Якщо FB та Тwitter постійно блокують Ваш акаунт?

Якщо FB та Тwitter постійно блокують Ваш акаунт?

Обмеження на публікацію та поширення навіть власного контенту стосуються майже кожного користувача Facebook та Тwitter

Останнім часом користувачі українського сегменту Facebook та Тwitter все частіше потрапляють під так званий "бан" з боку адміністраторів вищевказаних соціальних мереж.

Різного роду обмеження на публікацію та поширення навіть власного контенту стосуються майже кожного українського користувача Facebook та Тwitter, що, в свою чергу, неабияк заважає нормальному спілкуванню у віртуальному середовищі, особливо якщо більшість блокувань відбувається безпідставно.

Чи це пов'язано із недолугою політикою власників популярних соціальних мереж, чи все ж таки українці стають жертвами інформаційної війни з боку зовнішніх та внутрішніх окупантів, конкретної відповіді не може дати на даний час ніхто.

Найболючіше "бан" від Facebook або Тwitter сприймають як раз популярні українські блогери та лідери громадської думки.
Адже саме вони роками витрачали зусилля та час на створення і просування якісного контенту, а також вибудовували роботу із читачами.

Найцікавіше, що у випадку блокування акаунту у одній із соціальних мереж, представники їх адміністрації навіть не можуть надати конкретних причин такого блокування, а обмежуються лише стандартними відписками, що матеріал не відповідає політиці компанії. А інколи акаунт може буди заблокований взагалі за публікацію контенту кількарічної давнини.

Мало хто замислюється, але саме завдяки діяльності популярних блогерів, за рахунок зростання відвідуваності Facebook та Тwitter і подальшого продажу рекламного трафіку, власники цих компаній збільшують свої статки, а фактично створювачі контенту не отримують нічого.... Ще й перебувають під постійним ризиком блокування та є повністю залежними від постійних змін у політиці публікації контенту.

Таким чином, сьогоднішні Facebook та Тwitter є тими перешкодами, що заважають вільному розвитку інтернету та створюють цензуру у віртуальному спілкуванні.

Одразу виникає запитання: "Якщо все так негаразд у соціальних мережах, навіщо витрачати час на перебування у них?".

Відповідь у більшості буде проста: "Сила звички та відсутність альтернативи".

Адже люди соціальні істоти та потребують різноманітного роду спілкування, але вважають, що існуючі соціальні мережі не мають альтернативи.

Альтернатива є.

Розвиток інформаційних технологій дозволив створити та активно використовувати децентралізовані соціальні медіа платформи на основі блокчейн технологій, де взагалі відсутні адміністрація, цензура та можливість блокування акаунту або контенту.

Яскравим прикладом такої соціальної платформи на блокчейні є Steemit

Ця соціальна платформа була створена у США та успішно функціює і розвивається вже понад два роки.

Її користувачами є мешканці майже всіх країн світу, серед яких присутні і українці.

Найцікавіше у Steemit це те, що фактично кожен її користувач має можливість монетизувати свій контент. Розміщуючи свої дописи, відео або фото, Ви можете отримати непогану винагороду, якщо Ваш контент сподобався іншим користувачам мережі. Монетизуються також і цікаві коментарі до вже існуючого контенту.

Таким чином, на відміну від того самого Facebook, де винагороду за популярність будь-якого допису отримують його власники, у Steemit винагороду за контент отримує його автор.

Така фінансова конструкція та повна відсутність цензури надзвичайно підходить популярним українським блогерам, незалежним журналістам та виданням.

Звичайно, на даний час аудиторія українського сегменту Steemit ще не така велика як у Facebook або Тwitter, але вона є і постійно зростає.

Крім того, дописи, створені у Steemit можна поширювати через існуючі акаунти у Facebook або Тwitter, використовуючи їх підписників.

На мою думку, Steemit дійсно непогана альтернатива популярним на даний час соціальним мережам, адже інформацію, розміщену за допомогою технології блокчейн неможливо видалити або заблокувати.

В умовах постійнодіючої інформаційної війни це вкрай важливо.

При цьому, є ще й приємний бонус у вигляді можливої винагороди за розміщений контент. У Facebook ми все розміщуємо безкоштовно та лише збільшуємо прибутки його власників....

P.S. А ще я взагалі не написав про сервіси, які використовують блокчейн Steemit та є аналогами Facebook, Тwitter, Youtube, Instagram, SoundCloud та багато інших. Мабуть у наступних своїх дописах...

Ян Борецький


 

Читайте также!

 

 

 

 

- Косность пятого срока российского диктатора Путина
- Почему так: А вы думали, что жопа лошади не важна?
- Однажды в Америке: кризис демократов и глубинное государство
- Довыебывались: Венгрии и Словакии грозит топливный кризис
- Когда мы увидим мир без порабощенных народов?
- Тяжелое геополитическое наследство старика Байдена
- Россиянцы в Краснодаре протестуют из-за отключения
16:31Октябрь, 03 2018 1466

ТОП Новости 
неделя
месяц