РЕЗУЛЬТАТ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ У ГРУЗІЇ! Пільговики взагалі ні за що НЕ ПЛАТЯТЬ — діти до 5-и років, пенсіонери, військові, педагоги, студенти та інваліди

РЕЗУЛЬТАТ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ У ГРУЗІЇ! Пільговики взагалі ні за що НЕ ПЛАТЯТЬ — діти до 5-и років, пенсіонери, військові, педагоги, студенти та інваліди


Olena Mozgova

Навесні 2006 року міністр з координації реформ Каха Бендукідзе відвідав свою маму в 9-й лікарні Тбілісі. Залишається тільки гадати, що він там побачив, але після цього всі його думки були зайняті реформуванням системи охорони здоров’я.

Була зроблена програма «100 нових лікарень», згідно якої розпочалася приватизація старих лікарень різними фірмами, які працювали в сфері охорони здоров’я.

Ці лікарні побудовані та приватизовані в основному страховими компаніями, які як раз надають послуги своїм клієнтам в цих установах.

До слова, страхова медицина у країні знаходиться на дуже високому рівні та значна частина населення користується її перевагами.

Громадяни самі вибирають — звертатися за страховкою в приватну кампанію, або ж оформляти державну страховку. Але на практиці більшість грузинів надають перевагу саме державі.

Грузини користуються державною медичною страховкою в залежності від рівня доходів: чим вони менші, тим більше видатків покриває держава.

Пільговики (діти до п’яти років, пенсіонери, військові, педагоги, студенти та люди з інвалідністю) взагалі ні за що не платять. А люди з доходами більше 40 тисяч ларі ($16,5 тис.) на рік не отримують державну медстраховку і можуть користуватися лише деякими державними програмами.

Люди з середнім доходом — від 900 до 3700 ларі на місяць ($373—1535) не платять за невідкладну допомогу, послуги сімейного лікаря і кардіограму, а на решту послуг отримують 50—90% знижки.

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Коболев специально провоцировал Россию на конфликт, чтоб не закупать газ дешевле – Землянский. ВИДЕО
- Вячеслав Савченко: про страну криворуких @бланов...
- Почему президент Зеленский объявил о второй волне коронавируса и грозит ли Украине тотальный карантин
- Каждый десятый украинец оказался безработным - Госстат
- Про управление Киевом, мигунов и летающую женщину
- Врач: какие заболевания грозят киевлянам из-за грязного воздуха
- В Верховной Раде пытаются протянуть "заменитель" скандально-репрессивного закона "О медиа" - Томиленко
- Тільки компетентний президент може бути незалежним
- Юрий Касьянов: Снова выборы... Снова борды... И снова выберут тех, кто на бордах... Потому что демократия...
- Майдан - переворот, Турчинов сдал Крым по приказу США. Все откровения от экс-депутата Давида Жвании
20:45Октябрь, 24 2018 2831

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца