Як цілий бригадний генерал особисто розподіляє брудний кеш, дає вказівки конвертувати у валюту та привезти йому

Як цілий бригадний генерал особисто розподіляє брудний кеш, дає вказівки конвертувати у валюту та привезти йому

Шок від цинізму та нахабства  вищих керівників Держспецзв’язку

НАБУ опублікувало нові вражаючі подробиці у своєму відео по справі Щиголя-Жори. 

Знаєте, я знав, що ці люди абсолютно безпринципні, а Держспецзв’язку повністю складається з корупції. Але навіть я був шокований цинізмом та нахабством вищих керівників відомства, призначеного начебто для безпеки інформації, національної кібербезпеки та захисту критичної інфраструктури України.

Ось короткі тізери до відео.

Хто і коли вирішив встановити контроль над закупівлями у Держспецзв’язку.

Це було організовано завдяки «зв'язкам у держорганах» (Міша, привіт!) шляхом призначення заступником Голови Держспецзв'язку «лояльної особи» (пане Вікторе, ранок в хату)

Що таке «енергійно взяти під контроль всі процеси».

Для чого і як саме засекретили «проект».

Як бригадний генерал особисто розподіляє брудний кеш, дає вказівки конвертувати його у валюту та привезти йому до 19 години.

Скільки важать сумки з вкраденим баблом (спойлер: 22 кіло, аж ручки відриваються).

Чи зупинив початок повномасштабного вторгнення 3,14здінг у промислових масштабах. Тут навіть без спойлеру відповідь очевидна.

Про те, що таке «Колхоз», «Дом», «Шахматка», «Битовіки» хто такий «Птіца» та «Мокрий» (прям «Буратіно-2» якийсь, штірліци доморощені), про яку «Платформу» йде мова та - це окрема цікава історія, можу розказати.

Отже, як за часів януковощей, державні чиновники найвищого рівня розгорнули цілу бізнес-імперію, побудовану виключно на масштабному розкраданні бюджетних та донорських коштів.

І добре, що усі подільники арештованих корупціонерів синхронно та публічно висловили підтримку своїм капо – НАБУ легше буде визначати детальний склад цієї мафіозної організації та ролі кожного з них. Нагадаю: під терміном «мафія» зазвичай розуміють зрощення криміналу з представниками влади.

І до речі, дехто досі сумнівається у корупційному минулому Щиголя. Ось стаття на УП про нашого героя з шикарною фоткою.

Номер кримінального провадження 2015 року: 22015000000000304. Стаття 368 ККУ, «Одержання хабаря у значному розмірі».

І шо цікаво: у жовтні 2019 року новопризначений віце-прем’єр міністр М. Федоров публічно називав Держспецзв’язку корупційною організацією і дійсно хотів її ліквідувати (маю скріншоти). Але, отримавши повну владу над цією конторою і усвідомивши її можливості – чомусь передумав. Більше того - навіть почав її розвивати, накачуючи все новими й більш вагомими повноваженнями.

Чому я стільки увагу приділяю цій всій ситуації та цьому кримінальному провадженню НАБУ?

А тому що саме про усі ці проблеми я останні 4 роки намагався докричатися. Волав, що саме цим все закінчиться. Намагався докричатися  про всю цю кричущу несправедливість, корупцію, уріно-офтальмологію в Держспецзв’язку. Але мало хто ставився до моїх слів всерйоз.

І ось нарешті з’являються перші офіційні підтвердження незручної правди. Спадає рожева пелена з очей: «Так шо, все дійсно так і було??»

Справедливість підтверджує своє існування, показавши нам краєчок свого прекрасного обличчя. Просто потрібно не сумно зітхати, а вимагати і добиватися справедливості.

Що я і роблю, по мірі сил.

А надихає, дає сили та не дає вмерти надії на ту саму омріяну Справедливість - останній кадр у відео НАБУ. Давайте, хлопці й дівчата, Їbаште невпинно, лише ви та ЗСУ дають країні надію на щасливе майбутнє.

P.S.: Станом на 9-00 23 листопада 2023 для підозрюваного Щиголя вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 2 місяці з правом внесення залогу у 25 млн. грн. Не допомогли депутати-подільники.

Костянтин Корсун


 

Читайте также!

 

 

 

 

- В России закрывают колонии: зеков утилизировали на войне в Украине
- Нужно ли проходить ВВК украинским мужчинам до 25 лет
- Путинским самолетом управляет псих-параноик?
- Полное фиаско кровавой дипломатии Кремля
- Ингушам давно пора вырезать у себя всех русских свиней: Русские солдаты повесили ингуша за отказ идти на штурм
- 1160 дохлых шванехунде: Генштаб ВСУ - данные о потерях РФ за сутки
- Путин-Huilo попросил Китай не участвовать в Саммите мира - Салливан
13:19Ноябрь, 24 2023 1076

ТОП Новости 
неделя
месяц