![](/userfiles/300303.jpg)
![Семен Семенченко: Вітаю настоятеля Української Помісної Церкви! Вітаю всіх віруючих українців!](/upload/catalog/ru/semen-semenchenko-slava-bogu-vitayu-nastoyatelya-ukrainskoi-pomisnoi-tserkvi-vitayu-vsih-viruyuchih-ukraintsiv_5c153548581d7.png)
Семен Семенченко: Вітаю настоятеля Української Помісної Церкви! Вітаю всіх віруючих українців!
Проте, все до чого прикосается його (Порошенка) рука перетворюється в токсичне л@йно. Я не хочу щоб це стало з Церквою
Не лізу в справи віруючих українців. Як і я не хотів би щоб хтось ліз в мої відносини з Богом. Але я радий що інтриги Порошенка за призначенням свого наглядача за українською помісною Церквою не стали успішними. Хто буде очолювати Церкву - справа віруючих і духовенства. Досить що Порошенка вже призначив котловодца Муженка, розвідника Семочка, правоохоронця Аброськіна. I Насирова з Матіосом. Все до чого торкається його рука перетворюється в токсичне лайно. Я не хочу щоб це стало з Церквою воюючою Держави. Я не хочу щоб він ліз своїми брудними руками до Бога. Дякую. Слава Богу! Поважаю інші конфесії які люблять Україну! Вітаю настоятеля Української Помісної Церкви!
Вітаю всіх віруючих українців!
Семен Семенченко
- Почему так: А вы думали, что жопа лошади не важна?
- Однажды в Америке: кризис демократов и глубинное государство
- Довыебывались: Венгрии и Словакии грозит топливный кризис
- Когда мы увидим мир без порабощенных народов?
- Тяжелое геополитическое наследство старика Байдена
- Россиянцы в Краснодаре протестуют из-за отключения