозіна Володимира Олеговича та заявили, що з цього моменту виконуючим обов’язки керівника підприємства, нібито, призначено такого собі Глуходіда Олексія Миколайовича. Хто це такій та звідки взявся цей Глуходід ніхто із робітників не зрозумів та досі не розуміє.

Зараз важко сказати чому саме потім відбулось те, що працівники кар’єра, які тоді були присутні на цьому дійстві, в єдиному пориві виштовхали цих посланників Андронова у шию з території підприємства. Можливо прізвище нового виконуючого обов’язки нагадало людям у якому занепаді був кар’єр коли «фахівці», що його очолювали, та яких їм нав’язували у різні роки такі ж великі керманичі як нині діючий Андронов, були глухі до проблем простого робітника. Чи може тому, що працьовитість та енергія їх нині діючого керівника Рогозіна В.О., на відміну від інших, зовсім не нагадує людям вчорашній день, коли на кар’єрі працювали ще за за старими дідівськими методами. Тому, нові "Глуходідівські" порядки були не сприйняті трудовим колективом.

Але, правди ніде діти, маємо… Робітники підприємства просто не розуміють чому на стабільно працюючому ДП «Закупнянський кар’єр» треба примусово змінювати його директора який фактично підняв його з колін та забезпечив економічне зростання і прибутки. Тем більше що у людей є реальний приклад того що відбувається зараз на ДП «Нігинський кар’єр», який за задумом Міністерства було включено у корупційну схему з його пограбування.

Доречи,  після виходу нашої статі змінилось тільки одне, - замість одіозного Супіханова Г.Б. Міністерством в особі все того ж Андронова В.Є., прийнято рішення призначити виконуючим обов’язки директора ДП «Нігинський кар’єр» іншу людину, «сіру конячку» - Тітова Яна Анатолійовича. Все інше, що стосується корупційних планів роботи, залишається без суттєвих змін. Але тут треба зупинитися окремо та трошки зняти пелени з цій «конячки».

Не треба бути фахівцем у галузі права щоб одразу зрозуміти, що призначення Тітова Я.А. є одним з яскравих прикладів порушення всіх діючих норм як антикорупційного законодавства України, так і відомчих наказів самого Міністерства аграрної політики та продовольства.

Так, зазначена людина, яка очолила держпідприємство, на даний час є діючим засновником  ТОВ "Аодин" (ЄДРПОУ 42314440), яке тільки нещодавно 18.07.2018 було зареєстровано, саме у той час коли розпочалась т.зв. «активна фаза» із заміни керівника ДП «Нігинський кар’єр».

Через підставну людину (як кажуть у народі «зиц-председателя-Фунта»), на якого зареєстровано в Україні ще 15 підприємств у різноманітних галузях, Тітов має прямі фінансові інтереси у ТОВ "Тоя Плюс" (ЄДРПОУ 40506520), засновником якого нещодавно також був, але саме перед призначенням на посаду вийшов.

Доречи, багато з цих підприємств, що зареєстровані на цього «фунта» - Ісмоілова Нохідбека Ахмаділло Огли, та керівником яких він нібито є проходять за кримінальними справами. Наприклад, ТОВ «Авентус Фінанс» (ЄДРПОУ 41716486), є об’єктом у кримінальному провадженні № 42016000000002035 від 04.08.2016 року по якому тільки за останнім рішенням Дніпровського районного суду м. Києва від 18.09.2018 накладено безліч арештів на майно, що здобуте злочинним шляхом. Є подібні інші факти на яких ми не будемо зупинятися що б не перевантажувати читача.

Але ці обставини обходять Андронова and Ko, а також той факт, що ТОВ «Авентус Фінанс», згідно напрямків своєї діяльності займається добуванням вапняку та інших копалин практично таких за переліком як  і ДП «Нігинський кар’єр». Що за неймовірний збіг обставин! І чому саме перед призначенням Тітова Я.А. на посаду на  «Нігинський кар’єр» це підприємство, якім він володів, відкрило у себе саме таку економічну можливість!

Про сталі зв’язки Тітова Я.А. з колишніми можновладцями часів Януковича, про його активну роботу у донецькій місцевої організації «Партії регіонів» та забезпечення фальсифікацій результатів виборів у 2010 році на її користь, про факт, що Тітов не тільки був помічником колишнього народного депутата Звягільського Ю.Л., а і досі залишається його довіреною особою, - ми промовчимо. Цієї інформації достатньо багато у мережі інтернет та ЗМІ (Google – на допомогу).

Але тут ми хотіли би задати окреме питання до керівництва «Удару» як партії. Чи дії держсекретаря Андронова, який є представником згаданої политсили, співпадають з її політичним курсом, коли на керівні та відповідальні посади на місцях призначаються люди напряму пов’язані з оточенням Януковича та колишніми керманичами ПР? Чи це випадковість, чи можливо зміна курсу?

Питання є актуальним тому що не для кого не є таємницю інтереси яких осіб, у свій час, представляв Тітов Я.А. працюючі в донецьких підприємствах ТОВ "Донавтопарковка" (ЄДРПОУ 35151726) та ТОВ "Ява-М" (ЄДРПОУ 25581009), а також як фізична особа–підприємець, що займається індивідуальної адвокатською діяльністю. Достатньо подивитись на справи які він вів протягом цих років. До речі, Тітов Я.А., як ФОП знявся з реєстрації 18.07.2018 (зверніть увагу, саме у день реєстрації ТОВ "Аодин"), але адвокатські послуги продовжує досі надавати:  

 

Таким чином, у підсумку, дякуючи пану Андронову, держпідприємство очолила людина яка має прямий конфлікт інтересів при виконанні своїх функціональних обов’язків за посадою, не має відповідної фахової підготовки у галузі де працює, напряму пов’язана з особами які зацікавлені у зміні політичного курсу країни та використані ДП «Нігинський кар’єр» у власних економічних інтересах шляхом запровадження тіньових схем !!!

При цьому, складається враження що керівництву Міністерства аграрної політики та продовольства України байдуже що підприємство зупинило свою роботу, що почав рости борг по виплаті заробітної плати, що люди не мають вже можливості у взимку оплачувати комунальні послуги, що зростає їх лють...

Напевно Андронов В.Є. також особисто зацікавлений у тому, що б до виборів, які заплановані на наступний рік, робітники підприємств, які підпорядковані Міністерству аграрної політики, підійшли з максимальним невдоволенням діючою в Україні владою. Цікаво хто саме доручив йому таке завдання ….

Тому, повертаючись до  «Закупнянського кар’єру»,  люди що працюють на ньому, дивлячись на те що відбувається на «Нігинському», вже починають розуміти куди призводять такі кадрові просування підконтрольних окремим посадовцям Міністерства та їх ляльководам осіб. І для них не важливим є навіть те яка саме злочинна схема буде реалізовуватися вже на «Закупнянському кар’єрі» та наскільки вона буде відмінна від тої яка призначена «Нігинському».

До речі, саме тут хотілось би додати, що коли готувався цей матеріал надійшла дуже цікава інформація щодо участі у цих всіх схемах представників таких комерційних структур як ТОВ «Агроспілка», ТОВ «Ворд Лимес», ТОВ «Проект» та інших, що належать відомим (у окремих вузьких колах) сім’ям Богачей-Продіашвілі та сім’ї Вандіних, а також щодо їх зав’язків у Міністерстві аграрної політики та продовольства України через які вони і вирішуюсь свої «темні» справи. Редакція вже надала вказівки щодо проведення окремого ретельного журналістського розслідування для перевірки цих матеріалів, про яке ми обов’язково розповімо.

 

Ірина Гордієнко


 

Читайте также!

 

 

 

 

- 1110 убитых п!доров! Украинский Генштаб озвучил потери РФ за сутки
- Почему украинцы начинают тихо ненавидеть импотентный Запад
- Зеленский назвал причины нападения Путина-huilo на Украину
- Более 2000 детей считаются пропавшими без вести из-за войны
- Россия угрожает Западу: Путина нужно остановить в Украине
- Ради чего кишки русских солдат таскают по пыли украинские дворняги? 
- Чекисты VS Росармия: Грубо говоря Сергею Шойгу «впарили фуфло»
09:01Декабрь, 23 2018 6315

ТОП Новости 
неделя
месяц