Єб@нуті на усю голову комсомольці Порошенка

Єб@нуті на усю голову комсомольці Порошенка

сміємося над акцією групи комсомольців – молодіжки БПП

Разом друзями з офісу "Батьківщини" сміємося над акцією групи комсомольців – молодіжки БПП – котру вони зараз проводять під будівлею.

Ці діячі принесли водопровідну трубу, і нагадують нею про те, що 10 років тому Тимошенко нібито уклала газовий контракт з Путіним.

 Так-так, вони мають на увазі саме цей контракт, укладений між компаніями України та Росії, на базі якого Нафтогаз нещодавно виграв у Стокгольмі суд у Газпрому на кілька мільярдів. І за дії якогоза часів прем'єрства Тимошенко ціна газу для населення України була ледь не на порядок нижче нинішньої.

Цікаво, чому комсомол не пікетував Нафтогаз, котрий вже під час російсько-української війни уклав контракт з Путіним? Смотрящим за Нафтогазом від Порошенка – Коболєву-Вітренку – чого їм тоді не приносили водопровідну трубу?

 Так до того ж, той контракт дозволив Путіну створити в Україні ще одну, енергетичну кризу – та й таку, що Порошенко особисто благав українців прикрутити газові вентилі, бо бач, клятий Путін раптом не поставив газ.

Який сюрприз! Який підступний Путін! Ні Вітренко, ні Коболєв, ні Порошенко такого від Путіна не чекали на четвертому тоді році війни, їх пікетувати за це не можна було...

***

Сміх сміхом, але справа серйозна насправді ось у чому.

Не дивно, що у Петра Олексійовича такий поганий настрій, що він радить усім уже свічки ставити. Порошенка загнав себе сам у глухий кут.

Очевидним є брак ідей у штабі Пєрвого. Релігійний екстаз президента уже переходить межу терпіння навіть у найлояльніших. Армія і далі тремтить від корупційних скандалів. Конструктив, котрим можна було б відносно чесно вигравати вибори, вже давно вичерпано.

Компромат на конкурентів за своїм якісним наповненням – от десь такого рівня, як на фото.

Зірвати вибори шляхом запровадження воєнного стану не дали самі ж політичні союзники Президента – Народний Фронт.

Який вихід залишається Порошенку, щоб переобратися і уникнути кримінального переслідування?

Тільки іти шляхом масштабного підкупу та тотальних фальсифікацій.

Цей шлях – шлях Януковича.

Ми мусимо готуватися до масштабної битви за вибори, з усіма атрибутами – озброєними тітушками, мережами підкупу, продажним ЦВК тощо. Думаю, усім нормальним кандидатам слід об'єднатися під цю ідею. Правила гри – важливіші за персоналії.

Ігор Луценко


 

Читайте также!

 

 

 

 

- Всероссийский диктат Кадырова. Уже не долго осталось?
- Путин-Huilo разгромлен и опозорен. Его время кончилось
- На черном рынке появляется оружие прямо со складов Минобороны РФ
- О тупых долбо@бах: Россия не победит - кишка тонка
- ВСУ за эти сутки уничтожили 950 швайнехунде-оккупантов - Генштаб
- У Путин-huilo сегодня очень плохой день. И вот почему...
- Трамп - чмо? Расчет Путина на «своего парня» в Штатах не оправдался
18:37Январь, 19 2019 2142

ТОП Новости 
неделя
месяц