Погляд з Польщі на шоколадну цеПеремогу! Ви пишаєтесь... Чим??? Бачете позитив... Який???

Погляд з Польщі на шоколадну цеПеремогу! Ви пишаєтесь... Чим??? Бачете позитив... Який???

Я в Польщі, і це є свідченням "процвітання і стабільності" в Україні.

Я зараз знаходжусь в Польщі, і одне це вже є свідченням "процвітання і стабільності" в Україні. Заробітня платня заробітчанина, без знання мови, громадянства, якихось зв'язків, від 150 злотих в день. (Курс 100 баксів-370 злотих).

В Польщі, дорога комуналка, і я розумію, чого! Тому що в Польщі немає стільки атомних станцій, як в Україні, нема стільки вугільних шахт, як в одній Львівській області, немає стільки нафти і газу, як в Полтаві і прикарпатті... Немає тут таких площ лісів... Немає унікальних нафтопереробних заводів, які дістались від совка, тому тут дорожче паливо. Немає тут таких чорноземів...

Але є просто надзвичайні можливості для бізнеса! Відкриті кордони (фактично, вони відсутні!!!) дають неймовірні можливості торгівлі і підприємництва! Розвинута інфраструктура, ви не знайдете тут самого забитого села, яке не асфальтоване, худо-бідно, але асфальт є кругом!

Все це я розумію! Не можу допетрати ніяк, от хоч вбийте мене, чого в Україні-країні прогресуючої "шоколадної перемоги", стабільності партії регіонів, томоса, смішного слова "зрада", чому в Україні, така дорога комуналка, таке дороге пальне, такі "надзвичайні можливості" для бізнеса, підприємництва, торгівлі (відчув всі ці "можливості" на власній шкурі!)... Чому в нас кордон з розвинутими країнами, при всіх "безвізах", аж на 3 місяці, (без права проживання і роботи) нагадує подвійний вхід в концтабір??? З подвійним шмоном особистих речей! Мабуть, "загниваючий євросоюз", боїться нашої шоколаденої цеПеремоги, стабільності від партії регіонів? Може думає, що ми можем запропонувати їм щось, окрім дешевої, кваліфікованої рабсили і пальмового рошена?

Скажіть мені, любителі шоколадної цеПеремоги, які бачать багато позитивних змін в нашій державі: завдання громадянина, прослівляти владу, чи критикувати її, заставляти виконувати свої вимоги, покращувати життя простих людей, щохвилини, без передишки? А завдання влади, пахати на благо людей і країни, чи просто є така професія "хороший хлопець", або "менший бандит, ніж попередній"? Це що, здобуток, бути меньшою купою лайна, ніж отой, інший, що був би на його місці? Це привід пишатись владою???

Молодь масово покидає країну (думаю, хоч тут ви вже не будете з цим фактом спорити???), Приїхавши в євросоюз, бачить цю разючу різницю, і не збирається повертатись! Що чекає Україну? Ви куди котитесь дружно?

Як ваша шоколадна цеПеремога, в'яжеться з тою осатанілою корупцією? Чиновницьким апаратом, розміри якого, потопили навіть США! Свавілоям чиновників, правоПозоронних органів, продадністю суддів, неосудністю, недоторканністю топ корупціонерів і бандитів... Та в вас генплокулол без освіти!

І все ж, ви пишаєтесь... Чим??? Бачете позитив... Який??? Трупи щодня з фронта ви не бачете? Ріку крові тих, хто хотів змінити все це, цю людожерську систему, забули? Тюрми, забиті добровольцями-патріотами, вас не колишуть?

Це наша держава, наш з вами, общий дім! Ми всі відповідальні за те, що в нашій хаті відбувається, подежа, свавілля, таргани, щурі, бардак... Ми з вами відповідальні за те, як на нас дивиться весь інший світ. Хто ми є в їх очах?

Дивіться, щоб за байдужість не послідувала справедлива Божа кара!

Юрій Майор


 

Читайте также!

 

 

 

 

- Доживет ли Российская Федерация до 2028 года?
- Байден помешал Китаю передать России оружие
- Генштаб ВСУ: за сутки уничтожено 1300 русских пидоров-оккупантов
- Русский православный ебанариум! В РПЦ заявили, что убитые в Украине российские солдаты начали воскресать
- Украинские дроны упали у дворца Путина-huilo
- Украина успешно ломает ядерный щит России
- Арденне, а не Курчатов, сделал Сталину атомную бомбу
01:13Январь, 18 2019 1831

ТОП Новости 
неделя
месяц