Ростислав Демчук: Для перемоги на виборах ПОП відкрито задіяв Службу зовнішньої розвідки України

Ростислав Демчук: Для перемоги на виборах ПОП відкрито задіяв Службу зовнішньої розвідки України

СЗР України ганебно і відкрито вступила у президентську гонку


Не пам'ятаю і не знаю випадків у демократичних країнах світу, щоб служби зовнішньої розвідки були інструментом у руках політиків для досягнення своїх політичних амбіцій. СЗР України перейшла цей ганебний рубікон і відкрито вступила у президентську гонку на боці чинного президента України Петра Порошенка. Поняття - зовнішня розвідка України поза політикою сьогодні повністю знівельована.

Як можна розцінювати сьогоднішню заяву керівника Служби зовнішньої розвідки України Єгора Божка інакше ніж агітація і пропаганда віддати свій голос за Петра Порошенка і ні за кого іншого. Мовляв СЗР стало відомо, що перед усіма спецслужбами Російської Федерації стоїть завдання, – “кто угодно, только не Порошенко”.

Опоненти можуть закинути автору цих рядків, мовляв де ж тут агітація за Петра Порошенка? Адже пан Божок не говорить прямим текстом: "Голосуйте лише за Петра Олексійовича". Погоджуюсь, прямого заклику не прозвучало, але фраза, що Росію влаштовує будь-який кандидат, але тільки не Порошенко дає виборцям чіткий орієнтир, що голосувати треба виключно за Порошенка і ні за кого іншого. Бо обрання будь-якого іншого кандидата піде на користь агресора.

Цій коротенькій заяві головного розвідника України передували відповідна преамбула та інформаційний привід. СЗР України стало відомо, що Влада Російської Федерації додатково виділила своїм спецслужбам 350 мільйонів доларів для реалізації підривної діяльності на виборах в Україні у 2019 році.

Bідповідаючи на запитання, на що підуть ці кошти, Єгор Божко заявив (цитую):

- На все – проплату фейкових новин і підкуп, організацію провокацій, протестів, внутрішньополітичного тиску на керівництво держави, для підготовки кібератак... Завдання, що стоїть перед усіма спецслужбами Російської Федерації, – “кто угодно, только не Порошенко”. На думку російського політикуму, Порошенко єдиний, з ким не можливо домовитися про повернення України в орбіту впливу Росії. Він дійсно намагається увести Україну в когорту НАТО та ЄС і має кремлівський ярлик «русофоба». Забезпечений за останні 4 роки прогрес очевидний. Це визнається не тільки в Україні й на Заході, а й навіть в Росії. (Кінець цитати)

Ага! Хвали, хвали мене, моя губонько, бо роздеру до вух 

Чи не випливає із цієї заяви пана Божка, що відтепер будь-які протестні мітинги, маніфестації, флешмоби, критика Петра Порошенка і його оточення, інші заходи будуть вважатися провокаціями в рамках діяльності російських спецслужб на території України? Цікаво довідатись у пана Божка, як і за якими критеріями будуть розрізнятись ініціативи української громадськості від првокацій російських спецслужб? Адже причетягнути "руку Москви" можна тепер у будь-якому випадку. Чи не так?

Rostyslav Demchuk

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Тимошенко: приоритетом власти должны быть зарплаты для педагогов и врачей, а не дармоедов в набсоветах
- Украину никогда не включат в список реструктуризации и не дадут существенный пакет финансовой помощи
- Только надвигающаяся на страну финансовая катастрофа заставила Зеленского, пойти на разрыв с Коломойским
- Ирония судьбы: Зеленский почему-то стал ещё бо́льшим Порошенко, чем сам Порошенко – Михаил Чаплыга. Видео
- Зеленский записал очередной "сладкий видосик"
- Юрий Касьянов: мы по-прежнему "бедные и больные"
- Константин Гринчук: ну хоть Геннадий Москаль врезал правду матку этой старой политической пр@ст#тутке
- От майдана украинцы не получили ничего, кроме проблем
- Зеленский или Порошенко, кто кого? Чаплыга. ВИДЕО
- Пальчевский: Кудрявый Петя, Ющенко помаранчевый как свитерочек - мы имеемые, кто бы не пришел! ВИДЕО
17:21Январь, 25 2019 1522

► РЕЗОНАНС 
недели
месяца