![](/userfiles/300303.jpg)
![КАРТИНА ЩЕ ГІРША, НІЖ БУЛА В 2014 РОЦІ...](/upload/catalog/ru/kartina-shche-girsha-nig-bula-v-2014-rotsi_5bba8aa9a8f71.png)
КАРТИНА ЩЕ ГІРША, НІЖ БУЛА В 2014 РОЦІ...
Сформувалась конкретна продажна прослойка населення якій сподобалось бути холуями злочинного режиму і жити по-новому
НУ ШО ВИ РЕПЕТУЄТЕ ,ЩО КУЧКА ЗЛОЧИННИХ ОСІБ ЗАХОПИЛА ВЛАДУ ПІСЛЯ МАЙДАНУ І ГРАБУЄ ТА ЗНИЩУЄ УКРАЇНЦІВ? ВИ ПОДИВІТЬСЯ НА ПЕРЕДВИБОРЧУ КАРТИНУ ,ЯКА ВИМАЛЬОВУЄТЬСЯ НА НАСТУПНИХ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ..КАРТИНА ЩЕ ГІРША,НІЖ БУЛА В 2014 РОЦІ...
На жаль так звані поцріоти ,громадські активісти,ветерани АТО , бійці ООС і псевдо націоналісти які себе позицінують такими зараз вскриваються як тухлі консерви,бо знову хочуть привести до влади риго-рошенівське кодло на чолі з парашенко. Люди на яких адекватна і небайдужа частина населення покладала надії встигли прикормитись з рук злочинної влади..Якщо в 2014 році парашенівська банда захопила владу тим що посіяла в країні війну і панічний страх,то зараз сформувалась конкретна продажна прослойка населення якій сподобалось бути холуями злочинного режиму і жити по-новому.Про лохторат я взагалі мовчу..
Любов Борисівна Шмирхльова
- Почему так: А вы думали, что жопа лошади не важна?
- Однажды в Америке: кризис демократов и глубинное государство
- Довыебывались: Венгрии и Словакии грозит топливный кризис
- Когда мы увидим мир без порабощенных народов?
- Тяжелое геополитическое наследство старика Байдена
- Россиянцы в Краснодаре протестуют из-за отключения