ПОРОХОБОТНИЙ ПИЛ СИПЛЕТЬСЯ НА ГОЛОВИ ЛЮДЕЙ, А НАМ ПОТРІБНЕ ЧИСТЕ ПОВІТРЯ

ПОРОХОБОТНИЙ ПИЛ СИПЛЕТЬСЯ НА ГОЛОВИ ЛЮДЕЙ, А НАМ ПОТРІБНЕ ЧИСТЕ ПОВІТРЯ

Вони з піною у роті готові відбілювати режим, аби лише отримати крохи з барського столу, забувши про власне сумління, гідність, самоповагу. Готові писати у дописах на ФБ брехню і розповсюджувати сморід

Мене дивують ті наші люди, які брешуть зі сторінок Фейсбуку та публічних журналістських сайтів. Яким абсолютно байдуже їхнє власне життя і життя їх дітей, що протікає в злиденному, принизливому сьогоденні. Вони з піною у роті готові відбілювати режим, аби лише отримати крохи з барського столу, забувши про власне сумління, гідність, самоповагу. Готові писати у дописах на ФБ брехню і розповсюджувати сморід (не гребуючи матерщиною), аби досадити супротивникам з опозиції. Вони виглядають псами режиму, вони циніки і діють всупереч своїй совісті (якщо вона є).
А ще мене бентежить така особливість наших людей: радіти не через те, що їх життя стало багатим і багатобарвним, а лише тому, що вони отримують подачки від влади, завдяки яким вони мають дохід вищий ніж інші робітники, вчителі чи пенсіонери. Вони не встояли перед спокусами. Вони не хочуть думати про те що завтра буде соромно. Їм вдалося прилаштуватися, потрапити в «бухгалтерську книгу» свого господаря-олігарха і все - вони готові забути про свої переконання і задовольнятися тим, що можуть більше їсти та купити собі кращий автомобіль. Правда, вони ховаються на своїх аккаунтах за вигаданими іменами та закривають свої обличчя абстрактними малюнками. 
На жаль, за цих обставин Фейсбук перетворюється на великий інформаційний смітник, і люди, що мають елементарну самоповагу, не приймають участі у пустих і брудних перепалках, яких називають форумами. Шкода, бо я, розміщуючи статті у цьому електронному мережевому світі, завжди сподіваюсь на глибоко професійне обговорення, яке збагачуватиме і мене, і нашу громаду. А навіщо іще мені мої знання! 
Підчас доленосних виборів, які вже фактично розгортаються, обсяги брудної «макулатури» у ФБ зросли у масштабах. Рух порохоботів має на меті забити усі інші свіжі та чесні публікації та повідомлення в Інтернеті. Спочатку президент-олігарх поставив на коліна національні телекомпанії, змусив їх втратити власне обличчя і лити воду на млин цієї влади і його особисто. Шкода тих журналістів, які бачать усю фальш своїх ефірних виступів, червоніють, але змушені говорити замовні тексти.
Отже зараз головна задача його команди - наситити сміттям барабан ФБ і, на мій погляд, цей процес тільки починається. Його мета – заповнити брехнею та лайном голови усіх користувачів, «забанити» усі незалежні сайти, перекрити Інтернет, як останній канал спілкування з виборцями опозиційних кандидатів. Нормальним людям захочеться вимити руки від бруду і багато хто взагалі відмовиться від користування цим барабаном. А це – одна з цілей порохоботства.
Багато хто з моїх он-лайн друзів заспокоює мене і просить не звертати уваги на усе це лайно, адже це не щиро і навмисно. 
Думаю, що у сьогоднішніх умовах ігнорувати брехливі дописи не можна. Ми не можемо залишити поле бою, ристалище нашої битви за уми людей, за правду, за нашу долю. Тим паче, що вони самі всього бояться, а тому ховаються за вигаданими прізвиськами.
Навпаки, не можна проходити стороною, ігнорувати брехливі та брутальні пости. Усі свідомі і небайдужі люди, будь ласка, давайте відповідь цим переляканим порохоботам, висловлюйте свою позицію, свої погляди, говоріть! Давайте віру іншим людям, які не впевнені і бояться говорити. 
От і минулого тижня у мене в стрічці вистрибнула «стаття» дивака, який захищає Ющенка у справі провалу курсу гривні у 2008 році. Тут для цих злодіїв головне – перекласти усе на голову тодішнього прем`єр-міністра. Усе неправда, підтасовка фактів і подій. Матеріал викривлений та явно замовний. Нагадаю, що у 2008 році була масштабна корупційна оборудка. За 3 місяці (жовтень-грудень) Нацбанк України продав банкам 14 млрд. дол. зі своїх резервів, спустошивши їх. Паралельно він надав банкам кредитів на 114 млрд. грн. Через таку шалену, пустопорожню грошову емісію курс гривні полетів униз, втративши майже половину своєї ваги. При тому, що впродовж попередніх 9 місяців валютний курс гривні зростав(!) і в країні спостерігався надлишок іноземної валюти. Афера, друга за величиною та негативною силою в нашій історії (після емісії 1992-1994 років, при цьому у 93-94 роках головою центробанку був той же Ющенко). Зрозуміло, що у провалах курсу пряма відповідальність лежить на НБУ, який, як відомо, у нас «незалежний» і контролюється лише Президентом країни (він пропонує призначення і звільнення голови Нацбанку). 
Усе виглядає так, що прислужники влади отримали завдання атакувати Ю.Тимошенко і шукати для цього будь-які приводи. Але наскільки це робиться нахабно та некваліфіковано! Тут не можна мовчати. Не можна добитися влади, використовуючи таку ганебну технологію. Бо на шляху цих пройдисвітів до влади маємо стояти ми – прості українці, які мають честь і гідність.

В.Лановий


 

Читайте также!

 

 

 

 

- 1400 русских п!доров за сутки! Генштаб ВСУ обновил потери армии РФ
- Россия без сдохшего иранского подхуйловника Раиси
- История происхождения названия государства Израиль
- В США назвали реальный вариант использования активов России
- Сдохла свинья: Президент Ирана Раиси погиб - СМИ
- Подлый московский удар по Словакии
- Усик одолел Фьюри и стал абсолютным чемпионом мира в тяжелом весе
10:00Декабрь, 23 2018 2957

ТОП Новости 
неделя
месяц