Національна ідея Зе! або Витоки Наступної Революції

Національна ідея Зе! або Витоки Наступної Революції

«Влада - слуга народу» - це та сама національна ідея, яку українська еліта шукає вже десятки років

Як на мене, то - Велика Подяка - Володимиру Зеленському хоча б за те, що він повернув нам надію на те, що президент і урядовці можуть бути Слугами Народу! Завдяки рішучості цього маленького актора і продюсера склалася зовсім нова ситуація.

Придивіться. Фактично, протистоять вільні громадяни України, які вірять, що у нас в принципі МОЖЕ з'явитися слуга з народу, і другі, які за звичкою підраховують, хто з панів буде кращим, і іноді приходять до висновку, що, мовляв, "краще вже чинний, аби гірше не було". Маємо справжний конфлікт світоглядів.

Але, що насправді важливо - це те, що надія в суспільстві на Справедливість знову почала зростати. І не має значення, в кінці кінців "головним" слугою народу оберемо успішного актора і продюсера, чи професійного військового-викладача з Могилянки, чи генерала-нардепа.

Головне - знову після ЄвроМайдану в народі з'явилася надія на світле майбутнє не для купки паразитів, а для мільйонів українців.

В людей знову виник той об'єднавчий посил- національна ідея, яка, власне, «створює» народ. Будь-яка сила - це завжди об'єднання. (*Зауважу, що головною метою країни-нападника є, навпаки, - наше роз'єднання - за будь-якою ознакою - віра, мова, національність, війна... - підходить все)

По суті, вже не важливо, чи стане саме Зеленський президентом. Бо він вже зробив свою головну справу. Він згуртував волелюбних людей навколо ідеї «Слуги Народу». І яскраво презентував жагу мільйонів до Справедливості і щире бажання працьовитих знищити мерзенних паразитів, якщо вони інакше не розуміють...

Іншими словами, з Зеленським, або з іншим, але вікно у Нове Майбутнє в України відкрилося знову. Ось, що мене радує, і ось чому я йому вдячний. Підтримуючи зараз цей хайп, я підтримую саму цю ідею, яка вигідна не комусь окремому, але всім нам.

Адже написано колись: "...якщо ви будете мати віру з гірчичне зерно і скажете горі цій: «Перейди звідси туди», і вона перейде; і нічого не матимете неможливого!" (Матфія, 17:20)

Тому що Віра - це спосіб творення матеріального світу.

Наша сучасна ідея європейської асоціації, приєднання до христианських цінностей успішного Заходу - це можливість створити синергію такого «гірчичного зерна», з якого ми зможемо побудувати державу, за силою своєю порівняну з сьогоднішніми Південною Кореєю, Сінгапуром, Ізраїлем, США або Канадою. Це вибір власної ідентичності для кожної людини: хто - Я? Бруд, раб Божий, чи - улюблене дитя Небесного Батька?

«Влада - слуга народу» - це та сама національна ідея, яку українська еліта шукає вже десятки років. Хто ще не вірить в це, зрозумійте, що підтримавши ідею «влади, яка служить народу», ви творите своє майбутнє, майбутнє ваших дітей і онуків!

Насправді, Зеленський з його криворізько-запорізькою командою сучасними медійними засобами просуває мрію, до якої український народ йшов тисячоліттями - від Трипілля, через Запорізьку січ, Конституцію Пилипа Орлика і Вільну Анархічну Республіку Нестора Махна - до Помаранчового і Європейського Майданів... - мрію про насправді демократичну державу, з регулярними прямими виборами (і яскравими імпічментами :) ) і з принародними суворими покараннями зрадників і злодіїв...

І це - відповідь на запитання, чому ідея найнятих за контрактом "Слуг Народу" - така могутня, крос-національна і правильна, незалежно від того, хто її понесе - найнятий зараз криворізький єврей, чи завтра, може, - француз чи канадієць з українським корінням...

Це, мабуть, залишилося десь в наших генах. Це, до речі - те, чого вимагать сьогодні від своїх урядів мільйони людей, виходячи на акції протесту в різних країнах світу.

Це - новий устрій, нова епоха народовладдя, свіже повітря ери розподіленого управління і спільної власності, яке крок за кроком очищує владні коридори від привидів смердючих шахраїв...


 

Читайте также!

 

 

 

 

- В России закрывают колонии: зеков утилизировали на войне в Украине
- Нужно ли проходить ВВК украинским мужчинам до 25 лет
- Путинским самолетом управляет псих-параноик?
- Полное фиаско кровавой дипломатии Кремля
- Ингушам давно пора вырезать у себя всех русских свиней: Русские солдаты повесили ингуша за отказ идти на штурм
- 1160 дохлых шванехунде: Генштаб ВСУ - данные о потерях РФ за сутки
- Путин-Huilo попросил Китай не участвовать в Саммите мира - Салливан
10:30Январь, 10 2019 1507

ТОП Новости 
неделя
месяц