Жирна прокурорська харя в елітному ресторані, як фактор єднання нації

Єдність - не декларації. Єдність - це справедливість. Прокурори, що пʼють в елітних кабаках під час війни, мають піти у відставку. Їхні тітушки, що напали на журналіста Ткача, мають сісти до вʼязниці

Ніщо так не зміцнює нашу єдність, як жирна прокурорська харя в елітному ресторані, коли звичайні люди сидять в холодних окопах.

Ще нашу єдність дуже зміцнює, коли ціла банда прокурорських посіпак спасає тих кнурів від журналістів, що спалили наших малих бешкетників на елітному відпочинку під час війни.

Бо ж всім відомо, що ніщо так не бадьорить в окопах, як розуміння, що ти захищаєш не тільки свою землю, а ще й прокурорів, десяток їх слуг, два десятки коханок, трьох барберів, садівника, персонального депілятора прокурорських яєць, та інших, надзвичайно важливих для нашої перемоги людей, які ціною солдатських життів мають можливість вести свій звичний розкішний спосіб життя.

Якщо ви хочете справжньої, а не показної єдності, прокурори, що пʼють в елітних кабаках під час війни, мають піти у відставку. Їхні тітушки, що напали на журналіста Михайла Ткача, мають сісти до вʼязниці.

Єдність - не декларації. Єдність - це справедливість.

Сергій Марченко


 

Читайте также!

 

 

 

 

- 1110 убитых п!доров! Украинский Генштаб озвучил потери РФ за сутки
- Почему украинцы начинают тихо ненавидеть импотентный Запад
- Зеленский назвал причины нападения Путина-huilo на Украину
- Более 2000 детей считаются пропавшими без вести из-за войны
- Россия угрожает Западу: Путина нужно остановить в Украине
- Ради чего кишки русских солдат таскают по пыли украинские дворняги? 
- Чекисты VS Росармия: Грубо говоря Сергею Шойгу «впарили фуфло»
15:32Ноябрь, 20 2023 2085

ТОП Новости 
неделя
месяц