Заява Д.Сакварелідзе: Член Ради РНС Юрій Дерв'янко зібрався в президенти, всупереч позиції Саакашвілі

Заява Д.Сакварелідзе: Член Ради РНС Юрій Дерв'янко зібрався в президенти, всупереч позиції Саакашвілі

Ніхто не заважав Дерев’янку вести свою кампанію, це його вибір, про який, доречі він не поставив до відома, ані Михайла, ані мене

Існуюча невизначеність, що на сьогодні є в партії, не може продовжуватись безкінечно, нам якнайшвидше потрібно визначитись, яким чином партія має діяти далі.
Ми вже пройшли доволі довгу дорогу і довели, що наша партія не така як усі решта.
Позиція Михайла Саакашвілі чітка : 
партія повинна вийти зі стану “трайбалістського підходу”, коли вузьке коло контролює партію. 
Нам потрібно виходити на якісно новий, вищий рівень.
Тому є необхідність проведення з’їзду, оскільки так далі не може продовжуватись, коли деякі члени Ради Партії взагалі не комунікують з лідером партії. У той же час, використовується образ лідера партії, для просування своєї кампанії окремими керівниками партії. Я не сумніваюся, що Юрій Дерев’янко вважає, що це дає якийсь рух вперед. 
Тренінги, наприклад, хоча і несуть користь для партійців, однак не замінюють відсутність великої ідеї партії.
Ніхто не заважав Дерев’янку вести свою кампанію, це його вибір, про який, доречі він не поставив до відома, ані Михайла, ані мене. 
Але він проводив та проводить маленькі зустрічі з невеликою кількістю людей. Це не той підхід який нам потрібен. Не має великої ідеї, заради якої люди повинні боротись. 
У Дерев‘янка дуже низький рейтинг, його 0,4% це не рейтинг. 
Наразі ще немає жодного кандидата, котрого має сенс підтримувати.
Ми не хочемо нікого виштовхувати. 
Партія належить людям, а не конкретним керівникам партії. Кожен партієць, має свою «золоту акцію» партії.
Ми зацікавлені аби виникали лідери з числа партійців.
У нас є негативний досвід рейдерства в партії. Ми мали подібну ситуацію в Грузії, коли в нашій партії існувала певна група впливу, в результаті чого, політрада розділилась. Ця група створювала різні групи, проводила тренинги. 
Ми не допустимо ту саму помилку, якщо хтось думає, що може партію перетворити на комерційний проект, підготувавши тренованих людей, яких можна комусь «продати». Це як робиться: пропонується, що є певна кількісь обласних та місцевих осередків, навчених людей і тоді, може відбутися спроба відійти від партії із збільшеним активом.
Особливо дивує те, що, ну гаразд, зі мною, Давидом Сакварелідзе, як одним з членів Ради Партії не має комунікації, але можна хоча б набрати лідера партії – Михайла Саакашвілі. 
Обриваючи комунікацїі, Дерев’янко об’їзджає партійні осередки.
Рада Партії вже не збирається понад п’ять місяців. Лише підписуються рішення про технічні питання. Це не нормальна ситуація.
Ми за те, аби провести з’їзд, розширити Раду Партії, змінити Статут зробивши його більш справедливим аби рішення приймались на місцях.
Тому, було прийнято рішення підтримати ініціативу від координаторів дев’яти обласних осередків про проведення з’їзду.
Потрібно повністю поміняти менеджмент партії. Проблема з Дерев’янком і Галабалою є те, що неправильно керується партія. 
Потрібно перезагрузити ситуацію, бо якщо ні, то що я повинен сказати обласним осередкам, які орієнтовані на Михайла Саакашвілі, що вони (Дерев’янко та Галабала) вчепились в керівництво партією і не хочуть його віддавати?
Потрібно поміняти управління, розширити партію.
Головне це новий менеджмент. Можливо помилку зробили, коли з початку призначили Ольгу Галабалу одноосібним Секретарем (координатором) партії.

ДАВИДА САКВАРЕЛІДЗЕ

 

p.s. Михайло Саакашвілі каже, що вибори нічого не змінять, що він проти кандидатів, бо жоден з кандидатів не в змозі зламати систему, а Дерев'янко пішов і на вибори, і кандидатом став - начхати йому на курс Саакашвілі, який сказав, що треба проводити референдум і встановлювати пряму демократію. А тих партійців, що залишилися вірними ідеям Михайла взагалі не помічає. Натомість повідкривав нові осередки , де люди навіть не знають ідей Михайла, зате отримали партквитки!!! А старим членам партії - патріотам, які прийшли до Михайла Саакашвілі , ті що ходили на всі марші , конференції, збори і зараз продовжують боротися - Юра сказав, що вони не є РНС., - що вони ніхто.

Думала, що сьогодні це знає вже кожен, та виявилося, що аферіст заморочив людям так голови, що вони навіть не вчулися, як їх ДЮБ навколо пальця обвів.
Дерев'янко - АФЕРІСТ! Поперекручував все по- своєму, підмінив Статут, йде самовисуванцем (сам від себе, без РНС), але на фоні Михайла, для піару, начеб-то він від партії йде і їздить з брехнею не по містах збирати людей, як інші кандидати, а виключно по осередках МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ!, хоча він не від РНС пішов у кандидати. 
Брехун і зрадник! Все те, що він зробив у партії ВОЛЯ,- він повторив в РНС.
Він влаштовує цю бандо- владу і гарно справився з задачею розвалити партію. Це гарний був би кишеньковий президент. Але він нікому не потрібен, крім тих, яким заплатив гроші. А куди ж дітися бідному народу? Розгубилися, нікому не вірять Люди ходять і не знають, до кого голову прихилити. Бо вони , навіть не знаючи всього, всерівно все ж відчувають зраду і брехню.
Досить терпіти всяку наволоч в нашому оточенні! Настав час все називати своїми іменами, такими, на які вони заслуговують. Будемо казати правду - вичистимо країну від нечисті. Я більше не можу на брехню закривати очі!


 

Читайте также!

 

 

 

 

- Проблема в том, что войну нельзя избегать, когда нельзя избегать!
- Еб@нутые! Иранцы «празднуют победу»... Это диагноз!
- Операция “Пердячий пар” завершена. Главный вывод - Иран бомбить можно и нужно! Но, вопрос - будем ли?
- Толерасты-педерасты! Как Запад за 30 лет просрал всё
- Война озабоченностей на востоке: акт второй - никчемный
- Долбо@бнутые Аятоллы дали своему глубинному народу зрелище. Хоть как-то отвлечь от повседневной рутины
- Правила грамотного и эффективного троллинга в соцсетях
09:07Ноябрь, 22 2018 12857

ТОП Новости 
неделя
месяц