План підвищення цін на газ: 12 000 до 2020 року

План підвищення цін на газ: 12 000 до 2020 року

встановлена ціна газу з 1 листопада на рівні 8550 грн за тисячу кубометрів. А далі – ще 2 підвищення: з 1 травня ціна повинна зрости до приблизно 10 000 гривень, а з 1 січня 2020 року – аж до 12000 грн.

У Порошенка знову дурять.

Запевнення в тому, що нинішнє, листопадове (і так чималеньке) підвищення ціни на газ для населення стане, останнім, – це чергова брехня Пєрвого.

25 жовтня ввечері, близько 18.00 Кабмін опублікував на своєму сайті проект постанови про умови та ціну поставок газу населенню та підприємствам ТКЕ з 1 листопада 2018 року по 1 травня 2020 року.

Однак документ був доступний лише кілька хвилин, потім його знищили.

Журналістам Українських Новинам удалося зберегти копію цього постанови, яку уряд затвердив на позачерговому засіданні 19 жовтня, виконавши попередню умову для затвердження нової 14-місячної програми фінансування Міжнародного валютного фонду на 3,9 млрд гривень.

Згідно з цим документом встановлена ціна газу з 1 листопада на рівні 8550 грн за тисячу кубометрів. А далі – ще 2 підвищення: з 1 травня ціна повинна зрости до приблизно 10 000 гривень, а з 1 січня 2020 року – аж до 12000 грн.

Офіційних роз'яснень з цього приводу, звісно, ніхто не дає. Отже, команда Порошенка хочу пошити в дурні всю країну, сором'язливо ховаючи від людей свої наміри про збільшити "газове оподаткування" населення.

Втаємничення намірів про чергові зростання ціни на газ можна пояснити дуже просто. Ні Порошенко, ні його корупційне оточення не має ані краплі сміливості чесно зізнатися країні про зміст домовленостей з МВФ і про ціну на газ, яка є вбивчою для багатьох українських родин.

Перед президентськими виборами озвучувати такі непопулярні рішення – це самогубство, а рейтинги і так низькі.

Тому чергове підвищення переклали на травень, вже після виборів. У разі перемоги нинішній владі вже буде байдуже. А у випадку програшу президента нинішнього виконувати зобов'язанням перед МВФ доведеться наступному главі держави. І на нього впаде весь електоральний тягар теперішніх болючих рішень.

Зрештою, таким кроком, влада спростила для українців вибір цієї президентської кампанії.

Ігор Луценко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

- Черчилль: если премьер оступился - прикройте его, если ошибся - помогите ему, если заснул - не будите... но если это плохой премьер - отправьте его на "убой"...
- Назар Приходько: Михайла Саакашвілі немає навіть в розширенному списку кандидатур на Прем'єр-міністра
- Семен Семенченко: Тепер це «День опору Криму російської окупації»? Який ще нах «опір»? У фб?
- Тигипко токсичен абсолютно для всех
- В Украине стали забирать водительские удостоверения за неуплату алиментов
- Читал вот недавно о цирке Барнума - «Так возник «цирк уродов». И вспомнил о Кабмине - ведь похоже!
- Тигипко, это назад в будущее!
- Чек и кэшбек. В налоговой рассказали, как украинцы смогут "стучать" на бизнесменов, возвращать деньги за товар, а его оставлять себе
- "Не выпускают даже на глоток воздуха". Украинец, которого не пустили на самолет из Уханя, попросил помощи у президента Зеленского. ВИДЕО
- Борьба Украины не должна быть забыта Западом
23:16Октябрь, 26 2018 574

► РЕЗОНАНС
недели
месяца