Безсмертний: У тих представиків влади, хто пропонує оподатковувати заробітчан, проблеми з головою

Безсмертний: У тих представиків влади, хто пропонує оподатковувати заробітчан, проблеми з головою

Досить розглядати українців як дешеву робочу силу


Влада не повинна оподатковувати гроші українських заробітчан, які працюють за кордоном. Про це у Тернополі заявив політик, віце-прем’єр-міністр (2005) Роман Безсмертний під час зустрічі-дискусії «Якої ми хочемо України».

«Якщо держава не створює умов, людина має право вибирати місце проживання та спосіб заробляння грошей. Вона себе рятує, ваше завдання створити умови для її повернення. Натомість бачимо протилежне. Ви поїхали заробляти за кордон – платіть податки із заробітку. Це просто якісь проблеми з головою, бо надіслані кошти йдуть на споживання. Українці ними тут розраховуються в магазинах, де купують вже оподатковані товари», – сказав він.

Безсмертний нагадав, що структура споживання товарів показує рівень життя громадян. «Як тільки люди починають купувати товари середньострокового споживання (холодильник, телевізор), значить йде зростання. Колицей показник падає до купівлі продуктів, одягу та ліків – все, не тисніть далі – це межа. Люди останні півтора року купують тільки товари першої необхідності», – зазначив він.

Політик розповів, що вивчає цю проблематику, і знає, що більшість українців їдуть на заробітки ненадовго. За його словами, із 320 тисяч тернополян і жителів області 52% виїжджають на заробітки в основному на три місяці, на сезонні роботи. Із решти 48% ще половина максимум на 9 місяців. І десь 12-15% їдуть далі в Португалію, Італію чи Іспанію.

«Люди масово їдуть за кордон заробляти гроші. Якщо раніше лідирували шість західних областей, тепер і в Сумах, Полтаві та інших містах фірми рекрутують людей. Держава має зробити все можливе, щоб платити не менше, ніж платять у Польщі, Румунії, Угорщині. Досить розглядати українців як дешеву робочу силу. Треба вести діалог з бізнесом, створювати умови для підвищення заробітної плати, щоб вона відрізнялась від європейської хоча б у 200 грн., а не в 300 доларів», – вважає Безсмертний.

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Президент Зеленский продвигал негодяя Нескоромного, неоднократно отказывавшегося выезжать на фронт
- Семенченко: вина за Нескоромного лежит на Зеленском, но не власти предыдущей подгавкивать на эту тему
- Враг моего врага - мой друг, - Кулеба о Навальном
- Сергей Гайдай: убийц и маньяков во власти нельзя прогнать плакатами и "хороводами" - только насилием
- Коронавирус: традиционно в понедельник темпы в Украине и мире замедлились. Данные на 25 января
- Украина вышла из локдауна
- Борьба за доступ к телу Байдена. Как Зеленский и Порошенко конкурируют за внимание Вашингтона
- Сергей Фурса: адский ад в СБУ, потому что бабло...
- Минздрав считает, что не будет нового локдауна весной
- Откроются спортзалы, кинотеатры, ТРЦ и рестораны. В Украине завершился локдаун. Что изменилось сегодня
11:00Октябрь, 11 2018 978

неделя
месяц