Стосується правоохоронних органів і беркутні

Стосується правоохоронних органів і беркутні

Ви не замислювалися над тим, чому досі не оприлюднені докази тих подій на Майдані, коли розстрілювали Небесну Сотню, і водночас співробітників правоохоронних органів?


Цей пост стосується правоохоронних органів і беркутні. Я знаю що ви мене читаєте, так ось, ви не замислювалися над тим, чому досі не оприлюднені докази тих подій, котрі відбувалися на Майдані, коли розстрілювали Небесну Сотню, і в одночас співробітників правоохоронних органів. Чому досі не відома зброя?, Де вона знаходиться? набої? кулі які були витягнуті з тіл ментів?.Тому щоб винити простих людей, що це митингарі стріляли в беркут, спочатку задайте це питання авакяну, пашинському, і їм подібним. Найдіть хочь одне відео з часів Майдану, де протистуючі стріляють з бойової зброї, окрім як з пневматичні пістолети, і гвинтівки. А беркутята також були вбиті снайперами і не простими, а гарно підготовленими групами І задайте питання своєму босові з відки до Києва був завезений спецпідрозділ Омега. Це снайпера... яка їх була фунція? І порівняйте кулі з тіл вбитих ментів,і з якої зброї вони були? І вам дуже стане цікаво. А якщо хтось там казав що я стріляв беркут і вбив стількі то стількі то, то це не доказ. Я можу сказати що я правнук Напаліона, так що ви повірете в це.

Друзі розповсюдте цей пост, щоб більше співробітників правохороних органів його почитали, і зрозуміли на решті, що їми, що нами воспользовалися і виплюнули як не потреб, щоб дорватися до своєї цілі!

Олександр Нескорений

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

- Бігус і заказуха. Пристебніться аби не впасти
- Суд признал символику дивизии СС "Галичина" нацистской
- "Все лечат коронавирус". Пострадавшую от мусоров-насильников девушку отказались класть в больницу
- Кабмин расширил список стран-офшоров. СПИСОК
- Зеленая энергетика по украински.. Там это взлетает, здесь нет
- В Киеве в час пик будут ограничивать вход в метро
- Медийные лакеи Авакова поспешили оформить ему перемогу
- Таня Адамс: Я за@б#лась терпеть! Я не понимаю, почему мне постоянно усложняют процесс «выжить»? Им вирус в масть!
- Жертву обманом привез сосед, насиловали 9 часов. Стали известны подробности пыток мусорами в Кагарлыке
- Bloomberg: новый коронавирус — лишь верхушка айсберга
13:47Ноябрь, 18 2018 957

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца