Семен Семенченко: Відрізняти світло від темряви

Семен Семенченко: Відрізняти світло від темряви

Порошенка, що зміг попіаритися на військовому стані, а потім раптово зайнявся Томосом перед виборами, не зможе мене обдурити


І в Донецьку, і на фронті, поряд з бійцями завжди бачив священиків Київського патріархату. І не тільки. Бачив і протестантів і римських католиків і греко католиків і багато інших конфесій... Бачив і погану роль багатьох священиків патріархату Московського. Не всіх-але багатьох. Сьогодні багато коментують собор в Києві і Порошенка в президії. Кажуть «ми одне ціле сьогодні!».

Забудьте про злодійство і корупцію. Забудьте про «котли», знищення добровольчого руху і совок, який намагаються насадити в нашій героїчній армії. Забудьте здачу Криму, Іловайськ, ДАП, Дебальцеве і мерзенну торгівлю з ворогом. Забудьте Ахметова, Медведчука, Семочко і Насірова. Забудьте брехню, обман і цинічне розбещення народу своїми правителями. Забудьте Сейшели, офшорні рахунки і паради під час загибелі воїнів в Іловайську. Я НЕ ЗАБУДУ.

І Порошенка, що зміг попіаритися на військовому стані, а потім раптово зайнявся Томосом (перед виборами, щоб врятувати свою свободу і свої статки), не зможе мене обдурити. Радію разом з віруючими патріотами про те, що українська влада (хоч і вимушено) врешті-решт стала допомагати в створенні незалежної церкви. Але я вірю, що якби в цей день в собор прийшов Господь, то перше щоб він зробив - вигнав би торговця совістю і майбутнім України з Храму Божого.

Для мене «русский мир» неприпустимий. Як і світ Малоросійський. Я хочу світ Український. І вірю, що ми його побачимо при нашому житті. Тримаю кулаки за Українську Церкву! Поважаю чуства віруючих і свободу совісті.
Але пам'ятаю що вміти відрізняти світло від темряви - обов'язок кожного

Семен Семенченко

Поделитесь с друзьями в соцсетях:

 

 

 

- Голос Сороса
- Все отрицают по Нескромному: СБУ провела брифинг
- Константин Гринчук: люди гибнут из-за ид#@тов! Раньше были только д@раки и дороги. Теперь д@раки и воры!
- Сбежавший экс-замглавы СБУ Дмитрий Нескоромный грозится сообщить о связях Ермака с РФ и не только...
- Бандитские разборки в СБУ: о чем не расскажут силовики
- Чаплига: Фізичний розкол країни! Я роблю для мови більше, ніж ті, хто роблять так, щоб її ненавиділи. ВІДЕО
- Это уже полный политический трэш! Чтобы не поднимать авторитет Медведчука, власти Украины решили оставить своих людей в плену
- "А за что исключать Дубинского?" - "Слуги народа" об изгнании из фракции попавшего под санкции США коллеги
- Украине повезло, что она получила советский военный потенциал
- ЗЕ-власть наглухо убивает экономику Украины: в 2021-м году нас ждут огромные проблемы — мнение эксперта
20:02Декабрь, 15 2018 2414

неделя
месяц