Уряд вчинив суїцид через жадібність - нардеп

Уряд вчинив суїцид через жадібність - нардеп

Нам знову хочуть змінити вивіску, не змінюючи суті. І тільки в наших силах не допустити такого сценарію...

Жадібність дуже часто буває сильнішою за інстинкт самозбереження. Підвищення тарифів на газ – безглузда з точки зору оздоровлення українськоі економіки ідея – смертельно вдарила як по кишеням звичайних українців і підприємців, так і по рейтингу чинної влади. Чому ж на це погодився уряд?

Прості цифри свідчать про те, що жодного здорового сенсу в цьому підвищенні не було. Так, для поповнення золотовалютних резервів Україна з 2015 по 2017 роки отримала 8,7 млрд доларів, плюс за підвищення тарифів маємо отримати ще 1,9 млрд, що сукупно становитиме 10, 6 млрд доларів або приблизно 300 мільярдів гривень. Причому ці гроші витрачати на розвиток економіки ми не можемо – вони просто лежать, щоб усі думали, що ми багаті і створювалося оманливе враження економічної стабільності країни.

Разом з тим, з 2015 року на субсидії населенню з бюджету було спрямовано близько 200 млрд гривень, плюс близько 100 млрд гривень додатково витратить держава на опалення та гаряче водопостачання бюджетних установ у зв'язку з підвищенням тарифів. Виходить, що держава втрачає 300 мільярдів через нестримне бажання позичити ті ж 300 мільярдів.

Де ж логіка влади у тому, щоб завдавати державі збитки на 300 мільярдів, а потім позичати їх під відсотки, ще й вбиваючи собі рейтинг?

Логіка не всім зрозуміла, але дуже проста. Гроші в МВФ позичає держава Україна, і віддавати їх будемо ми всі. А субсидії, які виділяються з бюджету – йдуть у кінцевому рахунку до кишень олігархів, які контролюють майже всю енергетику України.

Підвищивши тарифи, керівництво уряду пішло на свідоме політичне самогубство, розуміючи, що дуже скоро і так доведеться звільняти владні кабінети. Але натомість вони на роки вперед забезпечили українських олігархів надприбутками, повісивши на українців як нові тарифи, так і нові борги перед МВФ.

З тими, хто приймав антинародні рішення – все буде гаразд, навіть якщо вони не втримаються у кріслах. Адже до влади під різними партійними прапорами знову рвуться все ті ж олігархічні сили, які у новому парламенті прикриють своїх благодійників з теперішнього уряду.

Нам знову хочуть змінити вивіску, не змінюючи суті. І тільки в наших силах не допустити такого сценарію...

Ольга Богомолець

Поделиться​​ новостью:


- Александр Кочетков: «Монокоалиция» в Верховной Раде Украины невозможна в принципе!
- За кого голосовать и за кого не голосовать
- Циничный расстрел украинских воинов: страшные детали трагедии
- Порохатый подхолуйник Ярош раздает советы Президенту Зеленскому, психиатры озадачены!
- У Зеленского дали ответ по отправке ВСУ в наступление на Донбассе
- Дело Шеремета: Зеленский требует отчета силовиков
- Зеленский рассказал, как будут платить коммуналку украинские пенсионеры
- Порошенко могут снять с выборов: последние подробности
- «Не самоубийство»: в деле о гибели Тымчука сенсационный поворот
- Зеленский принял решение: в Украине будет новый Генпрокурор
- У Зеленского объяснили, почему Президент отпихнул Полторака
- Перестаньте шельмовать Саакашвили, - Богуцкая
- У Зеленского заявили о возможности коалиции с Тимошенко, которую Богдан «сажал» при Януковиче
- Предупредительные обыски?)...
- Что такое "Зона 51" и почему ее хотят штурмовать
11:39Октябрь, 29 2018 886

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю