Семен Семенченко: Чого я чекаю від нового президента України. І це тільки початок списку

Семен Семенченко: Чого я чекаю від нового президента України. І це тільки початок списку

Чого я чекаю від нового президента України. Конфіскації стратегічних підприємств які перебувають у власності держави агресора або його громадян. Припинення торгівлі з агресором і негайні кроки по отримання економічної і енергетичної незалежності. Негайного арешту таких колаборантiв як Медвечук, конфіскація їх активів і обмін їх на наших політичних в'язнів в РФ. Організація комісії з перегляду справ добровольців. Всі невинні - на свободу. Все фальсифікатори справ - на їх місце.

Боротьба не тільки за Український Донбас але і за український Крим. Сприяння в знятті депутатської недоторканності і початок роботи антикорупційного суду. Подання кандидатури генпрокурора який зможе забезпечити масову передачу справ вищих чиновників в антикорупційний суд, сприяння роботи НАБУ, негайну передачу в суд справ по Іловайську і Дебальцеве, розслідування загибелі Небесної Сотні, здачI Криму та інших подій 2014-2015.

Призначення голови СБУ який перетворить службу в грозу для зрадників і корупціонерів. А не в розсадник Семочек, Демчин і іншої мерзоти. Скасування Роттердам плюс і інших паразитичних схем якI ведуть до грабежу населення. І це тільки початок списку. Все інше зробить Держава в процесі повсякденної роботи. Це моє имхо. Такого президента я і мої побратими будуть підтримувати. Тому що це буде Український Президент. Малоросія, совок і інші новоутворення залишаємо жуйним. Разом з гречкою, кумами на державних годівницях і комплексом потерпілого.

Поделиться​​ новостью:


 

 

 

- "Западу уже дали обещание". Почему забуксовал блицкриг по продаже земли и найдутся ли голоса в ВР
- "Коалиция Зеленского и Порошенко". Как премьер Гончарук помог пришествию Вятровича в Раду
- То же самое крепостное рабство, только по-новому
- Михаил Саакашвили: «Молдова опять перешла на темную сторону постсоветской истории»
- Крали при Януковиче и Порошенко, продолжают красть при Зеленском — Речинский. Видео
- Для главы государства нет "своих" и "чужих": В Офисе президента прокомментировали задержание Кондзели
- Похоже ЗЕ-команда на ЗЕ "положила с прибором"?
- СРОЧНО! НАБУ задержало на взятке директора департамента Офиса президента Зеленского. Этот факт в ОП подтвердили! Подробности от САП
- Арахамии приходится быть просто директором дурдома
- В Киеве начался повальный передел собственности
19:24Январь, 03 2019 936

► РЕЗОНАНС
сегодня
за неделю