Семен Семенченко: Відрізняти світло від темряви

Семен Семенченко: Відрізняти світло від темряви

Порошенка, що зміг попіаритися на військовому стані, а потім раптово зайнявся Томосом перед виборами, не зможе мене обдурити

І в Донецьку, і на фронті, поряд з бійцями завжди бачив священиків Київського патріархату. І не тільки. Бачив і протестантів і римських католиків і греко католиків і багато інших конфесій... Бачив і погану роль багатьох священиків патріархату Московського. Не всіх-але багатьох. Сьогодні багато коментують собор в Києві і Порошенка в президії. Кажуть «ми одне ціле сьогодні!».

Забудьте про злодійство і корупцію. Забудьте про «котли», знищення добровольчого руху і совок, який намагаються насадити в нашій героїчній армії. Забудьте здачу Криму, Іловайськ, ДАП, Дебальцеве і мерзенну торгівлю з ворогом. Забудьте Ахметова, Медведчука, Семочко і Насірова. Забудьте брехню, обман і цинічне розбещення народу своїми правителями. Забудьте Сейшели, офшорні рахунки і паради під час загибелі воїнів в Іловайську. Я НЕ ЗАБУДУ.

І Порошенка, що зміг попіаритися на військовому стані, а потім раптово зайнявся Томосом (перед виборами, щоб врятувати свою свободу і свої статки), не зможе мене обдурити. Радію разом з віруючими патріотами про те, що українська влада (хоч і вимушено) врешті-решт стала допомагати в створенні незалежної церкви. Але я вірю, що якби в цей день в собор прийшов Господь, то перше щоб він зробив - вигнав би торговця совістю і майбутнім України з Храму Божого.

Для мене «русский мир» неприпустимий. Як і світ Малоросійський. Я хочу світ Український. І вірю, що ми його побачимо при нашому житті. Тримаю кулаки за Українську Церкву! Поважаю чуства віруючих і свободу совісті.
Але пам'ятаю що вміти відрізняти світло від темряви - обов'язок кожного

Семен Семенченко

Поделиться​​ новостью:


- СРОЧНО! Из дворца Порошенко вывозят имущество
- Вакарчук раскрыл скандальную правду об отношениях с Зеленским
- В метро Киева новые правила: нельзя петь и "быть неопрятным"
- Рейтинг падает, пора политически взрослеть и без этого праздника высокопоставленного идиотизма
- ВИДЕО-ЭКСКЛЮЗИВ! Допрос Лукаш в ГПУ. Посмотрев, вы поймете: весны не будет. Пни не расцветают...!)))
- Тимошенко: попытка протащить решение о продаже земли за закрытыми дверями не прошла! ВИДЕО
- Кто и как надувает "холода в ж@пу" ЗЕЛЕбобикам
- Пенсию могут получить не все: всплыла еще одна очень важная проблема
- ВИДЕО "убийства" чучела Коломойского у синагоги...
- «Слуги народа» поругались с премьер-министром
20:02Декабрь, 15 2018 1979

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю