![](/userfiles/300303.jpg)
![Семен Семенченко: Передвиборний парадокс](/upload/catalog/ru/semen-semenchenko-peredviborniy-paradoks_5c2f35e4d7432.png)
Семен Семенченко: Передвиборний парадокс
Не розумію навіщо першому віцеспікеру висмоктувати з пальця опозиціонерів якI «заважають нам отримувати Томос». Ось вони поруч - прямо в сесійній залі Верховної Ради. З ким це вона обіймаэться?
Передвиборному загостренню немає меж. Правильно кажуть «Як зустрінеш Новий рік так його і проживеш». Новий рік адепти мародерської кліки Порошенка зустріли срачом із Зеленським. Потім з Андрієм Садовим. І до сих пір не можуть зупиниться. Я вже писав про вчорашній пост першого віцеспікера Ради Геращенко який блискавично розтиражували провладні ЗМІ. І навіть написав відповідь (який вони чомусь тиражувати не поспішають). Сьогодні біля стін Тбіліської в'язниці (поки чекав адвоката хлопцам) прочитав її пост уважніше. І з подивом побачив натяки на «деяких опозиціонерів» які «агітують за кордоном щоб нам не давали Томос». Прочитавши це я зрозумів що передвиборна лихоманка переросла в передвиборне роздвоєння особистості.
Не розумію навіщо першому віцеспікеру висмоктувати з пальця опозиціонерів якI «заважають нам отримувати Томос». Ось вони поруч - прямо в сесійній залі Верховної Ради. Передвиборний парадокс. Обнімаємося з проросійським олігархом, головним лобістом Московської церкви в Україні Новинським (з якого ВР давно зняла недоторканність), а заважає отримувати Томос Порошенка поганий депутат Семенченко.
Друзі, як таке може бути? Або в Новий Рік можливо все?
Семен Семенченко
- Почему так: А вы думали, что жопа лошади не важна?
- Однажды в Америке: кризис демократов и глубинное государство
- Довыебывались: Венгрии и Словакии грозит топливный кризис
- Когда мы увидим мир без порабощенных народов?
- Тяжелое геополитическое наследство старика Байдена
- Россиянцы в Краснодаре протестуют из-за отключения