Стосується правоохоронних органів і беркутні

Стосується правоохоронних органів і беркутні

Ви не замислювалися над тим, чому досі не оприлюднені докази тих подій на Майдані, коли розстрілювали Небесну Сотню, і водночас співробітників правоохоронних органів?

Цей пост стосується правоохоронних органів і беркутні. Я знаю що ви мене читаєте, так ось, ви не замислювалися над тим, чому досі не оприлюднені докази тих подій, котрі відбувалися на Майдані, коли розстрілювали Небесну Сотню, і в одночас співробітників правоохоронних органів. Чому досі не відома зброя?, Де вона знаходиться? набої? кулі які були витягнуті з тіл ментів?.Тому щоб винити простих людей, що це митингарі стріляли в беркут, спочатку задайте це питання авакяну, пашинському, і їм подібним. Найдіть хочь одне відео з часів Майдану, де протистуючі стріляють з бойової зброї, окрім як з пневматичні пістолети, і гвинтівки. А беркутята також були вбиті снайперами і не простими, а гарно підготовленими групами І задайте питання своєму босові з відки до Києва був завезений спецпідрозділ Омега. Це снайпера... яка їх була фунція? І порівняйте кулі з тіл вбитих ментів,і з якої зброї вони були? І вам дуже стане цікаво. А якщо хтось там казав що я стріляв беркут і вбив стількі то стількі то, то це не доказ. Я можу сказати що я правнук Напаліона, так що ви повірете в це.

Друзі розповсюдте цей пост, щоб більше співробітників правохороних органів його почитали, і зрозуміли на решті, що їми, що нами воспользовалися і виплюнули як не потреб, щоб дорватися до своєї цілі!

Олександр Нескорений

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Почему на украинцев везде смотрят как на папуасов
- Александр Кочетков: О внеочередной сессии ВР
- Гончарук повторно написал заявление о своем увольнении. И.о. премьера может стать Шмыгаль
- Милованов против Маркаровой: Почему министры поругались в Фейсбуке, и на чьей стороне правда
- Макс Бужанский: Каких еще сигналов вам не хватает?
- Куди зникають прострочені товари
- Больше всего денег украинцы отправляют в РФ
- Почему мы говорим «Алло», разговаривая по телефону
- Вице-премьер объяснил, зачем украинцам префекты
- О Кабмине и его начальнике Леше, - Чаплыга
13:47Ноябрь, 18 2018 921

► РЕЗОНАНС
недели
месяца